У Черкасах Служба безпеки України затримала старшого офіцера навчального центру однієї з військових частин, який створив незаконне об’єднання «Национально-освободительное движение. Черкассы» та закликав до насильницької зміни чинної влади.


31-річний майор через соціальні мережі підшуковував спільників, через яких розповсюджував матеріали із закликами до мобілізації та збройної боротьби проти діючої влади – електронні листівки зі зверненнями до військовослужбовців не виконувати накази командирів.

22 травня ц.р. співробітники СБУ затримали правопорушника. Під час  обшуків помешкання у нього вилучено електронні носії з матеріами сепаратистського спрямування.


Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.109 (публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій) Кримінального кодексу України.

Наразі встановлюються спільники затриманого, причетні до протиправної діяльності, що створює загрозу національній безпеці України.

Про це інформує прес-центр СБ України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #30 Олексій 23.05.2014 15:04
"Це громадянин Російської Федерації, який за гроші на території Вінницької, Черкаської та Харківської областей займався залучення громадян, проплатою і намагався організовувати виїзд диверсійних терористичних груп зі складу проплачених громадян у Донецьку та Луганську області на день виборів. Під час допитів ми чітко зрозуміли мету, яку ставив цей громадянин РФ громадянам України, яким він платив: зрив виборів, акції залякування, ОТРУЄННЯ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ, підрив інфраструктури та мостів в мирних районах житлових будинків – заявив Наливайченко."
Невже пан Наливайченко всіх має за дурнів? Якщо він громадянин РФ то як він міг в військовій частині служити? Цей чоловік якого затримали, часом не вбивця Гонгадзе, Кенеді, Діани?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Кім Чен Пхин 23.05.2014 13:38
Оце таке г..но і в Черкасах є :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 нейм 23.05.2014 13:33
Цитую марина:
Цитую ПАТРІОТ УКРАЇНИ:
Цитую таки нет:
дошло до маразма. у них там план что-ли по отлову.... уже на улице хватают обычных людей. Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!

ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, РАСЕЯ,...........
Вон запроданці к кацаповку.......


Посмотрим кому наша продукция на западе нужна.


Вже пора задуматись про переосмислення підходів господарювання і вироблення якісної, конкурентоспром ожної продукції, що здатна зацікавити світовий ринок. Іншого виходу нема, Україна не Росія, у нашої економіки немає можливості існувати за рахунок експорту сировини, а бути зав'язаними на торгівлі з однією державаю, означає цілком і повністю залежати від неї. А це ні до чого хорошого не приведе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #27 фрося 23.05.2014 12:40
Цитую Вуйко:
Цитую таки нет:
дошло до маразма. у них там план что-ли по отлову.... уже на улице хватают обычных людей. Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!


Чемодан, вокзал - Рассея....!!!

Да Вуйко , он и в Африке вуйко, вот так и живем.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #26 хахол 23.05.2014 12:38
Цитую ktd:
Цитую таки нет:
Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!


1. Соц опросы говорят о том что вы врёте
2. "Союз с россией" и "новой стране" -- взаимоисключающ ие параграфы


Это еще посмотрим, что будет через год, как вы потом заговорите. Грузия это прошла, снова с Россией дружит :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #25 марина 23.05.2014 12:35
Цитую ПАТРІОТ УКРАЇНИ:
Цитую таки нет:
дошло до маразма. у них там план что-ли по отлову.... уже на улице хватают обычных людей. Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!

ЧЕМОДАН, ВОКЗАЛ, РАСЕЯ,...........
Вон запроданці к кацаповку.......


На патриотизме далеко не уедешь в 21 веке. Нужно дружить со всеми странами и создавать эконом и рыночные отношения. Посмотрим кому наша продукция на западе нужна. Вон Грузия уже это прошла годик два помучались и снова в Россию подались, устанавливать рыночные отношения. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #24 марина 23.05.2014 11:37
Цитую таки нет:
дошло до маразма. у них там план что-ли по отлову.... уже на улице хватают обычных людей. Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!


Скоро все поймут каково для экономики Украины без России(буквальн о через годик)
И зачем минусить, лучше прекращайте смотреть тв, а начинайте думать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Нестор Іванович 23.05.2014 09:13
Цитую таки нет:
дошло до маразма. у них там план что-ли по отлову.... уже на улице хватают обычных людей. Люди хотят жить в новой стране. В союзе с Россией. !!!!


Коли наша країна в стані війни з твоєю любимою Московією, то такі заклики тянуть на сприяння окупантам і дії спрямовані на розвал держави. Із-за таких покидьків наші хлопці гинуть від рук бандитів проплачених кривавими нафтобаксами. Мудило!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Любитель природи 23.05.2014 08:27
Привязать між гусскімі бегьозамі і відпустить. Ну так шоб не порвало. Хай висить звєздой до повного просвітлення мозгів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #21 Уманский Еврей 23.05.2014 02:13
Це не демократія, це вже репресії 1930-х років який влаштовував НКВД по всьому б. СРСР. А тепер НКВД це Правий сектор, СБУ. Якщо не задоволений як себе веде влада так тюрма? У вас що взагалі дах поїхав? Партія БЮТ взагалі сума зійшла. Ловіть вбивць, наркоманів, гвалтівників, а не за інакомислення.