реклама

реклама

В Умані розстріляли голову Уманської міської організації Партії регіонів, голову правління ПАТ «Уманьгаз» Володимира Мельника. Це «Прочерку» підтвердили в секторі зв'язків із громадськістю УМВС України в Черкаській області.


Зокрема, в міліції зазначили, що не відмовляються від коментарів, утім попросили час для уточнення фактичної інформації та підготовки офіційного повідомлення.

Водночас першим про подію повідомив на сайті «Вечірня Умань» журналіст Володимир Гамалиця.

За його інформацією, з «Уманьгазу» вивезли бухгалтера із забинтованою рукою. Кабінет директора оточений, нікого не впускають і не випускають.

Самі працівники «Уманьгазу» повідомляють, що постріл був із рушниці. Це зробив співробітник. Вони також підтверджують те, що Володимир Мельник загинув.

Володимир Мельник є депутатом Черкаської обласної ради від фракції Партії регіонів, головою міської організації Партії регіонів, головою правління ПАТ «Уманьгаз».

Володимир Григорович народився 18 червня 1962 року в селищі Дібровка Миргородського району Полтавської області.

Із 1989 по 2003 роки Володимир Мельник був першим заступником голови правління ВАТ «Уманьгаз».

Головою правління ПАТ «Уманьгаз» Володимир Григорович став у 2004 році.

У 2006 та 2010 роках обирався депутатом Черкаської обласної ради. Є заслуженим працівником промисловості України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня у 2012 році.

реклама

Коментарі  

 
0 #25 Досвідчений 19.01.2014 17:53
Цитую Психіатр:
Привіт, 90-ті.

90-ті прийшли з Донбасу на Черкащину....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 Махновський вогник 18.01.2014 13:53
х*р его знает как было на самом деле, хотелось бы прочитать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 ПРОВИДЕЦЬ 17.01.2014 23:45
А ЩО, В ОРГАНІЗОВАНОМУ ЗЛОЧИННОМУ УГРУПОВАННІ, ЯКЕ УЗАКОНЕНО ДІЄ В УКРАЇНІ
ПІД НАЗВОЮ "ПАРТІЯ РЄГІОНОВ", Є НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ? ЯКИЙ ПАХАН /"ХАМ"/, ТАКІ І
ЙОГО ШІСТКИ! А ВБИВСТВО РЕГІОНАЛА -- ЦЕ ЯКИЙСЬ ВІЩИЙ ЗНАК, ЯКРАЗ В МОМЕНТ
ПРИЙНЯТТЯ РЕГІОНАЛАМИ І ПІДПИСАННЯ ЇХНІМ ПРЕЗИДЕНТОМ АНТИНАРОДНИХ ЗАКОНІВ,
СПРЯМОВАНИХ НА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. Я -- НЕ КРОВОЖАДНИЙ. АЛЕ
ПРЕГІОНАЛЬНИЙ "БЄСПРЄДЄЛ" БЕЗЗАКОННЯ ВЖЕ ПРОСТО ДІСТАВ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 путін 17.01.2014 22:05
люди не витримують пакращення. Я їх розумію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #21 федор принципиальный 17.01.2014 21:20
За просто"так" не убивают,видимо, причина была и серьезная.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Дрон 17.01.2014 19:10
О каком сожалении к аккупантам может идти речь!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #19 ольга 17.01.2014 17:58
Мені сьогодні дуже сумно. Перш за все, від втрати людини, життя якої закінчилося так страшно. А найголовніше від того, що ми стаємо такими бездушними і жорстокими. Читаючи деякі коментарі - волосся стає дибки! Люди, схаменіться! Ніщо не може бути важливішим за життя!!! Ми ж з вами всі під одним Богом ходимо. І лише Він дає нам життя, і Він єдиний має право його забирати! Дочого тут політика, посади, партійність? Загинув чийсь син, чоловік, батько, друг, колега! І не просто загинув, а був убитий у власному кабінеті від руки свого колеги!
Світла Вам пам"ять, Володимире Григоровичу! Боляче, що з життя йдуть саме такі Люди як Ви! Дай Бог, щоб у людей будо побільше таких якостей, які мали Ви!
Дорогі друзі, схаменіться і не беріть гріх на душу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #18 Червона рута 17.01.2014 15:30
Нас називають щирими українцями, але ми нещирі: в побуті, в стосунках. І не лише на роботі чи, умовно, в транспорті і т.д. Навіть у сім"ї, з рідними. Загинула людина від рук затьмареного В....І. Володимир -хай земля буде пухом, прекрасний сім"янин, здібний керівник. Скільки прокладено службою газових мереж і У Вінницькій, і в Кіровоградській обл, не кажучи про Черкащину. Скільки людей сьогодні обігріто...Якщо таких убивати, то нам всім КІНЕЦЬ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Н2о 17.01.2014 14:47
який гумор і сарказм може бути від смерті( та ще й від вбивства?)
Цитую monika:
Цитую та сама Анна:
наверное, он был честным и не желал мириться с несправедливост ью


Судячи з "анлайків" цього коменту, люди геть втратили почуття гумору і не розпізнають сарказм :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Фотограф 17.01.2014 13:22
Почитал коменты...что хочется сказать. Складывается впечатление, что не будет будущего у государства Украина. Будут ее рвать на куски как рвали Польша, Россия, Турция ... только с учетом сегодняшних реалий в мире. И это все благодаря гетьманшине ибо каждый пупок хочет керовать и руководить. А руководить должен один, избраный народом, а остальные до следующих выборов не пакостить ему а помогать усилению государства. Вы ж поймите, регионалы это тоже граждане Украины. И Янукови не на парашюте прилетел, его избрала половина населения страны. А те за кого вы голосовали, набрали от 3 до 13%. Вот когда у вас будет один лидер опозиции, вот тогда вы сможете претедовать на то что опозиция выиграет выборы, а не добиваться власти через всякие майданы.