реклама

реклама

Голосів депутатів Черкаської міської ради не вистачило для відставки в. о. мера Віктора Білоусова, інформує кореспондент «Прочерку».


За таке рішення проголосував 21 депутат, 15 – проти. Крім того, 1 бюлетень був зіпсований.

Нагадаємо, що заявили про те, що голосуватимуть «проти», депутат від депутатської групи «Черкащани» Тамара Вороніна, а також депутат від «Батьківщини» Святослав Вовкодав.

Своє рішення вони мотивували тим, що Віктор Федорович добре виконував свою роботу.

У ці хвилини до зали зайшла громадськість, яка заявляє, що не випустить нікого, доки відставка не буде проголосована.


реклама

Коментарі  

 
0 #9 левий сектор 23.02.2014 14:01
Поверніть місту легітимну владу де депутати невже повиїзжали де 500 службовйів втекли чихтось не справляється з цими дітьми з туалетним папером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Лера 21.02.2014 23:37
Так триматися за владу. Це тільки комуністи так вміють
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Каріна 21.02.2014 23:27
За 10 місяців Білоусов нічого не зробив для міста і так тримається за крісло!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Армен 21.02.2014 23:23
Людоньки, ну що ви пишите про те, що Білоусов найкращий мер?
Мер, який не зробив жодної дороги, хоча були гроші!
Мер, який завалив ремонти в школах!
Мер, який десь заникав 100 млн з бюджету 2013 року!
Його не звільняти треба, а в прокуратуру вести!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 ФОто черкащан 21.02.2014 22:27
Да... вот оно будущее Черкасс, очень яркое фото. Кто из нас себя на нем узнает?!
Кто эти люди, которые называют себя черкащанами???

Больше похоже на ангелов, о которых говорил Добкин. Эти точно "спасут" и город и страну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 блазень 21.02.2014 21:41
Фьодорыч,nopasa ran!!!! Держись!!!! Тебе-нечего стыдиться за проделанную работу в городе!!! Самому честному мэру Черкасс - СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 123 21.02.2014 16:56
Як це 100 осіб можуть вирішувати за все місто. Дикість і "матрос Железняк"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Makar 21.02.2014 16:21
Це добре.Підуть Білоусова-почнеться ще гірший бардак,хоч він також не те.Але це краще,ніж Одарич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #1 незнайка 21.02.2014 16:21
Дальше терпеть это сборище которое обросло 500 НАУКОВЦАМИ-миськвыконкомов цами? Детей на субботник посылать чтобы голыми руками мусор убирали?