реклама

реклама

Щойно в Черкасах на площі поряд із Будинком торгівлі представники партії «Демократичний альянс» влаштували імпровізовану прес-конференцію Президента Російської Федерації Володимира Путіна, якого представили як «головного окупанта України Путлера».


Цією акцією «демальянсівці» хотіли донести до черкащан, що, купуючи товари російських виробників, вкладаючи гроші в російські банки, заправляючи свої автомобілі на російських заправних станціях, вони, по суті, підтримують країну-окупанта. 

 

ВІДЕО-звернення «Путлера» до черкащан

– Ми хочемо, щоб люди це зрозуміли, звернули увагу на те, які товари вони купують, тим самим не дати економіці Росії зростати. Росіяни бойкотують наші товари. Ми, в свою чергу, будемо бойкотувати їхні, – зазначив у коментарі «Прочерку» виконавець ролі «Путлера», представник партії «Демократичний Альянс» Дмитро Зборовський.


Крім того, Дмитро зізнався, що, коли «приміряв образ Путіна», його ледь не побили. 


– Був у нас дядько-афганець, із яким і досі спілкується наш представник. Він підійшов до мене, забрав маску, бо просто не зрозумів, задля чого ми проводимо цю акцію, і сказав, що може мене одним ударом «розмазати». Це було страшно, і мені, здається, що Путін би зі своєю акцією в Черкасах не виступив би. Але я сміливо пішов на це, – сміється Дмитро.

 


реклама

Коментарі  

 
+3 #21 панас 22.04.2014 21:04
Цитую Черкаський сепаратист:
Деякі на заході подумали що нагнули Россію.Так, вона нагнулася, щоб берци (військові черевики) зашнурувати.А шо "товарищ" Панас вул Кавказька 125 це на Казбетi?Згубне місце.Саме не культурне і відстале.Незважаючи на наявність там ЧНУ імені Б.Хмельницкого який уклав договір з Росією.Там живуть агенти МОССАД i ФСБ так це Ви i є.

Напишіть свою адресу, щоб всі знали де живуть агенти дурдома. Хоча, ви звикли капостить лише з-під тишка...прям як парашка.
П.С. А знаєте для чого рашка нагнулась? Щоб Китаю ззаду легше пристроїтись було :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #20 Черкаський сепаратист 22.04.2014 15:48
Деякі на заході подумали що нагнули Россію.Так, вона нагнулася, щоб берци (військові черевики) зашнурувати.А шо "товарищ" Панас вул Кавказька 125 це на Казбетi?Згубне місце.Саме не культурне і відстале.Незважаючи на наявність там ЧНУ імені Б.Хмельницкого який уклав договір з Росією.Там живуть агенти МОССАД i ФСБ так це Ви i є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 панас 22.04.2014 14:58
Цитую Кирилл:
Цитую панас:
Цитую Кирилл:
[quote name="Уманский Еврей"]Российские товары всегда были самые лучшие. А у нас подбоком Чернобыль, так что можете свою пропаганду в унитаз слить, если вода ещё осталась.

Тут (на прочерке) над этим никто не задумывается, здесь массовая эйфория майда..нов, которые не умеют продумывать и анализировать ситуацию в нашей несчастной стране...

А до цього 4 роки була ейфорія маргінальних кірілод..унов, гіркі плоди якої пожинаються дотепер.
Да уж, аргументы у тебя железные))) Видать сильно тебя обидели "по жизни"...

Хочеш, можу тебе обідить? Можу й не на словах! Такі .......-боягузи як ти, можуть лише писати різну гидоту про людей, яких бояться і тому ненавидять. Все це від власного безсилля і злоби, яка з'їдає таких як ти з середини. Завжди були і будуть люди здатні відстояти свою позицію і завжди будуть "...... дрожащі", які брискатимуть отрутою в намаганні осквернити достойних людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #18 Кирилл 21.04.2014 19:23
Цитую панас:
Цитую Кирилл:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 панас 21.04.2014 15:42
Цитую Фугас:
Цитую Уманский Еврей:
Российские товары всегда были самые лучшие. А у нас подбоком Чернобыль, так что можете свою пропаганду в унитаз слить, если вода ещё осталась.

Самые лучшие российские товары - лес, пенька, пушнина, нефть. А вот все, что они делают руками - редкостная ...ня. А вода есть. В Крыму с некоторых пор с ней кисло. Огороды нечем поливать... :lol:

100%!!! Створять якесь ла..но типу йотафона, а потім, з піною біля рота, кричатимуть - "ми нагнули Apple, ми нагнули Apple". Казкові ід..ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 панас 21.04.2014 15:33
Цитую Кирилл:
Цитую Уманский Еврей:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #15 Кирилл 20.04.2014 18:18
Цитую Уманский Еврей:
Российские товары всегда были самые лучшие. А у нас подбоком Чернобыль, так что можете свою пропаганду в унитаз слить, если вода ещё осталась.

Тут (на прочерке) над этим никто не задумывается, здесь массовая эйфория майда..нов, которые не умеют продумывать и анализировать ситуацию в нашей несчастной стране...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #14 незнайка 20.04.2014 13:07
Покупаю паску Черкасского хлебзавода Даже если печи хлебзавода российским газом топятся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 панас 20.04.2014 10:49
Цитую Уманский Еврей:
Российские товары всегда были самые лучшие. А у нас подбоком Чернобыль, так что можете свою пропаганду в унитаз слить, если вода ещё осталась.

Ага, самі кращі :lol: , особливо автомобілі! Долой Mercedes,BMW і Volkswagen, даєш ладу каліна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Фугас 20.04.2014 10:46
Цитую Уманский Еврей:
Российские товары всегда были самые лучшие. А у нас подбоком Чернобыль, так что можете свою пропаганду в унитаз слить, если вода ещё осталась.

Самые лучшие российские товары - лес, пенька, пушнина, нефть. А вот все, что они делают руками - редкостная ...ня. А вода есть. В Крыму с некоторых пор с ней кисло. Огороды нечем поливать... :lol: