реклама

реклама

Зараз черкаські активісти починають з’їжджатися до Соснівського райвідділу міліції (що по вулиці Пастерівській), щоб вимагати у правоохоронців припинити свавілля на вулицях міста.

Як повідомляли раніше очевидці, сьогодні ввечері «беркутівці» почали ловити у центрі Черкас молодь, надягати наручники, бити та відвозити кудись в автозаках. Зокрема, очевидцем таких подій став народний депутат Леонід Даценко.

Як повідомили «Прочерку» активісти «Свободи», їм стало відомо, що усіх затриманих звозять до Соснівського райвідділу.

– Щойно бачили, як «беркутівці» з тітушками били черкащан біля «Головпоштапу». У Черкасах розпочалися неймовірно жорстокі репресії. Тож на захист черкащан просимо просто зараз під’їхати до Соснівського райвідділу міліції, – повідомляють черкаські активісти.

Як раніше повідомляв фотокореспондент-фрілансер Роман Чорномаз, у Черкаси приїхав луганський «Беркут».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #12 Московськiй 26.01.2014 12:21
арестовать этого куплетиста порошенко
Россия плохая а слать свое сладкое .... сюда не скотство
если ты такой принципиальный обьяви бойкот России и не шли сюда
свою др...нь а то Киевский торт уже не Киевский а др...нь гэмэошная
Ленинградский
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 Олег 26.01.2014 10:15
Яке вбіса свавілля7 Я живу в Черкасах, хожу собі спокійно, гуляю містом, був біля ОДА, біля прокуратури і суду, мене ніхто не затримав, не дивлячись на те, що я люблю ходити в берцах та камуфляжці... А майданутих - правильно, треба ловити, вони порушили закон, розвалили майно громади міста! Доречі, чому не кажуть, що вони автобусами приїхали з Умані та КИєва? Я там поруч живу, бачу як цей "черкаський" десант висаджувався біля будинку офіцерів. Ганьба майда*нам, це не мешканці Черкас
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Світлана 26.01.2014 07:24
Прочерк виставте ФОТО де ловили і скручували дітей 25-го січня, і того хлопця, який в лісі роздітий ло ранку був, а то це вже схоже на брехню, ось наприклад коли вандали громили ОДА були фото, відео, на яких видно було не лише як беркут і міліція звільняли ОДА, а як оті діти 14-16!!!! річні били палками, ногами, чим попало - не захищались, а нападали на міліцію і Беркут, а тепер вони шкульгають... засоби ЗМІ підливають масла у вогонь а де факти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 12 26.01.2014 04:39
Цитую Хома:
Не надо воевать с беркутом. Ловите и бейте тулубнутых титушек...

а эти ....., что из разряда небожитлей?! Стадо эм....лов, которых отчислили из школы ...... и которых с радостью приняли в школу милиции....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Шевченко 26.01.2014 04:21
Потрібні загони самооборони, як в Києві! Зв...рі шаленіють від безкарності!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #7 Володимир 26.01.2014 03:35
Звертаюсь до Каплія, Микола Васильович ставайте на чолі загонів самоохорони. Закличте на свою сторону чесних міліціонерів, відставників, всіх в кого є зареєстрована зброя. Не можна допустити щоб наших дітей били та знущалсь. Будемо вірні своїй присязі - захищати людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 яна 26.01.2014 03:16
Я тільки що звідти,всіх добряче побили,навіть 14-тилітьніх.А що буде завтра?
Мабуть візьмуться за дорослих,щоб до центру міста ніхто не шастав."Не дождетесь"пане Тулуб, ще й як будемо шастать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Лана 26.01.2014 01:13
нужны горожане с оружием, т.к. зверей может остановить только страх.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #4 Виктор 26.01.2014 00:30
Титушкам на заметку. Есть информация из-за забора. Авторитетные люди объявили по СИЗО и зонам Украины "майданцев" - политическими, вне "мастей" и запретили любой наезд на них, а только поддержку куревом и продуктами. Что касается так называемых "титушек". Любое сотрудничество с мусорами расценивается как "КОНТАКТ КУМОВСКОЙ" и сотрудники, объявляются "КАЗЛАМИ". (К распространению !!!!!! инфа подтвержденная)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Хома 26.01.2014 00:14
Не надо воевать с беркутом. Ловите и бейте тулубнутых титушек...