реклама
Sucurity Police

реклама

Близько півтисячі представників різних церков міста Черкаси зібралися в ці хвилини на Соборній площі, аби помолитися за мир в Україні.

 

Спочатку вони виконали пісню «Боже, я молюся за Україну». Після цього вони стали на коліна та почали молитися різними мовами.


Посередині також на колінах пастирі різних церков та виголошують молитви.


реклама

Коментарі  

 
-2 #8 SergioLuka 14.03.2014 23:37
спасибо за молитвенную поддержку!
просьба также молиться за Крым. мы сейчас в этом особенно нуждаемся.
(Сергей, г.Симферополь)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Sirko 13.03.2014 17:07
Цитую Loki:
(( Должен вас разочаровать. Один из "представників" точно раздавил бабочку! ((

Слава богу, ми не в романі Рея Бредбері "І грянув грім"))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 КакТоТак 13.03.2014 16:43
Цитую ТЕТЯНА:
ДО ЯКИХ ПІР МОЖНА СТОЯТИ НА КОЛІНАХ? У ШЕВЧЕНКА ЯК СКАЗАНО: ПОХОВАЙТЕ, ТА ВСТАВАЙТЕ, КАЙДАНИ ПОРВІТЕ...


Якраз Шевченко і закликав народ України до молитви, в своїх творах він неодноразово закликає до неї. Молитва була невід'ємною частиною життя поета "Молюсь тобі, боже милий, Господи великий! Що не дав мені загинуть, Небесний владико." (Сон)
"Простіть!..Я богу помолюсь..Я так її, я так люблю Мою Україну убогу" (Сон)
"Прийми, отче. А я тихо Богу помолюся, Щоб усі слов'яни стали Добрими братами, І синами сонця правди..." (Єретик)

Шевченко завжди покладався на Бога(зазначу не на тодішню церкву, а саме на Бога)

А Україна ще ніколи до цих подій не схилялась перед Богом, Вона надіялась на вождів, політиків, лідерів. Тож можливо саме прийшов час схилитись, і признати свою залежність від Бога, і визнати, той факт, що лише він зможе вивести Україну з кризи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 ТЕТЯНА 12.03.2014 19:38
Єднаймося, браття!

Хвала Україні! Народу хвала!
В Соборній родині є сила жива!
А хто розділяє на Захід і Схід,
Той права не має на Батьківський Рід!
Бо здавна країна слов’янська жила,
У дружній родині барвінком цвіла,
Калиною зріла і колос – в снопи,
Бо здужати вміли у гурті брати.
Єднаймося, браття за круглим столом!
Сердечне багаття – зігріє теплом.
А хто за розбраття – той нам не рідня!
Єднаймося, браття – є мудрість одна!
Бо в гурті ми – сила, а кожен – однак,
Нас мати сповила, щоб жили ми так.
І дав нам Шевченко один заповіт –
Щоб ми в сім’ї вольній здружились навік! ЛЮБАШОВА ТЕТЯНА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 ТЕТЯНА 12.03.2014 19:37
ДО ЯКИХ ПІР МОЖНА СТОЯТИ НА КОЛІНАХ? У ШЕВЧЕНКА ЯК СКАЗАНО: ПОХОВАЙТЕ, ТА ВСТАВАЙТЕ, КАЙДАНИ ПОРВІТЕ... Я НЕ ЗА КРОВ - Я ЗА МИР БЕЗ ПРИГНОБЛЕННЯ, ЗА НОВЕ НАРОДОВЛАДДЯ, ЗА ОНОВЛЕННЯ КРАЇНИ. А В НАС ПО ВСИХ ЧАТАХ ПАНУЄ РОЗЛАД І РОЗБРАТТЯ. ЯКА РІЗНИЦЯ ЯКОЮ МОВОЮ ГОВОРИТИ - Я З ДИТИНСТВА ГОВОРЮ НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ,АЛЕ ІНОДІ ПОМІЧАЮ, ЩО ДУМКИ НА РОСІЙСЬКІЙ МОВІ МЕТУШАТЬСЯ.
ТОЖ ДАВАЙТЕ НАПРАВИМО СВОЇ СИЛИ НА ЄДНАННЯ І СТВОРЕННЯ ПРОГРАМИ ДІЙ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО НАШОЇ НАЦІЇ. Єднаймося, браття!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 КакТоТак 12.03.2014 15:20
Цитую Опиум для народа:
Молитва-это когда ты ничего не делаешь, но убежден, что помогаешь))


А может молитва это когда знаешь и понимаешь нечто больше, чем просто физический мир, и надеешься не только на свои силы, но и на силы более сильного Помощника, Который сотворил все человечество, и всегда готов прийти на помошь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 Опиум для народа 12.03.2014 11:34
Молитва-это когда ты ничего не делаешь, но убежден, что помогаешь))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 Loki 11.03.2014 21:11
(( Должен вас разочаровать. Один из "представників" точно раздавил бабочку! ((