реклама
Sucurity Police

реклама

Півгодини тому в Черкасах на зупинці «Центральний ринок», що по вулиці Смілянський, власник автомобіля «Toyota Land Cruiser» побив водія маршрутки № 29. Про це «Прочерку» повідомили очевидці події.


За словами свідків, власник «Land Cruiser» хотів об’їхати маршрутку, але через жвавий рух зустрічною смугою не зміг цього зробити. Невдоволений цим чоловік почав сигналити водієві маршрутки. Оскільки той відреагував не відразу, розлючений водій позашляховика вийшов із машини, витягнув маршрутника із кабіни і на очах у пасажирів та звичайних перехожих побив його. Потім сів за кермо своєї автівки і поїхав.

Постраждалого із черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та ранами на голові каретою «швидкої допомоги» доставили до Третьої міської лікарні. Зараз він чекає на огляд лікаря, який і визначить, чи потребуватиме постраждалий госпіталізації, зауважили «Прочерку» в приймальному відділенні лікарні.

– На місці події працює слідчо-оперативна група та криміналісти. Експерти опитують свідків події та збирають речові докази, – говорить у коментарі «Прочерку» начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України в Черкаській області Людмила Поліщук. – Триває перевірка для встановлення всіх обставин події.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Сашок 06.02.2014 09:26
те ... що побило водія маршрутки просто ..... звичайно таксиста він би не побив, бо йому б м...рду розбили і машину спалили. а якби хтось із перехожих допоміг тому водієві та вдарив би .... із ланд крузера то наша продажна міліція отримала б х.баря від крутелика і перехожий би відповідав перез нашим законом! .... живемо бо продаємось, а потім бідкаємось через це!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Іван 05.02.2014 23:37
А номера не B*REZA були часом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 антихрист 05.02.2014 10:43
АААААА,минусуют те,кто на машинах ездят!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Loki 05.02.2014 10:21
Ты тока пасматри! Пару раз повёл подопечных на дело и уже вместо тестевого джипа на крузаку по городу людей вышибает!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #18 Василь 04.02.2014 22:40
Мене там не було, яка ситуація я не знаю сталася.
Але водій джипа повинен відповісти перед законом за побиття водія маршрутки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Остап 04.02.2014 22:08
Розслідування цього зл..ину - під контроль громадськості!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Босс 04.02.2014 20:43
Шановні... У всьому винна влада! Тому, що жодного водія маршрутки не покарано за порушення пдд, та не ув'язнено жодного водія Лендкрузера за останні 20 років!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Сиджей 04.02.2014 20:20
Цитую Микола:
Водителей маршруток нужно бить три раза день. Два - за то что заслужили,и один раз - просто так,для профилактики. Ездят как хотят.

Для того чтоб делать как ты говоришь-надо нехр....во махаться, а ты наверно только в комментах такой брутальный) да Коля?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Мефодій 04.02.2014 19:15
Цитую yazon din alt:
Блин,в центре города ..... с Ленд-Крузера метелит человека - и хоть бы кто заступился да размазал эту ... по васфальту! БЫДЛО ВЫ,господа! И потому так и живёте, потому и власть над вами такая- другого не заслуживаете!

Згідний маємо те на що заслуговуємо
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #13 Маша 04.02.2014 17:42
водіям 29 треба всім за життя памятник ставить, що вони по таких дорогах їздять по Митниці, а не бить їх.