реклама

реклама

Михайло Калініченко знову очолив Черкаську обласну державну телерадіокомпанію «Рось». До цього його спонукало звернення працівників телекомпанії, під яким поставили підпис 115 осіб. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

– Я зустрівся з людьми, обговорив питання. Насправді в мене була гарна робота. Я був керівником представництва Всесвітньої служби телебачення і радіомовлення в центральній Україні. Займався виключно творчою роботою. Спершу я не зважувався змінити роботу, але все-таки прийняв прохання колективу, – сказав Михайло Калініченко.

Михайло Михайлович свого часу 12 років керував ОДТРК «Рось». Потім був звільнений із посади. Сам він пояснював це конфліктом із головою Черкаської облдержадміністрації, регіоналом Сергієм Тулубом.

Нині ж Михайло Михайлович каже, що ситуація на телекомпанії складна, але не безнадійна.

– Проблема з технічним оснащенням. Дійшло до того, що в журналістів немає паперу, немає можливості лампочку вкрутити, нема як виїхати на зйомки через брак бензину чи поломку автомобіля. Важкий фінансовий стан. Наприклад, більше 200 тисяч не заплачено за ролейні лінії. КРУ має претензії до телекомпанії. Треба серйозна менеджерська робота, щоб все поставити на належний рівень. Важливо зараз залучити всю інфраструктуру, щоб вона ефективно працювала на благо Черкащини, – сказав Михайло Калініченко. – Але головне, що люди мобілізовані, і хоч ситуація в країні гнітить, проте телекомпанія готова грати важливу роль в об’єднанні нації.

Михайло Калініченко відчуває в собі сили для того, щоб за два-три місяці налагодити ситуацію на телекомпанії.

– Ситуація складна, але не безнадійна. Вважаю, що, мобілізувавши колектив, ми спільно вийдемо з кризи, – впевнений Михайло Калініченко.

Нагадаємо, що Лариса Єфремова, яка очолила Черкась ОДТРК після Калініченка та Юрія Уздеміра, також звільнилася через конфлікт з керівництвом області. Після її звільнення ОДТРК «Рось» керував колишній продюсер телеканалів «1+1» і ТВі Олександр Трухманов.

реклама

Коментарі  

 
-31 #89 Коллега 30.03.2014 13:44
Цитую Інтуітивно відчуваю:
Цитую Кобзарик:
Кажуть, що Калініченка підтримало 115 підписантів з колективу. Тоді дайте відповідь, навіщо в його підтримку збирають підписи зараз? Що за суєта? Все ж по закону і як народ хотів...Брехня із правдою під руку не пройде

Євстахійович, що це ви так розписались. Краще заробляйте своїм відділом гроші, а не коментуйте та не строчіть доноси на Гоголя

На вору шапка горит, таки єто ві самі себя минусуете, Евстафиевич?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-35 #88 Інтуітивно відчуваю 29.03.2014 12:40
Цитую Кобзарик:
Кажуть, що Калініченка підтримало 115 підписантів з колективу. Тоді дайте відповідь, навіщо в його підтримку збирають підписи зараз? Що за суєта? Все ж по закону і як народ хотів...Брехня із правдою під руку не пройде

Євстахійович, що це ви так розписались. Краще заробляйте своїм відділом гроші, а не коментуйте та не строчіть доноси на Гоголя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #87 Кобзарик 26.03.2014 17:54
Кажуть, що Калініченка підтримало 115 підписантів з колективу. Тоді дайте відповідь, навіщо в його підтримку збирають підписи зараз? Що за суєта? Все ж по закону і як народ хотів...Брехня із правдою під руку не пройде
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #86 pravdobur 26.03.2014 17:52
Новина та й годі Трухманов повертається - подав до суду і має всі підстави поновитися на посаді. Михайло з переляку ........ ....... і почав збирати підписи на свою підтримку. Цікаво, скільки їх цього разу буде: знову 115 чи таки припише 1,2 голоси, бо ж прийшов пАкращення має бути видно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+59 #85 Кобзарик 22.03.2014 21:43
[quote name="Цинік"][quote name="Усьо пропало"]То загляньте за комір шановному лизоблюду Калініченко скільки він заливав і заливає досі...

Багато, на днях випивали разом. Одне скажу, реально х... ситуація. Люди, Вас обвели навколо пальця. Вас називають не інакше, як "вірні слуги". Перефразовуючи відомий анекдот,- "Яка держава, такі і митці...Який колектив, такий і керівник" Цікаво, чи входить у компетенцію нового очільника ОДА Ткаченка, розгляд новопризначених керівників державних структур виконуючими обов`язків тієї влади чи колишніми міністрами, чи це вже не їхня справа? Чи Калініченко та Ткаченко вже знайшли між собою спільну мову і будуть плідно та творчо співпрацювати на благо громади не забуваючи про "пакращення" за рахунок "правильного" піару? У свій час конфліктував із Калініченком не лише Тулуб, а і Черевко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+54 #84 простих 22.03.2014 12:58
притча о важном МихМихе и его "посіпаках" :-)

Жило-было Ничего,
Не умело ничего,
Не хотело ничего.
Взад-вперед оно ходило
И ни с кем не говорило,
Никого не замечало,
Лучше всех себя считало.
А про это Ничего
и сказать-то
Не-
Че-
Го!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-49 #83 Черкаський люд 18.03.2014 18:48
"Зоя Вовк
Шановні, не грішіть, бо до церки я ходжу, молюся і за вас також! Свою справу роблю і заздрості чи злості до людей не маю, мене батьки виховували у добрі і вірі".
Куди ходиш молитися??? Це там, де за кирила моляться, чи шо??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #82 Черкаський люд 18.03.2014 18:39
Цитую Мирослав:
Після призначення Калініченка всяка довіра до Коваленко пропала - згадайте які фільми Рось про неї робила з курочками-цесарочками і все зрозуміло: доведеться боротись з черговими гн...ми.

А цієї довіри й не було у переважній більшості!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #81 Сліпенко 17.03.2014 20:20
Цитую Оце так так:
...Халтура! Звикли на комусь заробляти собі бали :-x Читаємо або слухаємо Семена Слепакова "Песня российского чиновника"
Так, це текст пісні Слепакова, трохи змінюєш текст і в точку :lol: Можу додати ще з його репертуару "А на ТВ Роси все есть, и начальников не счесть,
Гены есть, зам.гена есть и у замов замы есть...Как же так: они все есть, и им всем не нех*р есть? И всё отлично на ТеВе, где журналист живет в г*вне." Якось так :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #80 Оце так так 16.03.2014 16:06
[quote name="Сліп..ко"]Страшный МихМих 8)
Произошел в моей жизни быстрый карьерный рост,
Я занимаю на "Роси" очень высокий пост.
Мимо меня протекает денег огромный поток,
И иногда я себе позволяю из потока сделать глоток.
Охваченный диким страхом, я весь погряз в грабеже.
Краду я с таким размахом, что даже стыдно уже.
Вот раньше я крал осторожно, а щас обнаглел совсем!
И не заметить уже невозможно моих двух-ходовых схем...

Халтура! Звикли на комусь заробляти собі бали :-x Читаємо або слухаємо Семена Слепакова "Песня российского чиновника"