реклама

реклама

Активіст Майдану, фахівець Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Сергій Слинько заявляє, що останні події в державі змушують його брати на себе відповідальність за зміни до корупційної системи кадрових призначень публічних службовців.

«Всім добре відомо про заміну найближчим часом керівників ОДА та МВК. Також не секрет, що розподіл портфелів відбувається приховано та за допомогою корупції. Одні, як і раніше, пройдуть за квотами партій. Хтось – завдяки зв’язкам з нинішніми керманичами, а хтось просто купить собі посаду. І як мені відомо, саме останніх зараз найбільше!» – обурюється Сергій Слинько у своєму блозі.

«Я не можу говорити за усіх майданівців, але особисто брав участь у Черкаських «майданах», допомагав в їх організації, возив речі на Київський майдан не для того, щоб знову прийшли до влади криси-корупціонери. Переконаний, що там де немає публічності – там є корупція!!! І це ціна останніх уже майже 4 місяців мерзнення на майданах?, ціна покаліченого здоров’я?, ціна потрощеного народного майна?!, ціна пролитої крові???!!!! Тому зараз вирішив показати приклад всім нинішнім керманичам нашої держави, яку інформацію має публічно пред’явити громаді кандидат на публічну посаду. Логічно, що починаю з себе, а професіоналом можу вважатися з питань реалізації молодіжної політики. Отже публічно поширюю своє резюме, декларацію про майно та доходи, а також бачення моєї ролі на посаді начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Бачення до речі уже попередньо обговорив з лідерами неурядових організацій, що працюють з молоддю, наче врахував всі пропозиції.

Якщо є серед нас люди, які поділяють такі наміри, то прошу підтримати мою кандидатуру і заповнити електронну форму за адресою bit.ly/SerSlin1 для установ та організацій bit.ly/SerSlin.

Як тільки посада буде вакантною, можна відразу подати дану кандидатуру безпосередньо чинному голові ОДА, оскільки він призначає на посади начальників управлінь. Однак поки цього не сталося вже готовий публічно надати відповідь на всі питання громади. Це легко можна зробити у коментарях на сторінках FacebookVkontakte чи Blogspot під відповідними «постами». А також у резюме надаю публічно свої особисті номера телефонів та електронної скриньки. Вірю, що ми разом зможемо змінити нашу державу на краще і на прикладі одного управління показати всім чиновникам як має працювати дійсно демократична, дійсно громадська і дійсно народна влада!» – заявляє Сергій Слинько.

Нагадаємо, що нині посаду начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА обіймає Вікторія Кара.

реклама

Коментарі  

 
+1 #37 Дмитро 03.09.2014 11:12
Попрацює до першої прокурорської перевірки, потім більше не захоче. Наша влада це страшна бюрократична машина.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #36 Anchlus 12.05.2014 12:13
Добре знаю Сергія.Це-хороший варіант.Соромно не буде нікому.Таких би побільше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #35 Сорос 23.04.2014 13:23
Цитую Сергій Слинько:
Переконаний, що фейкові коментарі та лайки підтвержують одне: якщо тобі плюють в спину - значить ти попереду! Реагувати на фейові коменти - глупо. :zzz Хоча визнаю, що багато нового про себе дізнався :-) Хто публічно готовий висловитися під справжнім іменем :-? - лишайте свої дані тут або на моїх сторінках у соціальних мережах. Спробую для Вас організувати публічний прямий ефір на ТБ з усіма кандидатами на цю посаду :roll:

Молодец! Ты впереди зато с обплёваной спиной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #34 Сергій Слинько 21.03.2014 13:49
Цитую 008:
Хлопчику, попрацюй спочатку простим державним службовцем на 1218 грн. на місяць десь так років з 5-ть, а тоді можеш претендувати на посаду рангом вищу.

