реклама

реклама

Фінансування реконструкції будівлі обласної державної адміністрації відбуватиметься з трьох джерел, серед яких – кошти засуджених за штурм ОДА. Про це повідомив журналістам голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

 

– По-перше, ремонт відбуватиметься за кошти, спрямовані на підготовку до 60-річчя з дня утворення області. Друге джерело – це те, що стосується рішення депутатів на сесії. Якщо депутати знайдуть необхідність і джерело… І третє джерело – це засуджені! Вони ж пошкодили. Учасники штурму. Суд ухвалює рішення, і за їхній рахунок, всім пропорційно… – зазначив Тулуб.

Також він додав, що «сума збитків зараз обраховується і днями буде офіційно представлена в прокуратуру, суди».

– Зараз комісія працює над цим. Є ж інвентарні номери кожної меблі, кожного технічного комплексу тощо… Зараз усе опрацьовується і буде представлено. Скільки там буде: мільйон, два, три мільйони… Оце кожному розкладуть. Скільки там людей? Сорок? От на сорок осіб і розкладуть пропорційно. І кожен буде сплачувати, – запевнив Сергій Тулуб.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #24 Василь Миколенко 29.01.2014 22:40
Тулуба нужно судить как военного прест...пника, - Олег Соскин 29 января 2014
=============================================================================


После всех издевательств, жестокого кровопролития, нарушения Конституции и Общей декларации прав человека Тулуб, глава Черкасской ОГА, должен не просто немедленно уйти в отставку, его нужно арестовать и судить как военного прест...пника. Ведь пострадали сотни ни в чем невинных людей, их просто избивали на улицах б....диты в милицейской форме. Какое он имел право принять военную силу, натравливать на граждан б...формирования. Поэтому Тулуб должен быть немедленно арестован. Янукович, почему вы молчите? Почему Тулуб до сих пор не уволен из занимаемой должности? Почему он до сих пор не задержан?
Олег Соскин, директор Института трансформации общества
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Sonyka 29.01.2014 18:25
Цитую За Бондаренка:
Анатолій Васильович Бондаренко тут ні при чому.Він був у Києві і не знав про провокацію.
Організатор цього всього є Булатецький,Бот нар і Свобода.

Вважаю, що і вони тут не "причем" все сплановано Тулубом...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 федор принципиальный 29.01.2014 17:31
Спишет на пацанов все что ув...вал за три года,сидя в кресле ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 панас 29.01.2014 15:53
Цитую Суровый:
Йомайо, и откуда тут берутся люди с такими же плоскими мозгами как у тулуба?

Не люди, а один, максимум два тролі. От воно сидить цілодобово в мережі й в коментарях всі теми загаджує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 Вася 29.01.2014 14:47
Анатолій Васильович Бондаренко тут ні при чому.Він був у Києві і не знав про провокацію.
Організатор цього всього є Булатецький,Бот нар і Свобода.

))))))))))))))) ))) Ну рассмешила, на Бондаренко кнопка - пульт у Тулуба...))
он поэтому и был в Киеве...если был... то не на Грушевского это точно )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Н2о 29.01.2014 14:37
а вони(штурмовики ) що,думали минеться? побили ,потрощили і пішли спатки додому? та ні,шановні,тако го НЕ повинно бути. всі повинні відповідати за свої вчинки.ПОтрібно бути відвертими:сьог одні "штурмовики",а завтра й пан Тулуб до них приєднається,і буде відповідати,з яких" доходів" дачі в Іспаніях....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 сергей 29.01.2014 13:38
А за виллу в Испании кто деньги вернет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Нестор Іванович 29.01.2014 12:44
Д...рний думкою багатіє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 ПР 29.01.2014 12:37
Уважаю Борисыча,крепки й хозяйственник.Но сказалось его отсуствие в тяжелое для партии время в Украине.Законы новые от 16.01.14 нужно хотя бы было прочитать.
Их отменили сегодня, а вчера ...Конец фразы-наклеп(до решения суда) и давление на суд и следствие.Вплоть до криминальной...Этих безд...рей Булатецкий и К сегодня-завтра амнистируют,как и тех случайных прохожих,которы е попали под раздачу.А вот Тулубу может достаться,ведь под амнистию он не попадет.Легкая победа ему вскружыла голову.Подымать нужно авторитет партии,а не самопиарится.А на деньгах нищих авторитета не заработаешь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #15 За Бондаренка 29.01.2014 12:32
Анатолій Васильович Бондаренко тут ні при чому.Він був у Києві і не знав про провокацію.
Організатор цього всього є Булатецький,Бот нар і Свобода.