реклама

реклама

Депутат міськради Казарян роздає анти-радівські листівки

Депутат міськради Казарян роздає анти-радівські листівки

Сьогодні, 20 квітня, починаючи з о-пів на восьму ранку, група молодих людей блокувала підхід до адмінприміщення виконкому Соснівської районної ради та розповсюджувала серед працівників та відвідувачів копії рішень міської ради, ухвал суду, листів Соснівської районної ради та міського голови Сергія Одарича. Вказані документи містили заголовки, які компрометують їх зміст. Про це повідомляється на офіційному порталі Соснівської районної у місті Черкаси раді. Як йдеться у повідомленні, «до цієї «акції» були залучені студенти-практиканти, а керував ними депутат Черкаської міської ради, «активний громадський діяч та наймолодший представник команди Сергія Одарича» Нарек Казарян».

Колектив Соснівської райради робить наступний висновок: «міська рада в черговий раз вдалась до дій, які... створюють соціальну напругу в місті».

"Люди мера" сьогодні вранці перестрівали кожного працівника Соснівського райвиконкому

"Люди мера" сьогодні вранці перестрівали кожного працівника Соснівського райвиконкому

Нагадаємо, що напередодні – 19 квітня керівники Соснівської та Придніпровської районних рад звернулися до губернатора області та прокурора. Вони звинувачують міську раду в протиправних діях, які «привели до порушення порядку формування матеріальної і фінансової основи місцевого самоврядування, надання соціальних послуг населенню, в т.ч. допомоги на поховання окремих категорій громадян відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України, оплати праці працівників з охорони адмінприміщень райвиконкомів, придбання канцтоварів для населення, необхідних при оформленні різних документів, виплати заробітної плати працівникам структурних підрозділів виконавчого комітету районної ради». 

narres3

реклама

Коментарі  

 
0 #17 питання 01.05.2011 20:29
Дубина вже визначився? міський депутат? :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 воля 27.04.2011 10:55
Куди дивиться партія "Свобода"??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #15 Володимир 22.04.2011 15:42
Цитую Вася:
Представьте если бы мы лезли в Армению ?!?!?! Я не чего не имею против армян, но пусть они командуют своими соотечественник ами а не украинцами!!!!

Вася, а ти сам яких "кровєй"? :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 ОБЗТ 22.04.2011 13:10
Аналогічну акцію провели друзі Казаряна-Одарича під керівництвом депутата Черкаської міської ради, тренера-викладача із тріатлону, Андрія Більди біля адмінприміщення Придніпровської районної ради.
ХЕХЕХЕ
і фото Більди вже є
http://www.sosnrada.ck.ua/news/1184.html
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 ЯR 22.04.2011 10:02
Згідно даних офіційного сайту міськради,Нарек Петросович Казарян - менеджер ТОВ "Золотоніський бекон". Невже в команді Одарича не знайшлося нікого толковішого, аніж 21-річний "фахівець з беконів"?! Чи може Одарич і знать не знає про надмірну "ініціативність" юного депутата?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Вася 22.04.2011 08:07
Представьте если бы мы лезли в Армению ?!?!?! Я не чего не имею против армян, но пусть они командуют своими соотечественник ами а не украинцами!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Марія 21.04.2011 11:41
Бамабарбия! Испугался Ю.И.Душок смешно! Неужели вы думаете что мы ничего не знаем!Больше мы его поддерживаем. А вот кто испугался так это Дубина.!Кто написал что Ю.Ы. Душок испугался нужно знать этого человек а он хороший руководитель.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Ахтунг 21.04.2011 11:18
Я так понимаю, что испугался как раз Дубина, а Душок стоит на своём и твёрдо!
Кто прав - рассудит время. Одно известно точно: Одарич затеял эту войну и победителем в ней он никогда не будет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Бамабарбия 21.04.2011 09:40
Душок перепугался, что про его художества узнают подчиненные и вынесут его прямо с креслом на бульвар Шевченка? Отож-бо..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 frs 21.04.2011 09:38
шось в управлінні праці штейкбрехерів розвелось! Наївняки, вірять в те, що, здавши інтереси ради, вони будуть попереду усіх. Як казав відомий історичний діяч "нєзаменімих людей у нас нет".
Досі вірите у доброго царя "Одарича"? хахахаха