реклама

реклама

Днями невідомі розгромили приймальню головного лікаря пологового будинку № 1. Про це заявив на засіданні сесії Черкаської міської ради Олег Стадник.


– Наразі з’являються невідомі особи в лікувальних закладах, які починають ходити, щось перевіряти і щось вимагати. Апофеозом цих подій стало те, що майже дві доби тому була розгромлена приймальня лікаря пологового будинку № 1. На наше звернення у правоохоронні органи до цього часу не з’явився жоден правоохоронець. Я заявляю про те, що за дорученням і за узгодженням з громадською організацією Асоціації лікарів міста створюється органи самозахисту із добровільних лікарів, які не будуть допускати непрошених гостей на територію міста, – розповів Олег Стадник.

Також він наголосив на тому, що лікарі – це люди, що ставляться аполітично до своїх пацієнтів.

– Вони лікують людей незалежно від кольору шкіри, релігійних поглядів. І вони це показали! – зазначив Стадник.

Крім того, депутат зазначив, що в коридорі йому погрожували фізичною розправою.

– Я ніколи не ухвалював рішення, які суперечать моїм життєвим принципам. Мені в коридорах уже погрожували, намагалися вчинити фізичну розправу. Ви можете зламати мене фізично, перетворити мій фізичний стан у стан інвалідності, але я не буду ламати свої переконання і жити зі зламаною душею, – сказав депутат.

реклама

Коментарі  

 
0 #31 цить 14.03.2014 14:06
Цитую Алька:
А я родилась абсолютно бесплатно, и в школе бесплатно медосмотр был раз в год, и стоматологи бесплатные раз в год лечили в школе, и украинскому лучше, чем сейчас обучали, тоже бесплатно, и это при режиме "страшной кровавой тирании красной ГэБни". :P

А врачи могут достать! Яп тоже, в своё время, один роддом погромила бы, с удовольствием, но увы, воспитание другое :-) .

Согласен на все 100%.
А вот вопросик а когда же это началось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Алька 14.03.2014 13:11
А я родилась абсолютно бесплатно, и в школе бесплатно медосмотр был раз в год, и стоматологи бесплатные раз в год лечили в школе, и украинскому лучше, чем сейчас обучали, тоже бесплатно, и это при режиме "страшной кровавой тирании красной ГэБни". :P

А врачи могут достать! Яп тоже, в своё время, один роддом погромила бы, с удовольствием, но увы, воспитание другое :-) .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Смайл 28.02.2014 15:36
Те, що в нас дають і беруть гроші лікарі, вчителі, міліціонери, податківці.... ми всі знаємо. Проте громити приймальні - без толку. Краще зафіксуйте факт вимоги хабара і заяву напишіть! О, оце може і подіє. А то всі дають і кричать, що усі беруть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Анатомист 28.02.2014 13:23
Цитую а зачем платите??:
Люди, а зачем вы врачам и учителям платите? ! Вот у одного может и 8 тыс. Есть заплатить, а кто только на пенсию живет, или на маленькую зарплату, где ему брать деньги??? Вы же сами и систему и разводите, а пробовали не давать?! Я не про благодарность, после операций, родов, лечения, а именно на этапе диагностики?! А вот попробуйте. Только вместе мы можем поломать систему. А пока друг дружке рассказываем про взятки лично или на форумах, а на деле будем кормить врачей - так они и дальше брать будут.

Можете не платить, но в этом случае вам перед операцией необходимо срочно застраховать свою жизнь. Хоть родственики компенсацию получат на похороны.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Фугас 28.02.2014 10:37
:lol: Не, это не по существу. Просто табличка сильно улыбнула. Это на 23 году-то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 Давайте уже думать 28.02.2014 10:19
Цитую Бо здирники:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Оксана Мацюцька:
Це реакція на примусові великі суми, які вимагають з пацієнтів.

а Ви подивіться, які зараз зарплатні у лікарів.

При постановці на облік по 400 грн. деруть благодійного внеску(Цитую ЗУБ:
А нічого, що за пологи вимагають 8 тис. грн.??? Оце мабуть у якогось батька і не витримало терпіння... Вони ж кажуть - у держави отримаєте, відшкодуєте собі. А дитині наче нічого не треба...



Де вимагають? ми за пологи платили 1000 гривень - в кишеню. і то, це була як подяка - 500 грн лікарю і 500 акушерці, а ще 50 - санітарці. і ніхто не заставляв, самі захотіли. і з лікарями завчасно ніхто не домовлявся, просто з тими, хто був в той час черговий. так що тут все залежить від людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Радикал 28.02.2014 08:16
Цитую Давайте уже думать:
а Ви подивіться, які зараз зарплатні у лікарів. А Ви знаєте, що в лікарнях практично нема препаратів для хворих? Чи лікарям самим їх скуповувати? У роддомі в кабінетах участкових ніякого нормального обладнання. От і виходить, що вагітні самі за все платять, тому що наша держава і міністри - ВСІ при БУДЬ-ЯКІЙ ВЛАДІ плювати на медицину хотіли.


Краще б розгромили приймальню Стаднику!!! Поїхали б розгромили будинок Богатирьової!!!
Ні разу не чув претензій у бік головного лікаря.
Діє СИСТЕМА, і головує нею СТАДНИК і решта високопосадовці .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #24 а зачем платите?? 27.02.2014 23:30
Люди, а зачем вы врачам и учителям платите? ! Вот у одного может и 8 тыс. Есть заплатить, а кто только на пенсию живет, или на маленькую зарплату, где ему брать деньги??? Вы же сами и систему и разводите, а пробовали не давать?! Я не про благодарность, после операций, родов, лечения, а именно на этапе диагностики?! А вот попробуйте. Только вместе мы можем поломать систему. А пока друг дружке рассказываем про взятки лично или на форумах, а на деле будем кормить врачей - так они и дальше брать будут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #23 стабилизец 27.02.2014 22:48
особливо в черкаському кадіологічному центрі благодійність за висока зато зарплати ще не дали
Очевидно, собирают младшему ...... посаг на посаду судьи Конституционног о суда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #22 Нестор Іванович 27.02.2014 21:09
Цитую net:
а що з лікарів питати коли в бюджеті кошти лише на зарплату


По Вашій логіці, в усіх хворих грошей кури не клюють, тільки лікарі за бюджетну зарплату трудяться.