реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах на місці біля Соборної площі, де ще вчора активісти Автомайдану встановили шибеницю, з’явився бутафорний «золотий» унітаз, інформує кореспондент «Прочерку».



Самої шибениці вже немає. Натомість на унітазі видніють написи «Охороняти».

Сам туалет оздоблений траурними вінками, а всередині наповнений туалетним папером.

Навпроти Соборної площі також видніється напис великим літерами «Площа героям Майдану» та «Слава Україні!»


Водночас у «Фейсбуці» член Топонімічної комісії Ігор Волошин проінформував, що ініціюватиме перейменування однієї з міських вулиць на вулицю Героїв Майдану.

реклама

Коментарі  

 
-1 #8 дай Бог 24.02.2014 08:35
Цитую Безпартійна:
ПОЖИВЕМО, ПОБАЧИМО. Дивіться, щоб не каялися, як після "оранжевої революції". Невже не бачите, що прийшла натомість нова банда мільярдерів і мільйонерів!

якщо тільки животіти і дивитись, що буде далі, то завжди будемо в лайні, а якщо мати активну життєву позицію і не мовчати, то може й дітям нашим буде вже краще життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Сеня Рудик 24.02.2014 08:30
Цитую Безпартійна:
ПОЖИВЕМО, ПОБАЧИМО. Дивіться, щоб не каялися, як після "оранжевої революції". Невже не бачите, що прийшла натомість нова банда мільярдерів і мільйонерів!

Пропоую всім опонентам МАЙДАНУ поїхати в Київ , пройти по Хрещатику і навколишніх вулицах, покласти квіти на місця загибелі Героїв, поспілкуватися із тими хто обороняв нас з вами від банди і потім ретельно переглянути що ви зараз пишете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оксана 23.02.2014 23:52
Цитую ВЖЕ ОПЛАТИЛИ:
Цитую Оксана:
Цитую 87:
Улицу Ленина уже пора переименовать

Оплатите -переименуем!

ВЖЕ ОПЛАТИЛИ З ПЕРЕБОРОМ: ГОДОДИ, ВІЙНИ, СТРАЖДАННЯ... ... ТИ ЛЮДОНЕНАВИСНИЦЬ КА!

Зачем же биться в истерике? Переименовывани е улиц стоит денег и немалых.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 ВЖЕ ОПЛАТИЛИ 23.02.2014 23:34
Цитую Оксана:
Цитую 87:
Улицу Ленина уже пора переименовать

Оплатите -переименуем!

ВЖЕ ОПЛАТИЛИ З ПЕРЕБОРОМ: ГОДОДИ, ВІЙНИ, СТРАЖДАННЯ... ... ТИ ЛЮДОНЕНАВИСНИЦЬ КА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Оксана 23.02.2014 22:07
Цитую 87:
Улицу Ленина уже пора переименовать

Оплатите -переименуем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 87 23.02.2014 19:10
Улицу Ленина уже пора переименовать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Безпартійна 23.02.2014 18:54
ПОЖИВЕМО, ПОБАЧИМО. Дивіться, щоб не каялися, як після "оранжевої революції". Невже не бачите, що прийшла натомість нова банда мільярдерів і мільйонерів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Loki 23.02.2014 17:26
И когда нынешнее время станет безвозвратным прошлым,не забудьте одну из улиц переименовать в Львовскую.Не был бы Львов до войны Лемберґом,а Западная Украина частью старой Европы, не остались бы тогда в живых до сегодня и люди, знающие не по пропаганде разницу между жизнью в Европе и ссср! То й скніли б ви всі до кінця днів своїх на городах та в сараях з нетелями! Это своё желание, жить снова как люди,а не как"новая историческая общность-советский народ" у 96% западноукраинце в не удалось не выбить, не купить за 200 гр или кило гречки.И именно западноукраинци смогли передать своє стремление к свободе следующим своим поколениям.Если бы не они, которыми вас всех пугали, пугают и будут пугать в переходный период,то не стоял бы Майдан 3 месяца!Они ядро противостояния и родник его основных человеческих резервов.Западноукраинцы совершили невероятное, дали Украине новый шанс вырваться из когтей ссср.Сам не верил,но им удалось создать свой миф о битве Давида с Голиафом!Учитес ь у них и помните!