реклама

реклама

Закінчився прийом документів від претендентів на посаду черкаського міського голови. Сьогодні міська виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів.
Як повідомили "Прочерку" в МВК, на вибори міського голови Черкас зареєструвалися такі кандидати: Анатолій Бондаренко, Сергій Одарич, Микола Кудрявцев, Сергій Гончар, Олександр Сіренко, Володимир Матюша, Лариса Слесаренко, Анатолій Волошин, Віктор Драгунов, Микола Булатецький, Андрій Куча, Олександр Рибченко.

Разом з тим, як повідомили виданню, в міській виборчій комісії, самі вибори нині під загрозою зриву через нефінансування діяльності МВК. Про це згодом на "Прочерку".

Що ж до Ігоря Чекаленка, про якого ми раніше повідомляли, як про кандидата в мери, то насправді це не так. Як уточнили нам щойно в МВК, він помилково потрапив до списку кандидатів у мери через технічну помилку. Насправді він не є кандидатом у мери, а просто зареєстрований як довірена особа одного з кандидатів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 2 + 2 05.05.2014 13:34
Ігор помилився чи комісія? Назвіть кандидата, в якого він довірена особа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Фром 04.05.2014 10:52
Кстати, а Одарыч и Кудрявцев - это два разных кандидата? Может их посчитать как 1,5, раз он у Одарыча номер 2 в партийном списке. Зачем этот цирк? Давайте еще Лиходькна в мэры выдвинем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Іван 03.05.2014 13:22
http://vlasti.net/news/146373 головне, щоб Толя-з.лізяка не пройшов, а то будуть нам лихі 90-ті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #11 [email protected] 02.05.2014 13:55
Як що говорити правду то нема достойного кандидата на посаду керманича міста -ПРИКРО ДРУЗІ. Черкаси будуть півтора року у занепаді. :sad: :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 голос 02.05.2014 12:52
Кальян - зрадник революційної Народної Ради!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-35 #9 Васо 02.05.2014 12:41
Одарич мэр, все остальные так ... подтанцовка или не сп..лна розуму. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Loki 02.05.2014 12:29
"12 друзей Оушена"(УТОЧНЕНО) ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Нестор Іванович 02.05.2014 12:26
А.Куча точно не крастиме, питання чи потрібен місту голова, що не крастиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #6 Світлана 02.05.2014 11:23
Компашка цікава. Головне - щоб не пройшов Одарич!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 стабилизец 02.05.2014 06:05
На этот шабащ денюх не должно быть ни в коем случае. Допустить до остатков Черкасского корыта любого из этой корпорации монстров - преступление.