Народні депутати Микола Томенко та Ірина Геращенко зараз перебувають у черкаській лікарні, де лежать постраждалі від «Беркуту». Про це Ірина Володимирівна написала на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».



«Дехто – далекі від політики, ВИПАДКОВІ перехожі. Дехто – з 23 січня. І досі ось такі синці! Це – тортури. Так мучать тих, хто проти режиму і їхня єдина вина – несприйняття Януковича і його банди», – зауважує Ірина Геращенко. – «До речі, ми з Томенком зайшли і до постраждалого вчора «беркутівця». Хлопцю – 26 років, травма ноги. Він плакав, коли нас побачив, що ми не вовки... Це ж як їм там мізки промивають, що брат піднімає дубину на брата! Ми вимагаємо від Лутковської (Валерія Лутковська – уповноважена Верховної Ради України з прав людини, – ред.) терміново зайнятися своїми безпосередніми обов'язками і захистити право людей на безпечне життя в краіні, зупинити тортури. Люди, це – Середньовіччя!!!!!»

 

 

 


«Черкаська лікарня. Постраждалий від беркуту. Відбита нирка. Це – гематоми ще з 23 січня. Це катівня, а не силові структури, люди. Я плачу»… – пише Ірина Геращенко у «Фейсбуці»

«Черкаська лікарня. Постраждалий від беркуту. Відбита нирка. Це – гематоми ще з 23 січня. Це катівня, а не силові структури, люди. Я плачу»… – пише Ірина Геращенко у «Фейсбуці»


 

Фото Ірини Геращенко в соціальній мережі «Фейсбук»

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Знаючий 27.01.2014 16:45
Піар - понад усе - таке гасло цих двох нардепів. Знаємо їх. А чого ж Одарич не примазався? Дивно, він тож любітєль посвітить фейсом в соцмережах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Н2о 27.01.2014 16:39
що в Черкасах роблять "гастролери"? чому вічному революціонеру Булі не дали дубинкою по ...??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Н2о 27.01.2014 16:16
чому не має побитого(крім свободівця) жодного депутата? чи їх дітей? вони домовляться,а люди каліками залишаться до кінця життя!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Я 27.01.2014 15:55
Не пора уже Ірині Геращенко зайняться вихованням своєї дитини. ЗОЗУЛЯ!!!!!! Так називають в Україні матір, яка підкидає яйця в гнізда інших птахів (у них - залишають тільки-що народжених дітей на нянь). Гроші мабуть депутатські більші, ніж декретні, та й за кнопочки нажаті добавка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 цікаво 27.01.2014 15:42
проглядаючи повідомлення у фейсбуці

В 1.30 в Черкасах беркут затримав мого рідного брата - Горона Миколу. Його машину побили, колеса порізали. Телефон мовчить, де він і що з ним не знаю. В Євромайдан SOS повідомив і в черкаську правову допомогу подзвонив. Що ще треба робити, як його шукати? Може хтось щось порадитт або якось порадить. Може у когось э добры знайомы в Черкасах. Сам я зараз в Рівному

. можливо є інформація -треба б допомогти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Свідок 27.01.2014 14:59
От ....Спочатку підбурювали людей на зл....ни ,а потім співчувати про побиття.А з якого дива скажіть о пів на першу ночі в центрі Черкас так багато журналюг зібралося ?І всі такі чесні (5-й канал)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 незнайка 27.01.2014 14:59
У Томенко такой выгляд как вроде его перед тем таблеткой пургена пригостили и он озабоченно взирает вдаль БЫВШАЯ Пресс-секретарь на лету ловит каждое слово а видит попорченную п*пу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 ОК 27.01.2014 14:40
оце так захистили народ... нема слів... А силовики лише від присутності протестувальник ів свідомість втрачають..."Я був неподалік від Кравченка й помітив, як раптом йому стало зле: він зблід, і в нього підкосилися ноги. Двоє міліціонерів, депутат міськради Максим Булатецький і я кинулися до нього на допомогу." і хто ж сильніший?