реклама

реклама

Слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах. В рамках розслідування вказаного кримінального провадження прокурором області повідомлено про підозру голові Черкаської обласної державної адміністрації Сергію Тулубу, йдеться у інформації для ЗМІ прес-служби прокуратури.
Соратника Януковича спіткала його доля...

Соратника Януковича спіткала його доля...


Наразі підозрюваного оголошено в розшук, вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Враховуючи, що зазначена особа є депутатом обласної ради, про вказаний факт проінформовано Черкаську обласну раду.

Окрім того, прокуратурою області зареєстровано та розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання і заволодіння службовими особами Черкаської облдержадміністрації державними коштами під час проведення тендерних закупівель по будівництву об’єктів соціальної та медичної інфраструктури на загальну суму понад 135 млн грн.

Досудове розслідування триває, про його результати буде проінформовано додатково.

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Мефодій 26.02.2014 00:07
Цитую Сеня:
А як же ревізія бюджету області, нічого не встановила?

ну правильно нічого не встановлено в бюджеті 0,0
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Ян 25.02.2014 21:19
База даних по пошуку громадян не оновлювався з 23 лютого.

Якщо не приберуть до кінця місяця "Вібора народа" Медведчука - пропоную ........ або заклеювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Vlad 25.02.2014 16:24
Цитую черкащанка:
так чому ж поважний прокурор Дем’яненко не відкрив цю справу одразу як тільки прийшов на цю посаду? Чи це він вчора чи позавчора цими коштами заволодів? Зараз усі герої, а раніше що заважало це зробити? Хм, оце б ще хто з’ясував скільки сам прокурор отримував від Тулуба?


Надеемся, что и до прокурора дойдёт очередь :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #12 Дядя 25.02.2014 11:41
Цитую Свекруха:
Слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах
***
А это слидче управлиння до вчерашнего дня где было? В командировке на Марсе?

Ну, позавчера они еще сажали "экстремистов и радикалов", а вчепа уничтожали документы...Поэтому и не-было времени.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Сеня 25.02.2014 11:13
А як же ревізія бюджету області, нічого не встановила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 maks1602 25.02.2014 11:12
Брехня,не оголошено. Подивіться сайт МВС. Розділ "особи, що переховуються від влади".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 Бувалий 25.02.2014 10:59
Невже це зараз стало відомо? Чому слідчі дії не розпочалися раніше???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Свекруха 25.02.2014 10:30
Слідчим управлінням прокуратури Черкаської області розслідується кримінальне провадження за фактами заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах
***
А это слидче управлиння до вчерашнего дня где было? В командировке на Марсе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #7 черкащанка 25.02.2014 10:25
так чому ж поважний прокурор Дем’яненко не відкрив цю справу одразу як тільки прийшов на цю посаду? Чи це він вчора чи позавчора цими коштами заволодів? Зараз усі герої, а раніше що заважало це зробити? Хм, оце б ще хто з’ясував скільки сам прокурор отримував від Тулуба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Сергій 25.02.2014 10:08
До речі, а коли приберуть антинародну рекламу путінського агента Медведчука з його "Українським вибором" з вулиць міста? Ріже око.