реклама

реклама

Одному з черкаських підприємців надали земельну ділянку під зупинку «Соборна площа» за умови облаштування її за сучасними європейськими стандартами.

Зауважимо, що виконавчий комітет міської ради вирішив поєднати зупинки громадського транспорту «Драмтеатр» та «Трикотажна фабрика» в одну – «Соборна площа». Таке рішення зумовлене тим, що нині біля ТРЦ «Любава» немає цивілізованої безпечної зупинки.

Мала архітектурна форма матиме вигляд павільйону в комплексі із зупинкою громадського транспорту, яка матиме цілодобовий безкоштовний туалет та WI-FI зону.


реклама

Коментарі  

 
+3 #12 Людмила 31.05.2014 19:50
С открытием этой остановки будут связаны некоторые неудобства. Во-первых, остановка на Кирова была удобна: ученики школы 1 и 3, рядом работники ДОСААФ, библиотеки, музея. Во-вторых, остановки возле драмтеатра будет не хватать. Остановку на Кирова можно перенести к немецкой десятиэтажке. Там даже карман (подъезд) есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 черкащанин 26.05.2014 10:21
Цитую Люстрація:
Вважаю, що слава богу, що ми починаємо виходити на європейський рівень зупинок. На зупинці повинен бути і туалет, і вай фай зона, і міні маркет. Хочемо жити в Європі, то потрібно переходити і на європейські стандарти у всьому. Підтримую підприємця, який хоче, аби наше місто було справді красивим і модерновим.


Все так, только для начала дайте людям - РАБОТУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Люстрація 23.05.2014 22:02
Вважаю, що слава богу, що ми починаємо виходити на європейський рівень зупинок. На зупинці повинен бути і туалет, і вай фай зона, і міні маркет. Хочемо жити в Європі, то потрібно переходити і на європейські стандарти у всьому. Підтримую підприємця, який хоче, аби наше місто було справді красивим і модерновим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Міла 23.05.2014 15:27
Цитую українка:
МАРАЗМ. ТАКА ЗУПИНКА СПОТВОРИТЬ ВИГЛЯД ПЛОЩІ БІЛЯ ДРАМТЕАТРУ.
нЕВЖЕ АРХІТЕКТУРНА РАДА ПОГОДИЛА ЦЕ? ДОРЕЧІ ТАМ ВЖЕ ВСТАНОВЛЕНА ЗУПИНКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФОРМИ.

Пані, зупинка буде на Соборній площі, читайте уважніше, а зупинки "Драмтеатр" не буде !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 українка 23.05.2014 14:08
МАРАЗМ. ТАКА ЗУПИНКА СПОТВОРИТЬ ВИГЛЯД ПЛОЩІ БІЛЯ ДРАМТЕАТРУ.
нЕВЖЕ АРХІТЕКТУРНА РАДА ПОГОДИЛА ЦЕ? ДОРЕЧІ ТАМ ВЖЕ ВСТАНОВЛЕНА ЗУПИНКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФОРМИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 УЖАСТЬ 23.05.2014 14:03
Прорыв!!! В улучшении благосостояния народа...туалет с WI-FI :o Присядет таварищь до делам..а заодно и инете поинтересуется как там дела происходят... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Чукча 23.05.2014 13:22
Цитую Фотограф:
Волнуюсь, где пани Майборода? Сегодня ее товарищи и попличныки наконец пришли к власти. Как там движется ремонт детской поликлиники по Вербовецкого? Старый унитаз у которого она фотографически увековечена и клеймила позором "б...дытов", заменен новой прогрессивной властью, которая уже три месяца осчастливливает население области и города??? Или специфицирует и оформляет в музэй майдана свои портретирование дрючки?

Наверное, занята, муфельную печь запускает в работу. Или доводит уровень лечения гемодиализом больных в областной больнице до уровня Фризениуса
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Max 23.05.2014 13:11
сподіваюсь зупинка "за сучасними європейськими стандартами" не передбачає в своїй структурі міні магазину з продажу цигарок, спиртного і т.д
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 Скептик 23.05.2014 13:07
Цитую Фотограф:
Волнуюсь, где пани Майборода? Сегодня ее товарищи и попличныки наконец пришли к власти. Как там движется ремонт детской поликлиники по Вербовецкого? Старый унитаз у которого она фотографически увековечена и клеймила позором "б...дытов", заменен новой прогрессивной властью, которая уже три месяца осчастливливает население области и города??? Или специфицирует и оформляет в музэй майдана свои портретирование дрючки?

А где вы видели новую власть? В горсовете все те же. Вот после выборов можно что-то говорить, и то не сразу. А так у вас один трындеж или напоминание о себе любимом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Loki 23.05.2014 13:02
Ну туалет и WI-FI это надо будет посмотреть, а вот что точно там будет, так это сувенирная лавка одного з черкаських підприємців, где он будет продавать изделия народных умельцев изготовленные вручную из такого материала как C2H5OH )).