реклама

реклама

В. о. міського голови Черкас Віктор Білоусов на нараді дав завдання чиновникам мерії знайти кошти для поїздки черкаської лучниці, чемпіонки України Юлії Щепак на чемпіонат світу, який розпочнеться наприкінці березня у Франції.

Фото: http://cherkassy-sport.com

Фото: http://cherkassy-sport.com


Нещодавно на сайті «Черкаського спорту» була опублікована інформація про те, що лучниця не може поїхати на чемпіонат через відсутність візи. За умовами чемпіонату світу, Юлії потрібно було відкрити візу до третього лютого. Втім, грошей на оформлення документів, а це приблизно 100 доларів, у неї не знайшлося. До речі, паралельно з чемпіонством Юлія Щепак – ще й мама двох маленьких дітей.

Під час наради в мерії начальник відділу спорту Олександр Гаврилов пояснив, що в мерії дівчині не допомогли, «бо вона не зверталася і не приходила».

– А ви що царі, щоб до вас приходили? Що, так багато чемпіонів України в Черкасах, які за сто доларів не можуть відкрити візу для чемпіонату світу? – обурився в. о. мера Білоусов. – Наша функція – це знати ситуацію і допомогти. Це стидоба! Не чекайте Олімпійського комітету… Ви повинні знати, що в нас чемпіон їде! Вона не може багато років в одній і тій самій формі рівень тримати… Може, вона вже й не поїде туди.

реклама

Коментарі  

 
+2 #16 Оксана Колісник 18.02.2014 16:50
Цитую Микола:
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Калина:
Тільки завдяки Одаричу і його команді Юлія Щепак стала чемпіонкою України, адже лише при такому мудрому і креативному міському голові прості черкасці стають чемпіонами. І якби Одарича не усунули, то чемпіонат світу проходив би не у Франції, а в Черкасах. Так він планував, але п..длі депутати позбавили місто такого шансу :lol:
Та Ви вже кажіть, що Одарич за дівчину й стріляв... :)

Ну так. У нас все крутиться тільки навколо Оксани Колісник. Це така тіпо ось, чи тіпо пуп, чи тіпо три кита на якій тримається все.
Ну принаймні Вам і "бившему ахвіцеру ужасті" більше заплатять за коменти... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Микола 18.02.2014 16:40
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Калина:
Тільки завдяки Одаричу і його команді Юлія Щепак стала чемпіонкою України, адже лише при такому мудрому і креативному міському голові прості черкасці стають чемпіонами. І якби Одарича не усунули, то чемпіонат світу проходив би не у Франції, а в Черкасах. Так він планував, але п..длі депутати позбавили місто такого шансу :lol:
Та Ви вже кажіть, що Одарич за дівчину й стріляв... :)

Ну так. У нас все крутиться тільки навколо Оксани Колісник. Це така тіпо ось, чи тіпо пуп, чи тіпо три кита на якій тримається все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 УЖАСТЬ 18.02.2014 12:51
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Калина:
Тільки завдяки Одаричу і його команді Юлія Щепак стала чемпіонкою України, адже лише при такому мудрому і креативному міському голові прості черкасці стають чемпіонами. І якби Одарича не усунули, то чемпіонат світу проходив би не у Франції, а в Черкасах. Так він планував, але п..длі депутати позбавили місто такого шансу :lol:
Та Ви вже кажіть, що Одарич за дівчину й стріляв... :)

Займитесь лучше поиском компромата в составе ЩМА уложеного полтора года назад :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Оксана Колісник 18.02.2014 12:30
Цитую Калина:
Тільки завдяки Одаричу і його команді Юлія Щепак стала чемпіонкою України, адже лише при такому мудрому і креативному міському голові прості черкасці стають чемпіонами. І якби Одарича не усунули, то чемпіонат світу проходив би не у Франції, а в Черкасах. Так він планував, але п..длі депутати позбавили місто такого шансу :lol:
Та Ви вже кажіть, що Одарич за дівчину й стріляв... :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Калина 18.02.2014 12:07
Тільки завдяки Одаричу і його команді Юлія Щепак стала чемпіонкою України, адже лише при такому мудрому і креативному міському голові прості черкасці стають чемпіонами. І якби Одарича не усунули, то чемпіонат світу проходив би не у Франції, а в Черкасах. Так він планував, але п..длі депутати позбавили місто такого шансу :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Сима 18.02.2014 12:07
Цитую 333:
За державу обидно. Какой срам! Какое отношение к людям! Может ей надо вступить в партию регионов, чтобы отношение было нормальное?

Поэтому украинцы и завоювывают золотые олимпийские медали за Белорусию, Россию, Словакию... а у нас ГОРДОСТЬ!!! одна бронзовая медаль!!! Спасибо хоть одну выиграли... ПОЗОРИЩАаа
А чиновник, она не обращалась... Наф*га таких чиновников держать за государственные деньги которые не знают даже чемпиона Украины :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 майбутній мер Беззубенко 18.02.2014 11:51
Скупий білоус... смішний і жалюгідний, лукавить невіглаством. Анатолійович, це шанс і треба вирішити питання по пацанські.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Петро 18.02.2014 11:49
Нормальна позиція керівника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 КОСТІК 18.02.2014 11:46
Цитую Факт:
Надо забрать у Сысоевой из зарплаты.


Та си..євій і з палацу молоді гроші возять!!! вона добре має в кишені
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 333 18.02.2014 11:44
За державу обидно. Какой срам! Какое отношение к людям! Может ей надо вступить в партию регионов, чтобы отношение было нормальное?