реклама

реклама

Черкаська спеціальна рота міліції, створена на основі кадрів колишнього «Беркута», які пройшли атестацію, вже кілька днів перебуває у відряджені в Донецьку. Про це в ексклюзивному коментарі «Прочерку» повідомив начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

– Черкащани несуть службу з охорони громадського порядку, – пояснив Владислав Володимирович. – У зв’язку зі складною ситуацією в Донецьку тамтешній міліції бракує особового складу. Тому було ухвалене рішення відрядити туди в тому числі й представників міліції Черкаської області.

За словами Владислава Пустовара, поки що до черкаських міліціонерів нарікань не було. Хлопці патріотично налаштовані, не бояться спілкуватися між собою українською мовою.

– Ми з ними підтримуємо постійний зв’язок, іноді щогодини, – додав Пустовар.

Після переатестації колишні співробітники черкаського «Беркута» перейшли на службу до спеціальної роти міліції. Командний склад підрозділу було повністю оновлено.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #8 Львов 01.05.2014 23:11
Беркут Герои!!! Хунта в..нь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Oculus Rift 01.05.2014 12:05
У этого контингента две очень трудновыполнимы е задачи. 1. Как не стать карателями и 2. Как получить все обещанные деньги. Наиболее вероятный исход, что этих людей киевская хунта замажет своими преступлениями и обещанных денег в полной мере никто из этих наемников не получит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 черкащанка 01.05.2014 10:46
Да вспомнили про милицию, на майдане же не нужна была! Что никак без нее родимой?
Держитесь ребята, вы все равно МОЛОДЦЫ! На своих не идите!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 С Миколаєнко 01.05.2014 08:07
З коментiв бачимо, що прості Черкасці поважають "служивий люд".Тільки за 24 роки незалежності влада тільки і робила, що підставляла силові структури, винивши їх в усіх своїх прорахунках.Про що говорить і останнє:звинува чення у нездатності стріляти в народ , усунення командування і усього підрозділу "Альфа".Це просто ганьба-еліта спеціальних підрозділiв.Тепер зрозуміло-на кого спирається хунта.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Игорь 30.04.2014 21:02
Цитую Стiйкий Нацiоналiст:
Це мабуть тi,котрих виводили з будинку ГУ МЗС по Донецьку через коридор без зброї

Эх тебя бы туда на охрану порядку и защиту людей, ты б наверное всех сепаратистов разогнал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 Українець 30.04.2014 16:37
Де ж вони "патріотичні" були ,коли позавчора патріотам в Донецьку голови арматурой пробивали ? В якому тихому місті по українські розмовляли ??? А як вони такі україномовні,то чого на мовному майдані в Черкасах,наш патріотичний "Бєркут" так жорстоко побив людей ? (ссилочку відео в інеті найти не питання).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 данило 30.04.2014 16:36
чуєш,ти,стійкий націоналісте!! сидіти біля компа і ..... про коридор ганьби дуже просто. самий сміливий,мабуть ? чудо ........