реклама

реклама

Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко 8 квітня підписав розпорядження про звільнення першого заступника голови ОДА Анатолія Івашкевича та заступника голови ОДА Михайла Коваленка. Відповідне розпорядження розміщене на офіційному сайті облдержадміністрації.

 

Обох заступників Юрій Олегович звільнив згідно з поданими ними заявами про припинення повноважень відповідно до частини третьої статті 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Нагадаємо, що Анатолій Івашкевич був призначений на місце Сергія Рябцева 3 жовтня 2013 року.

Сам Рябцев був звільнений розпорядженням голови ОДА 30 вересня за угодою сторін.

Михайла Коваленка також 3 жовтня було призначено на посаду в порядку переведення його із Смілянської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+20 #8 федор принципиальный 09.04.2014 17:09
Племяш готовит место череве,не достроили межигорье-2 в Водяниках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Пастух 09.04.2014 15:43
З ким, пане Ткаченко, працювати думаєте? Напевно сам,як Мюллер, не довіряючи нікому, бо і довіряти буде нікому. Жесть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 337 09.04.2014 15:00
коли звільнять ВОВЧЕНК.А - ВІН НЕ ПОВИНЕН ТАМ БУТИ - ТУЛУБІВ ЗАСТУПНИК!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 ТОРПЕДА 09.04.2014 14:36
ГАНЬБА!!!! РАНЬШЕ СТАВИЛИ ВСЕХ ЕНАКИЕВСКИх,А ТЕПЕРЬ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ВСЕ ИЗ БАТЬКИВЩИНЫ,НЕТ МОЗГОВ,ОБРАЗОВА НИЯ НО ЗОТО ИЗ БАТЬКИВЩИНЫ! ДДУМАЕТЕ ТАК ЮЛЕ ПОБЕДУ НА ВЫБОРАХ ОБЕСПЕЧИТЕ? ЗА ЧТО ПАЦАНЫ ГИБЛИ НА МАЙДАНЕ?ЧТО БЫ ТВОРИЛСЯ ТОТ ЖЕ БЕСПРЕДЕЛ С УВОЛЬНЕНИЕМ ВСЕХ КТО НЕ ИЗ БАТЬКИВЩИНЫ?И ВЫ ДУМАЕЕТЕ ЭТО ПРОЙДЕТ?БУДЕТ СПРОС ПО ВЗРОСЛОМУ,ЕСЛИ НЕ ПРЕКРАТИТЕ.ЛАДНО Л..СОГО УБРАЛИ,ВЗ...ТОЧНИКА РЕГИОНАЛ А ИВАШКЕВИЧА(ПРОФ ЕССИОНАЛА АГРАРИЯ)-ЗА ЧТО???ВСЕХ НАЧАЛЬНИКОВ ДЕПОРТАМЕНТОВ ЗАСТАВЛЯЕТЕ ПИСАТЬ ЗАЯВЛЕНИЯ,А УПРАВЛЯТЬ КТО БУДЕТ-БЕЗМ...ЗГЛЫЕ НО С БАТЬКИВЩИНЫ?ДОИГРАЕТЕСЬ СО ВСЕХ ПРИЧАСТНЫХ СПРОСИМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #4 Romasj 09.04.2014 13:04
Он скілько ще є досвідчених ботнарів без роботи!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Антон 09.04.2014 12:53
Одні кр..дії заміняють інших кр..діїв
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #2 Гість 09.04.2014 12:32
Ура, ура, ура !!!! Юра жжёт !!! :lol: ай да молодца :P красавчик !!! окружает себя исключительно "профессионалами " 8) и будут все кричать "ганьба", только вот вопрос кому ?! наверное друг другу :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+55 #1 ДЖЕКО 09.04.2014 12:31
Змагання у маразмі. Звільнили місця для «професійних», «порядних», «тих, що не крадуть». Бідна Черкащина.