реклама

реклама

 Під час сьогоднішнього пікету під стінами УМВС у Черкаській області представники опозиції зловили міліціонера, який знімав їх для оперативного відео. Про це інформує кореспондент «Прочерку».


Схопивши за комір міліціонера, вони привели його до новопризначеного начальника обласної міліції Леоніда Бойка, який саме вийшов до людей, та вимагали пояснень.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко відібрав у міліціонера камеру.

– Оце ми працювали для того, щоб нас ті самі знімали! Він знімав при Дерновому, при Тулубу і знімає зараз… – обурився Анатолій Васильович.

Присутні мітингарі запропонували Бондаренку забрати з камери флешку. Натомість він розбив камеру, кинувши її на асфальт.

Сам міліціонер показав своє посвідчення та зазначив, що знімає згідно зі ст. 11 ЗУ «Про міліцію», а наказ це робити йому дав начальник науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Василь Аксьонов.

Зрештою «оперативника» відпустили.

Дивіться також ВІДЕО.

реклама

Коментарі  

 
+1 #63 анархiст 09.03.2014 19:03
Позбавились вiд тиранiв i вор..г,на ix мiсце прийшли т..пi безумцi.Цi доведуть нас до щасливого майбутнього.Боже спаси Украiну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #62 Ни чего не понимаю 09.03.2014 17:34
Если Бондаренко руководитель областной БЮТ - оппозиция, то кто тогда представитель власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #61 Marta 01.03.2014 14:09
Пані,ваши виступи не кращі,ми пам"ятаємо ваш "фієричний"виступ в філармонії на День Соборності і перших смертей на Майдані,ваша скорбота по загиблими за волю України не завадила вам всістися та слухати концерт..
на власні очі бачив, як майборода вийшла з зали після того, як вимагала вшанувати память полеглих. І не дивилася вона концерт на відміну від черняків-вовченків-касянів. Тож іди проспися, ригівська шістка. Тут ти не одуриш людей.
Я ,на відміну від тебе, там не була,але добре бачила відео,їй охорона запропонувала вийти,вона відмовилась,під нялась по проходу коло дверей в верхні ряди,є відео,в цій же газеті,за ті числа...СЛАВА УКРАЇНІ!!!Не шукай ворога там,де його нема.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #60 свідок 01.03.2014 13:29
Цитую Marta:
Цитую Любов Майборода:
Соромно за дії Анатолія Бондаренка, Володимира Греся,Юрія Ботнара. Акцію знімає понад 20 камер, до чого тут міліція? Мене знімали на всіх мітингах понад 25 років - і я ніколи не боялась.Таке враження, що це заказуха російських спецслужб, щоб потім показувати від чого нас врятувала Росія.

Пані,ваши виступи не кращі,ми пам"ятаємо ваш "фієричний"виступ в філармонії на День Соборності і перших смертей на Майдані,ваша скорбота по загиблими за волю України не завадила вам всістися та слухати концерт..

на власні очі бачив, як майборода вийшла з зали після того, як вимагала вшанувати память полеглих. І не дивилася вона концерт на відміну від черняків-вовченків-касянів. Тож іди проспися, ригівська шістка. Тут ти не одуриш людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #59 Marta 01.03.2014 13:26
схухайте ви,налякані Бондаренко,а вам не страшно було жити при ПР-ній владі????Людей вбивали,осуду від вас не чути,Росія без об"явлення війни напала на Україну,ви камеру жалієте,вбивць захищаєте,ви,не люди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #58 Marta 01.03.2014 13:19
Цитую Корінний черкасець:
Прогресуюча анархія - передумова для фашизації суспільства.

ДО ЧОГО ТУТ ФАШИЗМ,ЧОГО ВИ ЙОГО ТУЛИТЕ УСЮДИ???НАЦІОНАЛІЗМ І НАЦИЗМ РІЗНІ РЕЧІ,НАЦІОНАЛІЗ М НЕ ПРОТИ КОГОСЬ,ТО ПАТРІОТИЗМ І ЛЮБОВ ДО СВОЄЇ НАЦІЇ,КТО НАС ЛЮБИТИ І ПОВАЖАТИ,СЛАВИТ И І ЗАХИЩАТИ МАЄ КРІМ НАС САМИХ?НЕ МЕЛІТЬ ДУРНИЦЬ,НЕ ВВОДЬТЕ В ОМАНУ ЛЮДЕЙ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!ГЕРОЯ М СЛАВА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #57 Marta 01.03.2014 13:06
Цитую Любов Майборода:
Соромно за дії Анатолія Бондаренка, Володимира Греся,Юрія Ботнара. Акцію знімає понад 20 камер, до чого тут міліція? Мене знімали на всіх мітингах понад 25 років - і я ніколи не боялась.Таке враження, що це заказуха російських спецслужб, щоб потім показувати від чого нас врятувала Росія.

Пані,ваши виступи не кращі,ми пам"ятаємо ваш "фієричний"виступ в філармонії на День Соборності і перших смертей на Майдані,ваша скорбота по загиблими за волю України не завадила вам всістися та слухати концерт..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #56 !!!!!!!!! 01.03.2014 13:05
как уже надоели эти две выскочки Бондаренко и его маленький друг из удара или свободы, не припомню, честно говоря!!! какое эти двое, и те пару десятков которых они с собой позвали имеют права называть себя "громадой"???!!! где был бондаренко когда после ихних нескольких проплаченных митингов милиция щимила невинных людей...почему он тогда притих??? какая ему разница откуда МВС возьмет видео от сми которых они пригласили,их там было от нескольких телеканалов, и они точно также снимали людей на видео, или снимут сами?ЧТО в этом такого если это мирные люди??? или же просто было что скрывать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #55 будячок 01.03.2014 09:20
Цитую дядя:
Цитую будячок:
ШОК!! і ці бондаренки та ботнарчики будуть НАМИ керувати?!. ЛЮДИ - СХАМЕНІТЬСЯ, ПРОСНІТЬСЯ!!! Це - ЖАХ!!!

Опомнится ещё не поздно если покаетесь Янукович всех простит!!!!!!


ОПОмніцца нада дяді: чумадан, вакзал, Рассєя :-* До ЦИХ дєятєлів на відео ще й Сашу Бєлого додати - повний комплєкт буде. За любих обставин необхідно залишатися ЛЮДИНОЮ, а ці... :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #54 Гуд 01.03.2014 08:41
Якщо міліція кришує наркобізнес уже багато років та співпрацюють з кримінальними авторитетами то вони мусора