реклама

реклама

Журналіст телеканалу «Інтер» Станіслав Кухарчук був жорстоко побитий «беркутівцями» під час розгону Євромайдану в Черкасах. Врятував його колега – оператор ТРК «Вікка» Сергій Єфімов, за що поплатився камерою. «Беркутівці» розбили йому апаратуру.


– Ніч не спав, сюжет готував, – каже кореспонденту «Прочерку» Станіслав Кухарчук. – Я кричав «преса», показував журналістське посвідчення, але мене почали бити. Я людина тренована, займався боксом, тому знав, як закриватися. Але все ж отримав удар палицею по голові, хоча знаю, що під час затримання правоохоронці не мають права бити в голову, лише по кінцівках. Однак коли поїхали знімати побої в третю лікарню, то всі, хто ще постраждав, мали розбиті голови.


За словами журналіста, «беркутівець» демонстративно затоптав його журналістське посвідчення.

– А коли набридло мене бити, жбурнув мені посвідчення ногою в обличчя. Після цього і решта силовиків почали наносити мені удари. Врятував мене Сергій, за що і поплатився камерою, – розповідає Станіслав.

Після зняття побоїв (у Станіслава була підозра на перелом черепа), журналісти поїхали в Соснівський райвідділ міліції, щоб подати заяву. Однак її не прийняли.

– Я сказав, що без камери в райвідділ не зайду, на що товариш майор сказав мені: «До побачення»… – обурюється журналіст.


Шеф-редактор «Вікка-новин» ТРК «Вікка» Вікторія Курченко розповідає, що збитки від побиття камери зараз оцінюють спеціалісти.

– Сам Сергій не постраждав, але в нас є відео-підтвердження того, що «беркутівці» агресивно реагували на журналістів, з матюками і погрозами, не дозволяли знімати. Сергій був у спеціальному жилеті, з великою професійною камерою, було зрозуміло, що це журналіст, що він виконує свій професійний обов’язок. Але таке враження, що був наказ убивати всіх, в тому числі й журналістів, – зауважує Вікторія Курченко.

Як повідомляв «Прочерк», правоохоронцями у Черкасах було побито двох польських журналістів.

Фото В'ячеслава Ромодана

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 Deathworld 27.01.2014 23:27
Цитую yazon din alt:
А зачем что-то искать? Журналист снимал ВСЁ происходящее - пока не появился Бркут. Дальше - букет СТАТЕЙ УК: незаконное препятствование журналистской деятельности, предъявление гражданину незаконных требований и принуждение к их выполнению, применение насилия и спецсредств к гражданину, не совершавшему противоправных поступков - всё это ПРЕСТУПЛЕНИЯ, за которые виновные должны отвечать по Закону. И что, ЖУРНАЛИСТ виноват ,что право,охр*нител ьные органы и вся голубая власть Закон ни в грош не ставят?!
Любитель Гарри фейс открой поцелую :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Сеня Рудик 27.01.2014 22:45
Не знаю як відреагує на таку зухвалість власник каналу..
А журналіст хороший хлопць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Шевченко 27.01.2014 20:24
Цитую Олексій:
https://www.youtube.com/watch?v=29TnqpBv0Fo

подивіться на цього ангелочка Чорновол! Значить журналіста всій країні жаль, і сюжет такий зняли (пропіарений, не здивуюсь що це все наіграно), а працівника внутрішніх військ не жалко? Він же ж не людина, да?!


Ти б теж так забивав до напівсмерті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Вася 27.01.2014 16:54
Цитую Анти - майдан:
Для чего приезжало телевидение Олигархов вместе с гастролерами из западни краини !? ;-) Езжайте на виллы своих хозяев,закакзчи ков и спонсоров переворота на Украине, и там делайте "революции" и погромы ,кидайте коктели Молотова , жгите ,крушите ,забирите у них награбленное ! Не можете ? ДА ПОТОМУ ЧТО ВЫ И ЕСТЬ Т...ТУШКИ И ПРЕДАТЕЛИ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ !!!

