реклама

реклама

У підтримку кримчан зараз у Черкасах на Соборній площі проходить акція, ініційована «Демократичним альянсом». Активісти викладають жовто-блакитною стрічкою карту Криму.

Фото з "Фейсбуку" Маріанни Немченко

Фото з "Фейсбуку" Маріанни Немченко


Фото з "Фейсбуку" - "ДемАльянс-Черкаси"

Фото з "Фейсбуку" - "ДемАльянс-Черкаси"

 


Перед площею проходить мітинг громади.

«Ми підтримуємо активістів, що виступають в Криму за демократичні цінності, за права людини. Російська Верхівка хоче загарбати нашу територію. Це неприпустимо!» – заявив громадський активіст Анатолій Рекун.

Стоп-кадр зі стріму черкащанина Сергія Тимошенка

Стоп-кадр зі стріму черкащанина Сергія Тимошенка


Люди скандують «Черкаси і Крим разом!».

Планується запис відеозвернення до мешканців Криму.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 федор принципиальный 02.03.2014 10:24
Цитую Крымчанка:
Никто нас не оккупирует. Что за бред...!!! Мы попросили защиты и обеспечения порядка у России...Никто никого отделять не собирается...Ну что за хрень пишут...

ЗАЩИТЫ,ОТ КОГО? Бронетранспорте ры,вооруженные до зубов армия,вертолеты ,морской флот свободно разгуливает по территории Украины-это тоже бред?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 сержант 02.03.2014 03:20
Цитую Мені не байдуже:
Цитую Крымчанка:
Никто нас не оккупирует. Что за бред...!!! Мы попросили защиты и обеспечения порядка у России...Никто никого отделять не собирается...Ну что за хрень пишут...

Шановна кримчанко, в нас тут дуже різношірстна публіка... частина населення підтримує окупаційний режим Бандери, тому і влаштували цей цирк, начебто в знак протесту перебування військових на вашій території, не дивлячись на те, шо значна(більша) кількість мешканців Криму радіє такому шагові! Але є і інша частина, котра солідарна з вашим прагненням мати союз з братською Росією, а не з цією мерзотною Європою! а як ви Порошенка прийняли? - МОЛОДЦІ! ))))

окстись, протверезій, собери рамсы, роздуплись, шо ти мелеш? Ти, напевно, останній виступ януковича кілька разів передивилася (чи передивився) і тобі погано стало, да?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 сержант 02.03.2014 03:16
Цитую nnk3:
Рекун - громадський активiст?!

рекун заробляє бабло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Мефодій 01.03.2014 21:49
Цитую Крымчанка:
Никто нас не оккупирует. Что за бред...!!! Мы попросили защиты и обеспечения порядка у России...Никто никого отделять не собирается...Ну что за хрень пишут...

Рада федерації дала добро вводити війська діло за малим, треба прости допомоги Туреччини та Америки Та поставити Кремль на місце інакше ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Мені не байдуже 01.03.2014 20:56
Цитую Крымчанка:
Никто нас не оккупирует. Что за бред...!!! Мы попросили защиты и обеспечения порядка у России...Никто никого отделять не собирается...Ну что за хрень пишут...

Шановна кримчанко, в нас тут дуже різношірстна публіка... частина населення підтримує окупаційний режим Бандери, тому і влаштували цей цирк, начебто в знак протесту перебування військових на вашій території, не дивлячись на те, шо значна(більша) кількість мешканців Криму радіє такому шагові! Але є і інша частина, котра солідарна з вашим прагненням мати союз з братською Росією, а не з цією мерзотною Європою! а як ви Порошенка прийняли? - МОЛОДЦІ! ))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Finch 01.03.2014 20:33
Внимание!!! Все, кто хочет жить под Российским флагом, собирайте вещички и валите в Россию!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Finch 01.03.2014 20:04
Ребята, вам не стыдно? Татары борятся за единение Украины! Почему только они, а не мы все вместе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Крымчанка 01.03.2014 14:51
Никто нас не оккупирует. Что за бред...!!! Мы попросили защиты и обеспечения порядка у России...Никто никого отделять не собирается...Ну что за хрень пишут...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 Сай 01.03.2014 14:33
Білий дім відреагує на петицію, якщо за місяць вона збере більше ста тисяч голосів. Поставити під документом підпис може кожен охочий - для цього слід лише зареєструватися на сайті.
http://wh.gov/lEolG
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 nnk3 01.03.2014 14:03
Рекун - громадський активiст?!