Сьогодні у соцмережах з’явилася інформація про те, що провладна партія замовила на сьогодні сім великих автобусів з Черкас до Києва. Недалеко від драмтеатру, по вул. Дашкевича, частина молодиків о 19.00 сідали до автобуса «Неоплан» з держномерами СА 9349 ВІ. Про це інформує сайт «Про головне».

До автобуса заходили молоді чоловіки. Один з них у розмові з іншим сказав, що «вдягнув двоє штанів». Всередині автобуса проводив інструктаж один з керівників черкаських «тітушок», який присутніх майже на всіх провокаціях на черкаських акціях.


Великий пасажирський автобус з «тітушками» черкащани бачили також у районі Річкового вокзалу.

Веденню зйомки перешкоджав молодик, який світив ліхтарем просто у об’єктив камери.

Дивіться ВІДЕО.


Чоловік, який представився власником автобуса, намагався відібрати фотокамеру у кореспондента сайту «Про головне».

У бірюзовій кофті з капюшоном — один з керівників черкаських «тітушок» на прізвисько Сан Санич. На його інструктаж видно, що хлопці в автобусі відразу повиймали телефони і почали їх вимикати. Очевидно, для конспірації.

 

Фото і відео Людмили Коваленко

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #27 МИКОЛА. ЛИСЯНЩИНА. 22.01.2014 12:43
ЦЮ СВОЛОТУ "МОЧИТИ" ТРЕБА НА МІСЦІ, НЕ ВИПУСКАТИ НІКУДИ!
В ЧЕРКАСАХ ЩО, УКРАЇНЦІВ НЕМАЄ? ЧОМУ ЦЯ НАВОЛОЧ ТАК ВІЛЬНО
ПОЧУВАЄТЬСЯ? ВИЧИСЛИТИ ЇХНЬОГО ОРГАНІЗАТОРА І УЛЬТИМАТИВНО
ПОПЕРЕДИТИ ПРО НАСЛІДКИ ЙОГО АНТИУКРАЇНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
В РАЗІ ПОВТОРЕННЯ -- ЗАБИТИ. ІНШІ -- ПОЧНУТЬ ДУМАТИ.
...І ЦЕ -- КОЗАЦЬКИЙ КРАЙ! ЯКА ГАНЬБА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 Makar 21.01.2014 19:04
Який кошмар! Невже в Черкасах скільки такого бид....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 Сеня Рудик 21.01.2014 17:41
ще слово "тітушки" не було в обіході, а їх вже називали "Тулуб-югент"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Сеня Рудик 21.01.2014 17:36
Цитую Вболівальник:
Хто правий - розсудить час і історія. А от для чого спалили портрет Лобановського на стадіоні - не зрозуміло. Напевне, не від великого розуму.

Проти Лобановського ніхто нічого не має. Просто він попав в епіцентр протистояння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 федор принципиальный 21.01.2014 16:43
*******продажны е..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #22 Правдолюб 21.01.2014 16:31
Да пусть будет хоть трижды Белый Лотос или зеленый, пусть хоть как-то заработают себе на жизнь и своим детям. По меньшей мере в эти дни будет в Черкассах меньше грабежей :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Сергей 21.01.2014 16:29
http://pro-vincia.com.ua/novini/news_komentar/10664-aleksey-mochanov-partii-regionov-pochemu-vy-prislali-v-kiev-agitirovat-za-sebya-nagloe-i-razvyaznoe-byche.html Провинция (респект ей за это!) как всегда нашла достаточно ёмкий и достаточно умный комментарий к происходящим в Киеве событиям. Рекомендую набраться терпения и дочитать его до конца. Стал ещё больше уважать Молчанова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 патріот 21.01.2014 16:09
Цитую Знаю:
Цитую Vados:
Це -- ЧМ**НИКИ!!!! У них навіть грошей немає на нормальне взуття. На першому зверху фото, один в кросівках(а на дворі -9" здається). )))))))

И конкретно из за того что у него нет денег чтоб купить теплую обувь он ч....ник? Где логика? Не от хорошей жизни он туда едет в мороз и в кроссовках!

то нехай їде заробляти у такий спосіб, щоб завтра не тільки на кросівки не вистачило. досить їх оправдувавати ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 сергей 21.01.2014 15:13
А если конкретно, то 1: черкасские "титушки" это спортивные группы "Белого Лотоса" перед довыборами по 5 округам в городе массово выставлялись рекламные стенды о наборе в спортивные группы; 2: это часть студентов черкаского д*рфака Кузьминского