реклама

реклама

24 лютого на «Прочерку» було опубліковано позицію члена Черкаської обласної Народної Ради Олександра Чуприни «Вже почалася кадрова лихоманка», у якій зазначалося про необхідність залучення широкої громадськості до процесу підбору керівних кадрів для фахового здійснення управління областю.

Як поінформував видання Олександр Чуприна, протягом 24-25 лютого на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду від мешканців області надійшло 34 пропозиції . Ймовірними кандидатами на посаду голови обласної державної адміністрації названі:

Свинарчук Олег Володимирович - Президент корпорації «Богдан»,

Діденко Дмитро Валерійович - Президент компанії «Добробуд»

Павленко Ірина Олександрівна - Генеральний директор ПрАО «Фрау Марта»

Васецький Олег Володимирович - Директор АО «КПФ Урожай», засл. працівник сільського господарства України

Скляров Віталій Леонідович - Голова правління ПАТ «Азот» м.Черкаси

Кононцев Микола Вікторович - Член правління ВАТ «Укрпьєзо» м.Черкаси

Фурман Василь Миколайович - Ректор інституту банківської справи, д.е.н.,професор

Старікова Наталія Володимирівна - депутат Черкаської обласної ради,екс директор молокозаводу м.Черкаси

Скічко Олександр Іванович - Директор «Райфайзен банк Аваль» м.Черкаси

На посаду голови Черкаської РДА :

Данилишин Петро Іванович - Заступник начальника управління земельних ресурсів

Крім цього надійшло 23 пропозиції від фахівців різних галузей економіки та державних службовців щодо їх участі в конкурсах на заміщення посад управлінців.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #52 Ласкавий 05.03.2014 14:03
Василь Фурман і Олег Васецький-катернопільчани ,обоє порядні тасамодостатні люди.На посаду губернатора підходять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #51 Turbo 28.02.2014 23:33
Тогда, кто подходит? Бондаренко? Ильяшенко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 Turbo 28.02.2014 23:31
Согласен с Волей!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #49 Нестор Іванович 27.02.2014 10:03
Цитую Ф:
Цитую Мефодій:
Цитую maks1602:
Жодна з кандидатур не підходить Це м'яко кажучи.

Знову одні голови-члени щось я не бачив їх на барикадах в Києві і де в цьому списку люди що здобували свободу. Чуприна не дуркуй!

А чому у виконавчій владі (мова ж про виконавчу гілку, чи не так?) повинні обов’язково бути "люди що здобували свободу"? На мою думку, це не повинно бути основним критерієм. Я вважаю, що у виконавчій владі повинні бути виключно фахівці незалежно від їх політичних поглядів. Більше того, вважаю, що було б дуже непогано, якби виконавча і судова гілки влади були деполітизовані, тобто, була б вимога щодо виходу посадовців виконавчої влади і суддів із партій і повна заборона політичної діяльності. Для політичної діяльності, на мою думку, цілком достатньо законодавчої гілки.


А що таке, від співпраці з ПеРдунами ніяк відмитися не виходить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #48 Едік 26.02.2014 17:55
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую гірка правда:
Чуприна! Не дуркуй!

Що мені робити я і без тебе ЗАМАСКОВАНОГО знаю.Якщо такий розумний і сміливий,скажи мені це у вічі.

Олександр Олександрович я знаю хто це писав.С кажу вам при зустрічі.Він і не таке тут несе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #47 Правий та інші сектори 26.02.2014 17:49
З цього списку керівником виконавчої влади області може бути наша активістка Наталія Старікова,в неї і з економікою все в порядку і досвід є,а також не корупціонерка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #46 Крук 26.02.2014 17:40
Цитую О.ЧУПРИНА:
Так робіть це Ви!Багато щось розвелося сховавшихся під ковдрою критиків!

Олександре, задля чого ви так реагуєте, позицію щодо ОДА, я подав абзацом вище речення, що вас так зачепило. Вона не потрібна і надумана.
Щодо інших посад - не місце обговорювати їх в інтернетах та на черкаських майданах (малий коефіцієнт вибірки, ну, і кількість героїв Майдану щодня подвоюється, он скоро зірку Героя вимагатимуть за взяття офісу ПР через 5 днів після перемоги революції).
При будь-якому виборі основним критерієм повинен бути професіоналізм і "чисте" минуле, щоб бува не винирнув, якийсь лідер-корупціонер по квоті навіть самої опозиційної і революційної партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #45 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 17:10
Цитую maks & oleg:
Цитую ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ:
ШО ЗА ПОДСТАВА,ХТО ТО РІШИВ,ВИ ЛЮДЕЙ СПИТАЛИ,ЛІХТАРІ В МАЛУВАТО,АЛЕ ВИСТАЧИТЬ...ЦЕЙ СПИСОЧОК ЩО, ПООБІЦЯВ ВИБОРИ УДАРУ ПРОФІНАНСУВАТИ????НЕ ЗЛІТЬ НАРОД,ПРОШУ,НЕ НАРИВАЙТЕСЬ!!!! ПІДКИЛИМНІ ІГРИ В МИНУЛОМУ,ДОГРАЄ ТЕСЬ,НАРОДУ ПОЛЮБЕ БІЛЬШЕ,ЗНЕСУТЬ....

тА ВИ ПОДУМАЙТЕ ПРОШО ЙДЕ МОВА.ТУТ ЯКРАЗ І ОБГООВОРЮЮТЬ КАНДИДАТУРИ ВІДКРИТО.аНА СЧЕТ ЛІХТАРІВ ТО МОЛИ БОГА ШОБ НЕ БУЛО НА ЦЕ ВІДПОВІДНОЙ РЕАКЦІЇ.

Це що за відкрите обговорення???З кого вибирати і де???Хто список склав,а головне,хто уполномочив?Громада,?так ні.ВР?так ні.Забагато беруть на себе,вам так не здається?Ота "народна"рада нічого не зробила,фікція.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #44 О.ЧУПРИНА 26.02.2014 17:06
Цитую Крук:
І з якого дива Чуприна взвалив на себе ношу збирати пропозиції і аналізувати?

Так робіть це Ви!Багато щось розвелося сховавшихся під ковдрою критиків!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #43 О.ЧУПРИНА 26.02.2014 17:03
Цитую гірка правда:
Чуприна! Не дуркуй!

Що мені робити я і без тебе ЗАМАСКОВАНОГО знаю.Якщо такий розумний і сміливий,скажи мені це у вічі.