реклама

реклама

Об'єднані однією долею.... Янукович і Тулуб

Об'єднані однією долею.... Янукович і Тулуб

Народний депутат Олег Ляшко оприлюднив свої пропозиції до тих рішень, які має прийняти сьогодні Верховна Рада. Лідер Радикальної партії вимагає доручити Генпрокуратурі, міліції та Службі безпеки «затримати для доставки у суд» голову Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба разом із іншими членами найближчої команди Януковича та самим екс-президентом. Також пропонується зняти депутатську недоторканність із колишнього мера Черкас Володимира Олійника.

Ось пропозиції Ляшка, які він опублікував на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

1. Заборонити діяльність Компартії і Партії регіонів як злочинних організацій,

2. Звільнити політв'язнів режиму Януковича,

3. Заборонити виїзд за кордон сатрапам Януковича,

4. Доручити ГПУ, МВС, СБУ затримати для доставки в суд Януковича, Азарова, Клюєва, Арбузова, Пшонку, Захарченка, Клименка, Лукаш, Портнова, Добкіна, Кернеса, Могильова, Константинова, Голенка, Пристюка, Кравченка, Тулуба, Жиліна (Оплот),

5. Відставка голови НБУ і розслідування його діяльності,

6. Мораторій на закриття лікарень,

7. Зниження пенсійного віку для жінок,

8. Зняти депутатську недоторканість і затримати Чечетова, Колісниченка, Царьова, Калетника, Олійника (підрахуй)

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 СЕРЖ 23.02.2014 23:33
ДА ЩО З СТРІЛЯНИНОЮ НА ДАМБІ?????ВИННИХ НЕМА?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 УКРАІНКА 23.02.2014 22:56
ЧОГО НАШИ ........ ОПОЗИЦІОНЕРИ НЕ ВИМАГАЮТЬ ВІД КУРАТОРІВ ВР НЕГАЙНО ЗНЯТИ ТУЛУБА???????ЩО З СТРІЛЯНИНОЮ НА ДАМБІ?????ВИННИХ НЕМА?????ДОГРАЄТЕСЬ!!!!! !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 Сергій 23.02.2014 17:43
Тулуба позбавити звання Героя України. Він його зганьбив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Черкасець 23.02.2014 14:37
А затримувати Тулуба ыз вилами прийде Туменко, як радник нового губернатора. Навіть не здивуюсь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 народ 23.02.2014 14:07
Цитую Albea:
Не смотря на всю экзальтацию Олега Ляшко, здесь он прав на 100%

Несмотря на все комменты в его адрес о какой-то принадлежности, оказался большим мужиком ....., чем те, кто уже сейчас кричит о своем мужестве и принадлежности к народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 УКРАІНКА 23.02.2014 13:47
ТЕРМІНОВО,ВІДСТ ОРОНИТИ ВІД РОБОТИ СЛІДЧИХ,ПРОКУРО РІВ,СУДДІВ,ЯКІ ВЕЛИ СПРАВИ МАЙДАНІВЦІВ,ПІД ПИСКА ПРО НЕ ВИЇЗД,І ПОЧИНАТИ СЛІДСТВО.НЕ ТІЛЬКИ ВИКОНАВЦІ,ВСЕ ВИЩЕ КЕРІВНИЦТВО,ВСЕ .СУД НАД НИМИ МАЄ БУТИ ВІДКРИТИЙ,ІНАКШ Е ... СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #6 Правдоруб 23.02.2014 12:58
А чому б уже зараз не завітати на Андреевську дачу з екскурсією, чи поки ще ....но?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #5 Вікторія 23.02.2014 12:50
А как быть с прокурором Черкасской области Демяненко? А с прокурором города Маслюком? Первый прикрывал делишки Тулуба и Липандина, а второй лично руководил стряпаньем дел против майдановцев в здании Сосновского райотдела
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Albea 23.02.2014 12:47
Не смотря на всю экзальтацию Олега Ляшко, здесь он прав на 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #3 Сергей 23.02.2014 12:35
Поддерживаю полностью .Э хмырь Тулуб-пылесос дискриминировал звание Герой Украины.Предлагаю присвоить ему звание "заср....й трус"и конфисковать все вплоть до трусов.