реклама

реклама

Згідно з голосуванням депутатів головою Черкаської обласної ради стала депутатка від «Батьківщини», поетеса Валентина Коваленко.


За її кандидатуру в таємному режимі проголосувало 65 народних обранців. Натомість за Любов Майбороду, яка також претендувала на посаду голови облради, віддало свої голоси лише 10 депутатів.

Один бюлетень був зіпсований. Двоє депутатів не проголосувало за жодного з кандидатів.

Дивіться відео ТУТ:

Після перемоги Коваленко подарували білі троянди. Вона вийшла до трибуни і в своєму виступі наголосила, що нікому не дасть красти із бюджету.

реклама

Коментарі  

 
+3 #46 Zont 27.02.2014 15:43
Выберите меня главой ОГА !!! Я чесно говорю-много красть не буду: заплачу кредит, поеду в отпуск на Боро боро !!!! Опыт работы на должности управленца у меня есть. Сейчас в моем подчинении есть кот. Образование у меня есть экономическое и управленческое . Возможно грамотность хромает,но это не столь важно. Главное в этом деле-амбиции и умение красиво и артистично говорить. Авторитетность , профессионализм , образование и благополучный опыт управления-эти качества не приветствуются судя по нынешнему выбору!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #45 Василь 26.02.2014 13:09
Я дану людину знаю безпосередньо та оцінюю її як людину високих моральних та етичних принципів. Дану людину я запамятав як вчителя ЗОШ № 5, де чомусь запамятав її оповідання "Дядя Коля бомж". Маю надію, що вона нікого не підведе (ні міліцію, ні жителів Черкащини, ні осіб які їй довірилися)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #44 будячок 26.02.2014 11:48
керівні посади вже й "кухаркам" р-о-з-д-а-ю-т-ь... це не ПРИЗначення, а роздача :eek: .. будучи депутатом ВАНО не чуло народу, а тепер "не дасть красти".. дежавю: ці руки нічого не крали...любі брати і сестри...мої рідні (ЮВТ))).. у Ляшка - вила, у народа - ГРАБЛІ :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #43 Georgiy 26.02.2014 11:46
Цитую ЖЕСТЬ:
Дуже сумно, що регіоналів змінюють бютовці

сумно й прикро що все повторюється

і лише залишається постійно актуальною приказка "ти начальник - я д..ак, я начальник - ти ду..к"

всіх публічно на детектор!!! ВКЛЮЧНО З НОВООБРАНИМИ й НОВОПРИЗНАЧЕНИМ И!!!

тільки такий підхід сприятиме розвитку країни, області, району,...


НА ДЕТЕКТОР ВСЕХ можновладцив!!! Согласен )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #42 ЖЕСТЬ 26.02.2014 10:31
Дуже сумно, що регіоналів змінюють бютовці

сумно й прикро що все повторюється

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #41 УЖАСТЬ 26.02.2014 10:26
Цитую Журналіст:
Цитую Армагедон:
Але це бьютівських мафіозів не спасе - малярійним комахам прийде кінець!!

Був на сесії, сміх та й годі. Коваленко, яка двічі відмовилась від посади і переляканий Толян зі словами :"все пропало!" І за це люди помирали?

В сотый раз повторяю так называемая "опозиция" сожрет сама себя. Так как главная цель ее гетьманов-генсекретарей власть и деньги, а не интересы народа. Если бы думали за народ объединились в одну единственную партию с одним единственным лидером. Но.. тогда нельзя будет торговать себе должности у кормушки. Сегодня прозвучало что лидер-голова Европейской партии (На август 2013 партия насчитывает всего 5000 чл.) Катеринчук уже вымагаеть портфель министра, так как они входят в объеднану опозицию и именно они хотят вести Украину в Евросоюз. Увидите, от регионов будет один кандидат в Президенты, а от опозиции супер объеднанной человек 6 :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #40 Черкаський люд 26.02.2014 09:33
Це був цирк справжній, а не сесія. І люди бачили, хто є хто у цьому цирку. Коваленко - просто ....., пам'ятаєте, як у тому анекдоті: "чи не занадто швидко я біжу... від півня?"
Було б смішно, аби не так гірко(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #39 Черкаси 26.02.2014 09:24
Цитую Оксана Мацюцька:
В.Коваленко ще й науковець і розумна людина, яка не боялась заявляти про свою позицію.

Що стосується розуму - тут глибокі сумніви...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #38 Уманский Еврей 26.02.2014 04:04
Она никому не даст воровать потому что она сама будет всё себе........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #37 Мефодій 26.02.2014 00:11
Цитую Глядач:
Схоже що люстрація в понятті черкащан - це просто зміна ригів на бютіців.

І мені так здається що колода залишилась та сама просто перетасували