Депутат Черкаської міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант закликає «регіоналів» визначати майбутнього секретаря міської ради на засіданні, а не «закулісно». До них він звернувся на засіданні сесії 27 лютого.


– На засіданні Народної ради ми розглянули кілька кандидатів. «Батьківщина» пропонувала Добровольського, Булатецького – група «Черкащани» від імені Савіна, Радуцького – теж «Черкащани», а Маринкевича пропонували «Вільні демократи». Було голосування, на якому одноголосно всі підтримали нашу кандидатуру, – зазначив «батьківщинівець» Діскант.

На його думку, регіонали проігнорували засідання сесії міськради, бо «боялися виступити за чи проти».

– Вони вночі, ввечері ходили, намагалися когось висунути… Прийдіть на Народну раду! Голосуйте тут, не треба бігати ночами по барах і домовлятися з кимось і просити посад. Приходьте сюди, тут поговоримо, – запросив відсутніх на сесії регіоналів Роман Діскант.

Нагадаємо, вчора майже всі регіонали проігнорували засідання сесії міської ради.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 oleg 01.03.2014 19:57
Якщо регіонали не хочуть приходити на засідання то прийдіть до них. Штаб більше всього в них розташований по вулиці Луценка 12 (територія АТП 19127).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Чигирин 01.03.2014 14:27
Оппозіціонер? Ні, хлопчики та дівчатка з Прочерку. Він тепер належить до влади! Подивимось, чого ЦЯ ВЛАДА варта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Мажор 01.03.2014 13:33
Цитую КеКс:
Романе, де ж Ви раніше були...Україну сплюндрували.. а Вас ніхто й не бачив.

Як це ніхто? Я бачив! Ми разом з ним в Куршавелі відпочивали. І революцію по телевізору дивились. Тому Ромка - революціонер!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Віктор 01.03.2014 13:31
ОПГ з Лисянки, яке зараз очолює Толя Бондаренко, до якого входять і Діскант, хоче просунути на секретаря міськради свого "потерпілого" голову колгоспу з Лисянщини Добровольського ! Батьківщинівці, схаменіться!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Лисянка 01.03.2014 13:30
Цитую 111:
Рома иди торгуй пивом не лезь в политику как говориться не по сеньке шапка шита

А як же він свого двоюрідного брата кине - Толю Бондаренко, це ж сім'я. Вибачте - СІМ'Я!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Don Pedro 01.03.2014 10:36
Крім "Оскару", який досі не введений в експлуатацію , але працює на всю катушку вже який час. Там можуть сбиратися тільки риги, бо вони його кришували.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Звичка друга натура 01.03.2014 08:55
А якщо вони в інших місцях не вміють ?
Звичка лихих 90-х
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 КеКс 01.03.2014 01:16
Романе, де ж Ви раніше були...Україну сплюндрували.. а Вас ніхто й не бачив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 оппозиционер? 28.02.2014 22:42
на сайте ПР на днях было заявлено, что они переходят в оппозицию. получается, оппозиционер просит регионалов-оппозиционеров )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Громадянин 28.02.2014 21:49
Тошно на цю пику дивитися. Самий кристально чистий і морально-культурний патріот землі черкаської.