реклама

реклама

З Соснівського райвідділу почали випускати тих затриманих, що є неповнолітніми. Про це «Прочерку» повідомив активіст Ярослав Нищик.

За його словами, до будівлі райвідділу міліції під’їхала вже третя швидка.

– З двадцяти осіб п'ятнадцять шкутильгало. У них травми тулуба, ніг, голови. Одному поїхали зашивати голову, – повідомив Ярослав.

Нікому з затриманих не висували якихось звинувачень. Це найбільше здивувало присутніх черкаських активістів. Вони припускають, що побиття відбулося з метою залякати жителів Черкас.

За власними джерелами видання, найближчим часом активісти хочуть поширити роздобуту інформацію про те, хто організовував подібний терор серед молоді в Черкасах.

Нагадаємо, що увечері 25 січня силовики почали ловити в центрі міста молодь, бити і забирати у райвідділ міліції. Пізно увечері під райвідділом міліції почали збиратися шоковані батьки затриманих. На місце також прибули нардеп Даценко, черкаські опозиціонери Юрій Ботнар та Анатолій Бондаренко тощо.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 Albea 26.01.2014 22:20
Цитую Уже Кацап:
"У них травми тулуба" - поправте опечатку, фамилия пишется с большой буквы!

Кончилось написание тулуба с большой буквы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Уже Кацап 26.01.2014 19:15
"У них травми тулуба" - поправте опечатку, фамилия пишется с большой буквы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 yazon din alt 26.01.2014 13:20
Цитую Ну-Ну:
Дітей свідомо штовхули на зл...ин! Треба брати на себе відповідальніст ь організаторам, які насправді просто вирішували свої проблеми, і вони знають заради чого вони туди йдуть, от тільки питання вічне-як завжди загрібають жар чужими руками..а діти постраждали...і тепер це горе матерів, які щодня дивитимуться на синці і рани, бо хтось підбурив її сина ...

ВЧЕРА никто никого не штурмовал. А каратели опять всю ночь сафари на людей по всему городу устраивали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 yazon din alt 26.01.2014 13:18
Цитую Богданt:
Губернатор докерувався до того,що батьки вже бояться відпускати дітей до школи.Ця н....чисть в погонах знущається з будь кого.

Это МЫ - ДОТЕРПЕЛИСЬ!!! Промолчим сейчас - начнут не только мальчишек, но и девчонок на улицах воровать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Ну-Ну 26.01.2014 13:08
Дітей свідомо штовхули на зл...ин! Треба брати на себе відповідальніст ь організаторам, які насправді просто вирішували свої проблеми, і вони знають заради чого вони туди йдуть, от тільки питання вічне-як завжди загрібають жар чужими руками..а діти постраждали...і тепер це горе матерів, які щодня дивитимуться на синці і рани, бо хтось підбурив її сина ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Коля 26.01.2014 12:43
А чего ж карасик не пошел вызволять ребят? Карасик засланный? Или просто нас рать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Богданt 26.01.2014 11:33
Губернатор докерувався до того,що батьки вже бояться відпускати дітей до школи.Ця н....чисть в погонах знущається з будь кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Петр 26.01.2014 11:20
Почему Черкассы такие нерешительные? Почему не могут наказать за избитых детей эти кучку донецких ск...нсов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Loki 26.01.2014 10:40
Не знаю за "Железный крест с дубовыми листьями", на который замахнулся наместник фюрера в области, но до "Берёзовый с каской" похоже может дослужиться )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #3 ШоЗа 26.01.2014 03:28
После таких фокусов ждите торжественного выноса Облгауляйтера из здания ОДА. Под крики обозленной толпы. А потом начнут рассправляться с местными коллаборационис тами. Им рекомендую публично отмежевываться (типа поражены зверствами пришлых, у нас открылись глаза и т.д.) от потерявших от страха голову заезжих регионалгауляйт еров.