фото - ЕРА

фото - ЕРА

Імовірно третій український круглий стіл національної єдності відбудеться 21 травня в Черкасах.

Як передає інформаційне агентство «ЛІГАБізнесІнформ», про це повідомив перший президент України Леонід Кравчук, який модерував другий раунд загальнонаціональної дискусії, що пройшла сьогодні в Харкові.

«Я думаю, що це буде в середу в Черкасах», - сказав він журналістам по закінченні заходу.

Нагадаємо, 14 квітня у Верховній Раді пройшов перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності. До участі в роботі круглого столу були запрошені екс-Президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, члени Уряду, народні депутати, кандидати в Президенти України, релігійні діячі, голови обласних адміністрацій та голови обласних рад, науковці.

Після завершення заходу з пропозицією провести наступний круглий стіл в Донецьку виступила лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко. Губернатор Донецької області Сергій Тарута запевнив  що безпека учасників круглого столу буде забезпечена. Однак вчора віце-спікер Руслан Кошулинський заявив, що круглий стіл відбудеться в Харкові, а не Донецьку, що і відбулося сьогодні.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 витя 22.05.2014 18:17
Не тільки Янукович, але й усі попередні президенти України послідовно, крок за кроком, доводили Україну до її сьогоднішнього стану.
Пропоную назначити їм мінімальні пенсії та поселити у гуртожитку на останньому поверсі. Вони все життя незаслужено шикували, хай хоч на старість поживуть як люди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 007 18.05.2014 17:51
Третій національний круглий стіл планується 21 травня в Черкасах А може краще на Сході? Кравчук уже був гарантом при Януковичу, ну і що??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Українець 18.05.2014 16:01
А хто їх запрошував? Хто дозволив паплюжити нашу землю цими в...кими сходками ?Спочатку зберіть людей які представляють Україну і українців,потім обговорюйте те що треба людям,а не політикам.А гроші які списуються на ці посиденькі,пере рахуйте армії,купіть броніки солдатам,які боронять землю від ворога.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 Патріот 18.05.2014 12:41
Цитую Зая:
Цитую вера:
Не опозоримся перед державой заасфальтируем все дороги!А то шо о нас восток подумает! ;-)

А східняки про існування асфальту взагалі знають? :lol:

У них там "Руський мір",тому дуракі і дороги,для них актуально. :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Зая 18.05.2014 12:24
Цитую вера:
Не опозоримся перед державой заасфальтируем все дороги!А то шо о нас восток подумает! ;-)

А східняки про існування асфальту взагалі знають? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 вера 18.05.2014 11:16
Не опозоримся перед державой заасфальтируем все дороги!А то шо о нас восток подумает! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Михайло 18.05.2014 09:52
Національний стіл.У нас що багато національностей там представленно? Чи то мають на увазі національнозаці кавленний ? То хто там представляє українців?Риги транслюють вимоги Кремля,решта соплі жує.Що то за збіговисько,хто їх туди делегував? Косата керувала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 ФАКТ 18.05.2014 09:47
Ми і так єдині,і то ПР ділить,а цуцики ведуться.Поділ є тільки на людей і нелюдей.Нелюди вбивають і катують,з ними мова одна і коротка,ще є ті що не хочуть жити в Україні,щож,ніх то не тримає,чемодан, вокзал і куди хоче...Для чого і для кого стіл?Для торгів ПР,вони нікого крім себе не представляють.Цікавинка до конституційних змін ,хочуть створювати кооліцію не з фракцій а просто 226 депутатів,прост о бізнесгрупка.Про недоторканість ,про зняття мова не йде,зато забороняють суду знімати,тільки ВР.От так.Нам (народу) треба такі зміни,нам треба небожителі ???Кому крім зрадників треба позаблоковість і російська мова ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Патріот 18.05.2014 09:17
І хто там з ким єднається ? Риги з БЮТ ? То є нація ? Вони в В.Зраді не наєдналися ? Для кого ця профанація ? Тамада Кравчук,має в прокуратурі пояснювати як він ядерну зброю міняв на туалетний папірець.Яку позаблоковість там обсуждають ? Може одразу здамося? Хто дав Яценюку полономочия розкидатися правами нашої мови і дорівнювати її до мови оккупанта? Яка амністія людям що паплюжать державну символіку України ? Кого представляють ті люди що гастролюють Україною,це громада,ні.Геть зрадників і пяту колону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Воля або смерть 18.05.2014 09:09
стіл нацзради !!!