Сьогодні в Черкаському державному технологічному університеті відбулося екстрене голосування за кандидатуру на посаду ректора вишу. Про це повідомили представники «Правого сектору» на своїй сторінці в соціальній мережі «Фесбук», яких «запросили студенти ЧДТУ, побоюючись фальсифікації волевиявлення».

Фото Правого сектору із соціальної мережі «Фейсбук»

Фото Правого сектору із соціальної мережі «Фейсбук»


«Висувались на посаду ректора екс-регіонал Юрій Лега та в.о. ректора вишу Тамара Качала. Хоча в попередньому онлайн-голосуванні кандидатів було більше, також фігурували Євген Губар та Валентина Кунченко-Харченко», – йдеться в повідомленні Правого сектору. – «Після виступів висуванців із запитаннями до освітян звернулись представники «Правого сектору», Самооборони та люстраційного комітету. Питали про кримінальні справи, які «висять» на викладачах ЧДТУ, про «мертвих душ» на деяких кафедрах, люстрацію та про причини перенесення виборів.

Згодом відбулося таємне голосування, за результатами якого Юрій Лега отримав 89 голосів, випередивши на 20 голосів Тамару Качалу. Проти всіх виявилось всього 13 голосів.

Згідно із Законом, до участі у голосуванні допускаються 75% усіх делегатів виборного органу – це науково-педагогічні працівники вищого навчального закладу, які працюють на постійній основі, і 10% – студенти ВНЗ».

Правий сектор зобов'язався стежити за діяльністю «нового» керівництва.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Alex 04.05.2014 10:34
Цитую Правда:
Олександра, не пишіть дезінформацію! По-перше, у Леги 89 голосів, у Качали 69. По-друге, іншого кандидата у МОНі призначити не зможуть - є певні вимоги, одна з яких - у конкурсі може приймати учать лише та людина, що пропрацювала у цьому ж виші певний період.

100%!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Олександра 04.05.2014 09:51
Додаю, т.щ. в один коментар не вмстилося.

З приводу того, хто скільки голосів набрав - покинемо цю суперечку , т.щ. обидва кандидати подолали 30% бар*єр, вирішувати все одно будуть у МОНУ.
Проте, якщо так необхідно володіти "правильною інформацією", то почекайте понеділка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Олександра 04.05.2014 09:40
Цитую Правда:
Олександра, не пишіть дезінформацію!..


Я знайома з положенням щодо обрання ректора, а також з процедурою. Цитую:
"Кандидат на посаду керівника вищого навчального закладу третього або четвертого рівня акредитації повинен бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук і стаж науково-педагогічної діяльності не менше ніж десять років". - частина 1 ст. 39 Закону України «Про вищу освіту»

Де ви бачите хоч слово про те, що кандидат має бути з того самого вишу?

Далі: "Вищий колегіальний орган громадського самоврядування обирає і
рекомендує... кандидатури претендентів... , які
набрали не менше ніж 30 відсотків голосів ... під час голосування"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Брокер 04.05.2014 09:36
БУТИ 15 РОКІВ ПРИ ВЛАДІ І НЕ НАБРАТИ 70-80 ВІДСОТКІВ. У ЧОМУ ПРИЧИНА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Правда 04.05.2014 01:18
Олександра, не пишіть дезінформацію! По-перше, у Леги 89 голосів, у Качали 69. По-друге, іншого кандидата у МОНі призначити не зможуть - є певні вимоги, одна з яких - у конкурсі може приймати учать лише та людина, що пропрацювала у цьому ж виші певний період.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #6 Олександра 03.05.2014 20:40
Шановні дописувачі "трішечки" перекручують.
По-перше, 89 голосів набрала Качала, а Лега. відповідно, 69.
По-друге, кандидатури претендентів на посаду ректора схвалює міністерство після розгляду документів. Офіційно до МОНУ надійшли папери від двох кандидатів: Леги Ю.Г. та Качали Т.М. Ще дописувачі "забули" згадати, що одним з "он-лайн кандидатів", крім згаданих Губаря і Кунченко-Харченко, був Дарт Вейдер.
По-третє, остаточне рішення щодо ректора будуть у Міністерстві освіти і науки України, тому, не дивлячись на рекомендації коллективу, ректором може стати людина з іншого вишу.
І останнє: поведінка "гостей" з правого сектору нагадала кінофільм "Собаче серце" - епізод, коли до професора Преображенськог о прийшли представники "комітету". Товариші, треба все таки поводитись корректно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Брокер 03.05.2014 19:30
ХТО МОЖЕ СКАЗАТИ - ЧОМУ ЕКС-РЕГІОНАЛ ЮРІЙ ЛЕГА УЖЕ НА ЧЕТВЕРТИЙ СТРОК ПРЕТЕНДУЄ, НЕВЖЕ НОВИХ ЛЮДЕЙ НЕ МАЄ В ЧДТУ? ЧИ ЦЕ ЙОГО КНЯЗІВСТВО? 15 РОКІВ НА ПОСАДІ РЕКТОРА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Svoboda 03.05.2014 14:51
Як же боролася Качала зі старою владою? Постійними відрядженнями по Майоркам та іншим курортах? Дружбою з Тулубом? Лекціями і практиками які за неї читали "негри"? Якщо і міняти - то на нового ректора з Заходу чи Києво-Могилянки. Щодо Леги - з Тулубом він не ладив. Людей не щемив, але з владою змушений був співпрацювати. Це негатив. Позитив - врятував двох студентів з застінків СІЗО. Так що або давайте зовсім нового ректора, або залиште старого, але хай працює на нову владу. Нер..бу, гедоністку та демагогку Качалу - хай реально вичитує свої пари.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Землянин 03.05.2014 13:51
А мадам Кунченко-харченко, що вже геть ......ректором наважилась стати. Це ж .....наукового прогресу..... Вона мене навчала то було соромно за таку ....викладачку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #2 Василько 02.05.2014 23:33
Співпраця з владою у Леги була. Головний ідеолог партії регіонів в області........ Сьогодні вони вчать дітей,вони виховують громадян.Педагогічні колективи мають бути аполітичні та високоморальні.Ті що перефарбовуютьс я при кожній владі, не мають права працювати з майбутнім країни, нашими дітьми.СЛАВА УКРАЇНІ!!!