реклама

реклама

Про подробиці побиття «Беркутом» людей у Черкасах повідомляють свідки у соцмережі «Фейсбук».

«За словами свідка, який з нами зв'язався, близько 19.30, коли він виходив із магазину на центральній площі міста, то побачив наступну картину. Велика кількість «Беркуту» налетіла на близько 30 осіб віком не більше 18 років, їх поклали обличчям на сніг, дуже сильно били, потім запакували до двох автобусів-богданів та повезли невідомо куди», – пише в соцмережі Viktoriya Suprunovich.

«При цьому, як стверджує чоловік, беркутівці розмовляли російською мовою з російським акцентом. Бійців було близько 100 осіб (чоловік каже, що в Черкасах стільки беркуту немає) + місцева міліція. Оточили всю площу. Коли чоловік спробував достукатися до совісті беркутівців, закликав не бити хлопців, то отримав по голові. Потім йому сказали: «Дед, не хочешь попасть - вали отсюда». Свідків цієї картини було близько 20 осіб», – інформують черкащани.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #35 bulawa 27.01.2014 10:26
....Свастика у тебя на ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #34 Оксана 27.01.2014 09:57
Ф....ты,уважаемые, это те 18-летние ...., которые после пол-литра пива рисуют свастику и с бандеровско-фашистскими лозунгами сбиваются в стаи и не дают спокойно по улице пройти. Я бы была рада, если бы милиция на каждом углу стояла и до дома провожала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 NikolayK 26.01.2014 20:17
Цитую увке:
Кто тут взывает к Белому лотосу? Наивный человек. Они всегда работали с ПР. Даже депутатовПР знаю -предст.Лотоса,не удивлюсь если и они родимые в этом участвуют

Я тоже знаю пару представителей из БЛ. Впечатления позитивные - люди чести. Вот к таким и взываю. Есть ещё надежда что не всё человеческое потеряно и что честь спортсмена и родного города выше финансовых интересов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 Московськiй 26.01.2014 19:10
Цитую NikolayK:
Цитую Московськiй:
Цитую Петро:
:-) ЦЕ ТУТ ЗВІРСТВУЄ РОСІЙСЬКИЙ СПЕЦ.НАЗ - ТОЧНА ІНФА !!!!!!!!!

да уж мы слышали при советах
Украина кормит Россию и Сибирь
Россия сьела все сало и
колбасу Украинскую
слушайте- живите как хотите будет вам счастье а нас оставте в покое
и покиньте пожалуйста Россию счастливого пути на в ге*европу

Та кому ваша росія треба?... І причому тут сало? Хто про що а вам ковбаса і сало скрізь ввижається.


так только и слышиш "росiйскою мовою" "росiйскiй спецназ у Жулянах 1000 чоловiк
кто в эту чепухо поверит я знаю как работает спезназ за 20 минут усе были бы задоволены
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 Московськiй 26.01.2014 18:42
Цитую NikolayK:
Цитую Московськiй:
Цитую Петро:

дуже люблю сало та ковбасу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 yazon din alt 26.01.2014 15:14
Цитую Черкащанин:
Я не понимаю - вам нравится то, что сделали с администрацией и сквером? Или вы считаете, что за это никто не должен нести ответственности ?

А Вы понимает разницу между привлечением ВИНОВНЫХ к ЗАКОННОЙ ответственности и ночными сафари на людей, арестами всех подряд, кто под руку попадёт, избиениями и пытками арестованных?
Когда ВЛАСТЬ переступает через Закон - закона в стране НЕТ ни для кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 [email protected] 26.01.2014 14:37
У вас що на Прочерку новини пишуть фашисти?
Я теж часто розмовляю російською. І що? Цього тепер не можна робити в Черкасах? Дойчланд убер алес?
Дивний підхід у журналістів, але добро, що ви таким чином відкрили своє обличчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #28 Черкащанин 26.01.2014 14:07
Я не понимаю - вам нравится то, что сделали с администрацией и сквером? Или вы считаете, что за это никто не должен нести ответственности ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 увке 26.01.2014 13:35
Кто тут взывает к Белому лотосу? Наивный человек. Они всегда работали с ПР. Даже депутатовПР знаю -предст.Лотоса,не удивлюсь если и они родимые в этом участвуют
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 yazon din alt 26.01.2014 13:34
Насчёт "російської мови з російським акцентом" - отдельное спасибо.
Люди добрые, хватает РЕАЛЬНЫХ проблем и РЕАЛЬНЫХ врагов.