реклама

реклама

Позафракційний депутат Верховної Ради Анатолій Гриценко має намір балотуватися на посаду Президента. Про це він сказав Українським Новинам, інформує видання "Левый берег".

"Так, я буду брати участь у виборах. Я збираюся балотуватися", – сказав він.

Крім того, Гриценко відкликав свою заяву про складення мандату.

"Я написав заяву, коли були ухвалені диктаторські закони. її не розглядали більше місяця. Коли парламент почав працювати після відставки Януковича і ухвалювати нормальні рішення, я його відкликав" , – сказав нардеп.

Нагадаємо, Гриценко написав заяву про складення мандата 17 січня. Також у січні Гриценко заявляв, що за відсутності єдиного кандидата від колишньої опозиції на президентських виборах, він буде висувати свою кандидатуру на посаду глави держави.


реклама

Коментарі  

 
-2 #9 Не купуй російське 26.03.2014 21:38
Цитую черкащанин:
Цитую Не купуй російське:
...Гриценко класний мужик,не знаю як президент,а міністр оборони точно.

А да, демагог еще тот. Где результаты его плодотворной деятельности на посту к примеру министра обороны?

знаєте кращого???А результати є,і для армії він все робив,і то доказує повага усіх військових ,без винятку,до нього..Те що ним не покируєш,так таким військовий і має бути,не баптисти обороною мусять керувати,і не Юлі..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Набайдужий 26.03.2014 20:42
Я дивуюсь: Гриценко позиціонує себе як патріот України, а син розмовляє російською. Це тільки у таких хохлів, як Гриценко, батьки і діти різних національностей .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 911 26.03.2014 20:40
На виборах до ВР Гриценко йшов по партійному списку ВО Батьківщини, бо, бачите, його словами, "не хотів ховатись (!!!) за мажоритарний округ". Може він і на президента піде по партійному списку? Наполеончик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 черкащанин 26.03.2014 19:17
Цитую Не купуй російське:
...Гриценко класний мужик,не знаю як президент,а міністр оборони точно.

А да, демагог еще тот. Где результаты его плодотворной деятельности на посту к примеру министра обороны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Loki 26.03.2014 16:03
Пришли другие времена и сегодня не так уж и страшен иностранный дядка с ружжом, появляющийся на западной границе. Как говорит современная восточная пословица "незванный русский брат хуже неофашиста!". "Восток- дело тонкое!"©
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 УЖАСТЬ 26.03.2014 15:39
Цитую Loki:
Не буде ні лідера, ні єдності. Бо плодяться одні сліпі генсеки. Й причому як кошенята, так швидко, шо мёбельні фабрики трони під них не встигають виготовляти! ))

100%
Раньше они хоть партии под себя придумывали, для приличия. А сейчас такими темпами спасители для народа плодиться стали... Одна беда, когда когда на границе появится иностранный дядька с автоматом.. единственное на что способны эти гетьманы, так это пер*нуть с трибуны Рады и то...тыхенько так :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Не купуй російське 26.03.2014 15:36
...Гриценко класний мужик,не знаю як президент,а міністр оборони точно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Нестор Іванович 26.03.2014 15:06
Гриценко с сто разів кращий продажних Юльок, Яценюків, Турчинових, Кличків і їм подібних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Loki 26.03.2014 14:33
Не буде ні лідера, ні єдності. Бо плодяться одні сліпі генсеки. Й причому як кошенята, так швидко, шо мёбельні фабрики трони під них не встигають виготовляти! ))