:lol: Для початку почитайте резюме хлопчика 8) , з якого слідує 1,5 роки у виконкомі Черкаської міськради :-) , та 5 років - у ЧОМРЦ ;-). До того ж вже більше 10 років досвіду роботи в сфері молодіжної політики! :-)
Впевнений, що ми повинні використати успішний досвід Грузії і оновити владу новими обличчями, які мають необхідні знання, вміння та навички і не мають корупційного владного минулого!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 Інна 21.03.2014 13:13
Цитую 1-1-1:
Сергію. Ти все можеш, бо ти ще молодий. У цьому в тебе вся перевага. Але...запамятай, поки ти не став держслужбовцем, тобто, не прийшов у владу , ТИ - цяця. А коли будеш у владі - то одразу станеш "мальчиш-плохиш". Такий у нас менталітет.
Я симпатизував тобі, поки не прочитав останній твій комент. Ну що ти пишеш? Ну ось, "нажаль" пишеться окремо, а нажалітися - разом.пропустив кому. Потім: кредит видається не "під придбання", а "для" або під заставу...Тепер ситуація не може "мати вигляд", вона може бути іншоою. І останнє: "вдасця" пишеться вдасться. Дерзай науку і знай, що навіть такі "мелочі" для високої посади - не дрібниця!

Ви ж знаєте, що усім управлінцям промови (коментарі, пости у соцмережах тощо) пишуть інтелектульні працівники прес-служби). Так що стане він начальником - тішитиме ваше естетичне око своїми вишуканими граматично правильними сентенціями :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 008 21.03.2014 12:30
Хлопчику, попрацюй спочатку простим державним службовцем на 1218 грн. на місяць десь так років з 5-ть, а тоді можеш претендувати на посаду рангом вищу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Тая 21.03.2014 02:45
Знаю Сергія давно, багато разом пройшли, реалізували проектів.
Це дуже достойна людина і кандидатура на цю посаду.
Ми ж самі хотіли прозорості і контролю? Так ось він є, а всі все одно не задоволені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #30 Олександр 20.03.2014 11:33
Почитав, аж голова обертом пішла. Мої думки: принаймні хоч одна людина (сподіваюся, що надалі буде більше :-) )публічно заявила про свої плани, оголосила хоч якийсь план дій, готовий публічно захищати та обговорювати свої проекти. Агов, є ще хтось? ;-)
В світлі останніх подій та прагнення змін у суспільстві лише такі люди можуть бути при владі, а не ті, кого призначають заднім числом за кулуарними домовленостями в ресторанах.
Чи може я не правий? Виправте, якщо щось не так...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #29 1-1-1 20.03.2014 10:56
Сергію. Ти все можеш, бо ти ще молодий. У цьому в тебе вся перевага. Але...запамятай, поки ти не став держслужбовцем, тобто, не прийшов у владу , ТИ - цяця. А коли будеш у владі - то одразу станеш "мальчиш-плохиш". Такий у нас менталітет.
Я симпатизував тобі, поки не прочитав останній твій комент. Ну що ти пишеш? Ну ось, "нажаль" пишеться окремо, а нажалітися - разом.пропустив кому. Потім: кредит видається не "під придбання", а "для" або під заставу...Тепер ситуація не може "мати вигляд", вона може бути іншоою. І останнє: "вдасця" пишеться вдасться. Дерзай науку і знай, що навіть такі "мелочі" для високої посади - не дрібниця!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Сергій Слинько 20.03.2014 02:17
Так, нажаль як і більшіть молоді, поки не маємо власного житла. Та й кредит, як бачите мою з.п., жоден банк мені не дасть під придбання житла. Наразі мешкаю у квартирі своїх знайомих. Оренди не плачу, - лише частково допомагаю з комунальними. Я формально не бомж, а зареєстрований ще зі школи по місцю проживанню своїх батьків. Маю 6 соток городу у городньому кооперативі. Можливо, якби обкрадав народний бюджет, то ситуація мала б інший вигляд. Однак в управління йду, як видно по публічності, не для цього, а напвпаки зробити його прозорим і співуправним цільовою аудиторією! Вірю, що спільними зусиллями нам це вдасця!