реклама

реклама

Голова Черкаської обласної державної адміністрації, головний регіонал області Сергій Тулуб нині перебуває на лікарняному. Про це «Прочерку» повідомила прес-секретар губернатора Анна Турська.


При цьому вона не повідомила, де саме він лікується – у Черкасах чи десь в іншому місті.

Нагадаємо, що сьогодні журналіст видання намагався в ОДА дізнатися, де керівник області, проте марно. У приймальні повідомили, що його не було на робочому місці і де він, невідомо. Ніякого хвилювання в облдержадміністрації через відсутність Тулуба не було помічено.

реклама

Коментарі  

 
+4 #15 Слава Україні ! 25.02.2014 07:12
Цитую Микола:
Турська бреше.........

Не бреше....
Просто вона його до цих пір боїться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 ??? 25.02.2014 00:16
Цитую Дід Трохим:
Щиро бажаємо якнайшвидшого одужання! Бо якось некрасіво хворого в судовій клітці тримати.

а й справді. Ми ж не такі скоти, як він.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #13 Микола 24.02.2014 23:59
Турська бреше. Тулуб вже і трудову книжку забрав і хутко зник в невідомому напрямку, залишивши тут свої очі та вуха в особі Толіка "опозиціонера".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 думка 24.02.2014 22:45
Я НЕ БАЖАЮ ЙОМУ ЗДОРОВ"Я,НАВПАКИ......ПРОЩЕНЯ НЕМА!!!НЕБЕСНА СОТНЯ ВІЧНА!!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!СМЕРТ Ь ВОРОГАМ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 voleyland 24.02.2014 16:46
Ещё раз повторяю: все эти убийцы, которые реально убивали людей, пусть и чужими руками, должны получить законное ии эквивалентное наказание. Фактически это не мы убиваем Януковича и приспешников, а их собственные снайпера на Майдане.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #10 Нестор Іванович 24.02.2014 16:40
Турска годі брехати, херой ховається від людського гніву, на відміну від інших, за організацією вбивств і провокацій не встиг заяву про вихід з ПеР...ів написати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 Сергей 24.02.2014 16:28
Лікарі, проявить свою гординю і скажіть де ховається тулуб!!І чого він мае лікуватись за кошти народу і хворих дітей? НЕ уподобайтесь вбивці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 Сергей 24.02.2014 16:23
Треба шукати ............ в дитячій обласній лікарні!!!Там місця багато а хворих дітей мало. ......... ......... .......... ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 комент 24.02.2014 16:05
Ага! і лікується вже десь в Іспанії або ЮАР. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Дід Трохим 24.02.2014 15:58
Щиро бажаємо якнайшвидшого одужання! Бо якось некрасіво хворого в судовій клітці тримати.