реклама

реклама

Завтра, 17 січня, виконавча служба переселятиме п’ять сімей з гуртожитку за адресою Горького, 4/Калініна, 108 в нові, відремонтовані кімнати в гуртожиток по вул. Н.-Левицького, 101. Усе відбуватиметься на виконання рішення суду, йдеться на сайті «Партії вільних демократів».

Як пояснила директор ТОВ «Прайм-Буд», яке є власником будівлі, депутат міськради від «Партії вільних демократів» Ніна Набокіна, у гуртожитку проживає 21 сім’я, 5 з яких і переселятимуть у примусовому порядку у нові приміщення по вул. Н.-Левицького, 101. Решта 16 сімей погодилися залишитися і чекати на безкоштовне отримання однокімнатних квартир в будинку по вул. Горького, 4/Калініна, 108.


За словами Ніни Набокіної, будівлю гуртожитку по вул. Горького,4/Калініна, 108 планують реконструювати. Є вже готовий проект. Кімнати перероблять на повноцінні квартири. У прибудові знизу розмістять магазин, спортзал і кабінет сімейного лікаря.


Після реконструкції тут отримають безкоштовно квартири 16 сімей, які нині проживають в гуртожитку. Для решти 5 сімей товариство придбало нове житло. Але туди вони переселятися не бажають.

«Аварійні бараки», куди переселятимуть пять сімей з Горького, 4/Калініна, 108

«Аварійні бараки», куди переселятимуть пять сімей з Горького, 4/Калініна, 108


Мовляв, їх відселяють в «аварійні бараки».


– «Прайм Буд» придбав і зробив ремонт у кімнатах в гуртожитку за адресою вул. Н.Левицького, 101. Там поставили плити, душові кабіни, нову сантехніку, лічильники. Саме там житимуть п’ять сімей, які не погодилися отримувати безкоштовні квартири в будинку по вул. Горького, 4/Калініна, 108 і в той же час не хочуть переселятися в кімнати гуртожитку на вул. Нечуя-Левицького, 101. Ми виграли усі суди, пройшли усі інстанції. Без переселення цих п’яти сімей розпочати реконструкцію гуртожитку не можливо. Фактично через них страждають ті, хто бажає жити в нормальних квартирах, а серед них мати одиначки, – говорить Ніна Набокіна.


За її словами, люди, яких виконавча служба переселить в кімнати на вул. Н.-Левицького, 10/1, згодом зможуть приватизувати своє житло.

Нагадаємо, що 17 січня о 9.30 Черкаська міська організація ВО «Свобода» проведе протестну акцію проти виселення мешканців гуртожитку за адресою: м. Черкаси, вул. Горького, 4/ вул. Калініна, 108.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Олександр 21.04.2022 20:51
А чому ви кажите що в гуртожитку проживало 21 сім'я? Якщо там по факту проживало 22 сім'ї і на це є документ і приписка в паспорті. Ми це так незалишим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 сава 17.01.2014 10:32
А СВОБОДІ аби протестувати....... Навіть коли не знають суті справи.... Скоро весна. І повилазять колорадські жуки. То давайте запросимо Свободівців протестувати і проти жуків. Тільки жуки мають на це законне право (їсти кущі з картоплі), а тих кого виселяють з гуртожитку ніякого праа не мають там знаходитись. НІЯКОГО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 сава 17.01.2014 10:27
Цитую жителька:
Цитую стабилизец:
Дядя Миша бесплатно будет раздавать квартиры ? Не смешите мои тапки. В лучшем случае все останутся на Левицкого на птичьих правах, т.к. ни ордеров, ни каких нить договоров никому, очевидно, не выдали.


Не знаєте, то не робіть виводи. Є ордери і всі документи. А із-за цих двох і....к, ми ніяк з розвалюхи у нормальні умови переїхати не можем. То як не одні їх для піару водять, то тепер інші. Залиште нас у спокої!

+ 100
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 жителька 16.01.2014 19:32
Цитую стабилизец:
Дядя Миша бесплатно будет раздавать квартиры ? Не смешите мои тапки. В лучшем случае все останутся на Левицкого на птичьих правах, т.к. ни ордеров, ни каких нить договоров никому, очевидно, не выдали.


Не знаєте, то не робіть виводи. Є ордери і всі документи. А із-за цих двох і....к, ми ніяк з розвалюхи у нормальні умови переїхати не можем. То як не одні їх для піару водять, то тепер інші. Залиште нас у спокої!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 ОК 16.01.2014 17:40
Цитую Н2о:
от погано,що виклали тільки фото з Горького,4 яким буде,а який зараз-не має.....Тож на словах повірте: обнесений парканом,а за парканом,мішки зі сміттям,з пляшками з балконів...літом позаростає бурянами,вікна побиті,фарби не бачили вже років 20!! такі реалії!


Мабуть на Горького, 4 краще ніж на Н.Левицького, 10/1 - не потрібно прибирати, виносити сміття, утримувати житло... тож тоді краще і побастувати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Н2о 16.01.2014 16:38
от погано,що виклали тільки фото з Горького,4 яким буде,а який зараз-не має.....Тож на словах повірте: обнесений парканом,а за парканом,мішки зі сміттям,з пляшками з балконів...літом позаростає бурянами,вікна побиті,фарби не бачили вже років 20!! такі реалії!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 ЧЕРКАЩАНКА 16.01.2014 16:33
НЕМА ЧОГО ОБРАЖАТИСЯ НА СВОБОДУ -- ТАМ КЕРІВНИК У НИХ ПРОСТО Т*ПИЙ І З Т*ПИХ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Вася 16.01.2014 16:29
Пусть СВОБОДА в верховной раде бастует, ....., а мы тут сами разберемся. Читали что сегодня приняла ВР? Кранты всем, а они ..... , тут митингуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Карпов 16.01.2014 16:19
І тут Набокіна з Одаричем щось задумали. От шахраї, кругом у них якісь схеми. А ще й хочуть підготувати газету про дії нової влади. Ви про свої дії напишіть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Знаючий 16.01.2014 16:14
Людоньки, зі Свободи, та що ж ви робите!!!!
В Черкасах колись була така собі Ліна Калічин. Усі її добре знали. Вона теж займалася гуртоитком, переселяла усіх, заселяла, перекривала вулиці, дамбу.
Точ в точ ситуація з Горького. Там на Горького також є купа таких бабок, як ця Калічин.
Тепер ви стали на захист бешених бабушек! Їх в нормальні квартири переселяють. Судячи з фото.А ви кого захищати зібралися?