Згоден з Вами !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #15 Петя Бампер 27.01.2014 16:28
Цитую Я:
хоча знаю, що під час затримання правоохоронці не мають права бити в голову... А їх значить, можна? Бить залізними палками, ципками, поливать соляркою з кислотою. Вони на роботі, а що там майдануті з Києва роблять? А Чорноволша з лікарні не хотіла виписуватися, бо ще вона хвора. А це вже оклигала? Чи ще хоче? Мало видно получила...


ну так задерживайте по закону кто вас там "бьет" беркутят бедных,открывай те производства, по закону пусть судят. Или надо лежачих журналистов да и остальных дубинками мочить, машины бить и палить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 ОК 27.01.2014 15:26
Цитую Я:
хоча знаю, що під час затримання правоохоронці не мають права бити в голову... А їх значить, можна? Бить залізними палками, ципками, поливать соляркою з кислотою. Вони на роботі, а що там майдануті з Києва роблять? А Чорноволша з лікарні не хотіла виписуватися, бо ще вона хвора. А це вже оклигала? Чи ще хоче? Мало видно получила...

за інформацією одного центрального телеканалу: жертв зі сторони правоохоронців( так званих) 300 осіб, зі сторони майданівців - 1000. Хто кого б"є? не розумію. Беркут озброєний, а майданівці з голими руками...що знайшли тим і захистились. Ще раз наголошую - беркутівці - навчені, а люди доведені до відчаю. Як сказав один з мітингувальникі в: "ні одна держава не дозволить собі воювати з народом". А воювати з народом доведеним до відчаю це поразка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 Олексій 27.01.2014 15:17
https://www.youtube.com/watch?v=29TnqpBv0Fo

подивіться на цього ангелочка Чорновол! Значить журналіста всій країні жаль, і сюжет такий зняли (пропіарений, не здивуюсь що це все наіграно), а працівника внутрішніх військ не жалко? Він же ж не людина, да?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 ОК 27.01.2014 15:16
Цитую Анти - майдан:
Для чего приезжало телевидение Олигархов вместе с гастролерами из западни краини !? ;-) Езжайте на виллы своих хозяев,закакзчи ков и спонсоров переворота на Украине, и там делайте "революции" и погромы ,кидайте коктели Молотова , жгите ,крушите ,забирите у них награбленное ! Не можете ? ДА ПОТОМУ ЧТО ВЫ И ЕСТЬ Т...ТУШКИ И ПРЕДАТЕЛИ НЕЗАВИСИМОСТИ УКРАИНЫ !!!

Я вважаю замовником та спонсором майдану теперішню владу - якби жили та керували не по понятіям, а по закону та честі, то не було б майдану. То ви про кого все ж таки говорили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #11 Олексій 27.01.2014 15:12
Цитую Я:
хоча знаю, що під час затримання правоохоронці не мають права бити в голову... А їх значить, можна? Бить залізними палками, ципками, поливать соляркою з кислотою. Вони на роботі, а що там майдануті з Києва роблять? А Чорноволша з лікарні не хотіла виписуватися, бо ще вона хвора. А це вже оклигала? Чи ще хоче? Мало видно получила...

https://www.youtube.com/watch?v=29TnqpBv0Fo

ось відео доречі про Чорновол, ангелочок з крильцями прям... побили бідненьку, а хто працівника внутрішніх військ пожалії з переломаними кінцівками?? ніхто?? Бо вони ж не люди, да!!???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 yazon din alt 27.01.2014 14:59
Цитую БСЧС:
Украинские журналисты это не журналисты. Это разновидность пр.....ции. Они ищут только такие кадры, которые подтверждают, что это кровавый режим. Беркут молодцы.

А зачем что-то искать? Журналист снимал ВСЁ происходящее - пока не появился Бркут. Дальше - букет СТАТЕЙ УК: незаконное препятствование журналистской деятельности, предъявление гражданину незаконных требований и принуждение к их выполнению, применение насилия и спецсредств к гражданину, не совершавшему противоправных поступков - всё это ПРЕСТУПЛЕНИЯ, за которые виновные должны отвечать по Закону. И что, ЖУРНАЛИСТ виноват ,что право,охр*нител ьные органы и вся голубая власть Закон ни в грош не ставят?!