реклама

реклама

«Дуже гарною пропозицією» назвав голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко ідею журналістів назвати на честь тральщика «Черкаси» вулицю або площу в нашому обласному центрі.

- Давайте вийдемо з такою пропозицією на міську раду! – із ентузіазмом підтримав черкаську журналістку Ганну Шквар керівник області.

Юрій Олегович пообіцяв продовжити співпрацю облдержадміністрації з екіпажем тральщика. Зокрема, область намагатиметься вирішити всі соціальні проблеми черкащан, які служать на тральщику, та членів їхніх родин.

Нагадаємо, вчора вихідцю з Черкащини, командиру бойової частини корабля капітану-лейтенанту Сергієві Карлашу представник будівельної фірми «Надія» вручила сертифікат на двокімнатну квартиру в Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 Діду Трохиму 09.04.2014 11:28
Ви правильно сказали, куди треби йти Ганні Шквар бити поклони. Вона завжди всіма частинами тіла підмахує будь-якому начальству, тільки б її помітили! Ст...рість - воно таки не радість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 будячок 07.04.2014 10:34
Цитую Нестор Іванович:
Боже яке блюзнірство, попередники теж при нагоді і без неї сертефікати вручали, а сьогоднішні очільники і собі туди ж. Так і хочеться їм сказати, щоб не перетворювали нармальні події у тупий фарс.


"бабє цвєти - детям мороженоє, смотрі не перепутай ........"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Монастирище 07.04.2014 10:26
:sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Нестор Іванович 07.04.2014 09:26
Боже яке блюзнірство, попередники теж при нагоді і без неї сертефікати вручали, а сьогоднішні очільники і собі туди ж. Так і хочеться їм сказати, щоб не перетворювали нармальні події у тупий фарс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Дід Трохим 07.04.2014 08:51
Напротів "Черкаського краю" в соснах стоїть гранітна каменюка. Там можна почепити меморіальну табличку, і буде достатньо: в центрі, в усіх на виду і Шквар зможе поклони бить. Я не цинік, просто нада кинуть цю д....ну практику чуть шо назви вулиць мінять. Є Героїв Небесної Сотні - не треба девальвувать ідею. Зрештою, тральщик таки злили, а не потопили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Loki 06.04.2014 22:49
Ваши проблемы)). Но этот таки самый ткаченко, есчо тот "трольщик "черкасский"" )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Фу 06.04.2014 18:43
Дивлюся на організацію "інформаційних привидів" нової влади, Тулубом тхне аж очі ріже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Миколка 05.04.2014 17:18
Та ні,то ж ресторація ,,Ботічеллі змінить назву на ,,Тральщик Черкаси,,)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Мімікрія 05.04.2014 17:13
Оце та Ганна Шквар, яка "вилизувала" попередню владу? Тепер вона волнується за українських моряків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 !!!! 05.04.2014 12:19
Ні к селу, ні к городу.