реклама

реклама

Черкащани в Будинку політосвіти активно обговорює можливість обрання начальника обласного управління МВС від громади, передає кореспондент «Прочерку».

Зокрема, одна із виступаючих, підприємець, запропонувала обрати керівником УМВС нинішнього начальника УБОЗу області Владислава Пустовара.
Фото Марінанни Немченко

Фото Марінанни Немченко


Представник від козацтва запропонував обрати на цю посаду іншого – колишнього заступника начальника управління-начальника штабу УМВС України в Черкаській області Юрія Землякова.

У свою чергу, дехто з присутніх спершу попросив Народну раду пояснити, які ж були претензії до Бойка (Леонід Бойко – начальник УМВС України в Черкаській області, який протримався лише один день, – ред.), якого змусили написати заяву на звільнення та чи справді є факти порушення закону з боку Бойка.

Фото Маріанни Немченко

Фото Маріанни Немченко


На це один із головуючих, автомайданівець Руслан Зоря відповів, що справа не у фактах, а в принципах та підходах. Мовляв, необхідна люстрація керівників та уважне вивчення нових кандидатів.


Причому дехто з виступаючих відхиляється від теми та переходить на інші проблеми. Зокрема, представник громадськості Станіслав Сахно запропонував обговорити кандидатуру на посаду губернатора. Він підсумував, що кращої кандидатури на посаду голови ОДА, як Бондаренко, немає.


Обговорення триває...

реклама

Коментарі  

 
+18 #26 Лорд 01.03.2014 23:19
Да, іще. Тут дехто писав про любов Ю.О. Землякова до нагород. Так от, будь-яка нормальна людина з повагою ставиться до державних нагород та тих, хто їх ЧЕСНО заслужив. Спитайте будь-кого, кому доводилося мати справу з Ю.О. Земляковим, і Вам підтвердять, що всі свої ордени і медалі він заробив своїм щирим служінням закону та суспільству і безкомпромісною боротьбою зі злочинністю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #25 Лорд 01.03.2014 22:58
Цитую Валентин:
Земляков все своє життя пропрацював в штабі. Б...тів напевно бачив лише по телевізору. Який з нього може бути начальник УМВС?

Это либо ложь, либо ошибка! Земляков Ю.А. начинал работу в милиции с уголовного розыска Сосновского райотдела г. Черкассы. И в Штабе он оказался потому, что является самым профессиональны м милиционером области, а Штаб, как раз, осуществляет основную интеллектуальну ю работу по координации работы милиции в области.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #24 Лорд 01.03.2014 22:53
Цитую черкащанин:
Что Пустовар, что Земляков достаточно неплохие кандидатуры. У Пустовара все-таки больше практической работы с криминалитетом как среди криминального мира, так и среди преступников в чиновничьих кабинетах.

Земляков Ю.А. долгое время работал в уголовном розыске Сосновского райотдела г. Черкассы, и если он стал начальником Штаба УВД, так это потому, что Штаб - мозговой центр милиции в области. Земляков Ю.А. ЛИЧНО выезжал на место происшествия и задерживал преступников, уже будучи полковником! Земляков Ю.А. - отличный профессионал и человек чести!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #23 Журналист 28.02.2014 20:26
Цитую профи:
Земляков - очень любил награды. Кликуха - ДЕОНИД ИЛЛИЧ




Навіщо таке говориш. Совісті в тебе немає, його кожна медаль гідно зароблена, ця людина, одна з небагатьох котра жодного разу нікому ні за що не заплатила!!!!!! !!!!! а всі хто виступають з неправдивими коментарями знайте - Бог все бачить!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #22 профи 28.02.2014 09:14
Земляков - очень любил награды. Кликуха - ДЕОНИД ИЛЛИЧ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #21 Журналист 27.02.2014 21:53
Цитую Валентин:
Земляков все своє життя пропрацював в штабі. Б...тів напевно бачив лише по телевізору. Який з нього може бути начальник УМВС?



И кто тебе такую глупость то сказал??????!!!!!!!! Он начинал с опера и добился в работе всего сам. Он порядочный и достойный человек!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #20 мент 27.02.2014 15:17
Цитую 100пудов:
в УБОЗе что Пустовар что его зам Денисенко - люди профессионалы и действительно еще мечтающие о честной и справедливой милиции....


пустовара пропихує Бондаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #19 100пудов 27.02.2014 15:03
в УБОЗе что Пустовар что его зам Денисенко - люди профессионалы и действительно еще мечтающие о честной и справедливой милиции....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #18 Вікторія 27.02.2014 14:52
Земляков? Любитель орденов и .........................!? Это кандидатура?
Пустовар вроде бы неплохой кандидат, но пусть расскажет на какие шиши строит себе сразу два особняка? На зарплату?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #17 Евгений 27.02.2014 11:56
Я раньше служил в Черкасской области и уверяю Вас всех-Земляков Ю.-честный и порядочный человек. Мне всё ровно кто будет начальником. Достаточно просто спросить у работающих сейчас в главке Черкас работников. Слава Украине !