реклама

реклама

Заступник начальника управління-начальник міліції громадської безпеки Володимир Іващенко повідомив на сьогоднішньому мітингу на Театральній площі, що черкаська міліція захищати насамперед народ.


Іншими словами, Іващенко сказав, що міліція підтримуватиме народ. Він зачитав відповідне звернення за спільними підписати начальника обласного МВС Ліпандіна та екс-очільника обласного МВС Каплія.

«Міліціонери готові спільно з жителями забезпечувати порядок в місті», – сказав Іващенко.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #33 це моя думка. 21.02.2014 17:59
Гнилий він, ваш Іващенко. Після таких дій йому тікати подальші від такого сорому, або скинути погони і стати разом з людьмив загін самооборони. На вашій совісті і той злощасний вазон який випав випадкого 23 січня Ви його бачили!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 Менты 21.02.2014 11:10
Мы сами такого не ожидали, это было очень подло и мы не поняли таких "маневров". А в этом не Иващенко виноват, а тот, кто с вышитыми погонами. Только этому ..., все равно, он случае чего свалит, а нам здесь жить и смотреть людям в глаза.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 Дід Трохим 21.02.2014 10:15
Дуже велика різниця між тим, як вчинила міліція на Західній Україні і тим, що сказав Іващенко. Він лише повторив прописні істини, які при загостренні можна трактувати як завгодно. Не обольщайтесь дуже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Мефодій 21.02.2014 09:42
Цитую Виктор:
Когда это было, чтобы в Украине м...нты были с народом - РАЗВОДНЯК,приче м хитрый накануне шухера!

а коли влада правду говорила? то все напускне пил в очі)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Підпис здесь 21.02.2014 09:11
Це з тими людьми, яких ще місяць тому лупив біля ОДА влаштувавши провокацію? А що було учора після цієї заяви на дамбі? Сидять "г...ники" у погонах і розводять всіх, як л...хів та справими лякають... Це треба понад 100 людей за два дні розстрілять, щоб потім на бік народу тікати? Повна люстрація! Був м...нтом - іди прцюй комунальником, сніг згрібай із доріг. Здоров*я ж вистачає людей калічить. А про "Беркут" - взагалі окремий закон потрібно. І в с/г плуги на полях тягать, піднімати країну з руїн! Якщо після цих подій особисто я буду знову бачити в райвідділках ті самі .... (від сержанта до генерала), то люди гинули даремно, країна не змінилася!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 12 21.02.2014 04:42
Это не м..нты, - это м..сора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 вася 21.02.2014 01:31
Трусы .трусливые ш...ки.бежите от кого ?от кучку бандеровцев уг...ников.позор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 українець 20.02.2014 23:46
Цитую voleyland:
Хоть вроде знающие люди мне Иващенко и хвалили, но после случившегося на дамбе он выглядит либо подлым обманщиком, либо обманутым л...хом.

Це ми усі л...хи, що слухаємо третій місяць філософські роздуми наших виступаючих (депутатів, членів) на Театральній. Зверніть увагу, люди на площі змінюються, когось побили на Майдані в Києві, когось арештували в Черкасах.
А ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ ФІЛОСОФСТВУВАТИ !!!!

Цікаво, що завтра розповідати будуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 українець 20.02.2014 23:40
Цитую Козак:
ТРИМАЙМОСЯ,ПРИС ЯГУ ПРИЙМАЮТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ НА ДАМБІ.."МОЛОДЦІ",ОКРЕМА УВАЖУХА БОНДАРЕНКО,ЯКИЙ ТАК ГАРНО ПІДСТАВИВ ЧЕРКАЩАН.

Так, Бондаренко і Ілляшенко через 2 години після побоїща на дамбі стояли живі-цілі-неушкоджені на Театральній разом з тіткою, що організовувала відправку на блок-пости.
То що це - посібництво Беркуту?? Це була спланована акція?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Нестор Іванович 20.02.2014 23:37
От ....ки !!!