реклама

реклама

У ці хвилини у Черкасах на мосту біля дамби активісти Євромайдану створюють блокпост. Посеред дороги вони запалили шини, а також кидають дрова у багаття. Про це інформує кореспондент «Прочерку».

Фото "Прочерку"

Фото "Прочерку"


Наразі багаття займає рівно півдороги.

На місці події перебувають близько 300 осіб. Дехто з них озброєний палицями. Свої обличчя вони прикривають масками. Активісти дуже просять черкащан привозити гуму, щоб утримувати блокпост.

Фото з "Фейсбуку"

Фото з "Фейсбуку"


У активістів є інформація, що в Черкаси їдуть два автобуси з ті тушками, тож вони збираються їх блокувати.

Таким чином активістам вдалося встановити пропускний контроль, але наразі транспорт вони не зупиняють. Через блокпост без перешкод проїхало вже кілька автомобілів і рейсових автобусів.

Фото журналіста Валентина Чернявського

Фото журналіста Валентина Чернявського


реклама

Коментарі  

 
0 #15 я 21.02.2014 12:47
Люди добрі ,схаменіться !Ми всі українці! У всіх бідах винен один -президент! Він своїх дітей із сім"ями відправив за кордон,а наших дітей кинув на бійню! Хто такі тітущки-це такі самі діти курсанти,тільки частина їх-бандити!Давайте не будемо вбивати один одного! Благаю Вас від усіх матерів... У нас одна ціль і в сходу і в заходу-мир,не вбивайте один одного!... Становіться на один бік- ми переможемо бо нас багато.Чого він идить і досі в кріслі вимагаємо всі відставки.Не допустимо війни... Я не хочу щоб Україна була полегоном між Росією і Америкою. А воно до цього йде...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Мефодій 21.02.2014 09:40
Цитую Latvia:
I our minds people of Latvia are together with Ukraine.

Латвія і Мордор друзі навік)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 voleyland 21.02.2014 08:38
Цитую василь:
Чого не розповідають людям, про те що мирні мітингувальники , підпалили колеса на стратегічному об*єкті (міст через Дніпро), та розливали по пляшкам коктелі молотова!!! Черкаси - не Київ!!! Люди просять не палити місто, а так звані т...тушки, які нападають на мітингувальникі в, це звичайні Черкащани. Міліція до того як почали палити міст нікого не чіпала!!! Схаменіться, нам необхідно перезавантажити владу у мирний спосіб, а мирним способом, легітимним, є референдум, про який сказано у обох Конституціях. Моя думка, ні опозиція, ні діюча ВРУ не гідні керувати УКРАЇНЦЯМИ. Пешим питанням на референдумі має бути, зняття депутатської недоторканості, та зменшення кількості народних депутатів та їх радників ( по одній людині , представнику, від кожного регіону країни, ними можуть бути губернатори областей)


В какой реальности вы живёте? Кто, когда, где и какой мост поджигал? Покажите нам этот сожжённый мост.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 пассажир 21.02.2014 02:41
name="василь"]Чого не розповідають людям, про те що мирні мітингувальники , підпалили колеса на стратегічному об*єкті (міст через Дніпро), та розливали по пляшкам коктелі молотова!!! василий ти .....!!! жгли возле стеллы и коктейлев не было. А расстреливал их беркут а не милиция. с автоматов, набежали как стервятники и били людей которые не могли оказать сопротивление.СТРЕЛЯЛИ ДАЖЕ В ПРОЕЗЖАЮЩИХ ЛЮДЕЙ И МАШИНЫ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 ОЛЬГА 21.02.2014 02:31
а то что мирных безоружных людей там расстреляли, побили машины. это что за власть? это б....ты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 василь 21.02.2014 02:07
Чого не розповідають людям, про те що мирні мітингувальники , підпалили колеса на стратегічному об*єкті (міст через Дніпро), та розливали по пляшкам коктелі молотова!!! Черкаси - не Київ!!! Люди просять не палити місто, а так звані т...тушки, які нападають на мітингувальникі в, це звичайні Черкащани. Міліція до того як почали палити міст нікого не чіпала!!! Схаменіться, нам необхідно перезавантажити владу у мирний спосіб, а мирним способом, легітимним, є референдум, про який сказано у обох Конституціях. Моя думка, ні опозиція, ні діюча ВРУ не гідні керувати УКРАЇНЦЯМИ. Пешим питанням на референдумі має бути, зняття депутатської недоторканості, та зменшення кількості народних депутатів та їх радників ( по одній людині , представнику, від кожного регіону країни, ними можуть бути губернатори областей)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Антон 21.02.2014 00:42
Я вот искренне не понимаю здесь пишущих д....лов которые поддерживают преступную власть...вам что нравится что к вам относятся как к животным?...или у вас мышление "охранника" со стажем?...
Нет...я знаю...вы за стабильность...за стабильную пайку...пожрать .... и поспать...ВСЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 voleyland 20.02.2014 23:54
Цитую Ковпак:
что с них взять - майдан...ые на всю голову :-x


А вы чем недовольны? У вас же сегодня должен быть праздник - вон сколько народу ваш вождь в Киеве положил. Так что наслаждайтесь моментом, пока ваш шеф не висит на ёлке в позе Муссолини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Latvia 20.02.2014 23:48
I our minds people of Latvia are together with Ukraine.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 voleyland 20.02.2014 22:57
Цитую Спостерігач:
От нашо палити покришки посеред дороги?!!!!!!!
Ну не д....ли?
Збудуйте КПП, одягніть дядьку, дайте жезл і тормозіть усі автобуси!


За клавиатурой мы все умные. А что мы с вами лично сделали для защиты Черкасс от преступников и погромщиков?