реклама

реклама

Директор КП «Дирекція парків» та депутат попереднього скликання міськради Олександр Радуцький переміг на позачергових виборах 25 травня в мажоритарному окрузі № 16 (район вулиці Шкільної).

 

За паралельним підрахунком протоколів із мокрими печатками, що вели спостерігачі та довірені особи Олександра Радуцького, він випередив директора палацу спорту «Будівельник» Світлану Бондар, яка йшла на вибори від «Партії вільних демократів», на 511 голосів. Відтак за пана Радуцького проголосувало 1279 виборців.

– Коли за часів Тулуба (колишнього голови Черкаської ОДА, – ред.) на пані Світлану чинився тиск з приводу її роботи, я єдиний на сесії заступився за неї. Після цього під час виборчих перегонів вона стояла біля людей у чергах і розповідала, який Радуцький поганий, який він брехун, запустив усі парки і сквери, нічого не робить, а він тільки балакає. Мені було соромно за неї. Ну це її вибір, – зітхає Олександр Романович.

За його словами, стати депутатом міської ради для нього було принциповим.

– Було дуже багато закидів з боку деяких громадських діячів з приводу того, що я нічого не робив на окрузі як депутат. Багато було закидів і з команди екс-мера. Я продовжую наполягати, що саме «екс-мера Сергія Одарича». Моя перемога – це послідовна робота. Протягом трьох років я збирав інформацію у жителів, що треба зробити на окрузі. На окрузі зроблений капітальний ремонт 55-го садочка, на 70% встановлені склопакети в другій школі. У 18-й школі за мою каденцію почалася добудова корпусу для спортивної зали, повністю була освітлена вся прибудинкова територія, зроблена санітарна очистка дерев, благоустрій. Мені не соромно було ходити дивитися людям в очі. Все, що обіцяв зробити, я зробив. Мінус – те, що не встиг зробити садочок №45, але зроблю його таким самим, як і 55, – запевнив «Прочерк» Олександр Радуцький.

У новій міськраді Олександр Романович готовий об’єднуватися з усіма, крім команди екс-мера, оскільки на його думку, команда провела брудну виборчу компанію.

– Я на сесії буду пропонувати Сергію Одаричу, якщо він переможе на виборах міського голови Черкас, відразу написати заяву і покинути мерське крісло. Я не буду вважати, що його перемога була чесною. Я зроблю таку заяву і проситиму зробити це всіх депутатів, – пообіцяв Олександр Радуцький.


реклама

Коментарі  

 
-1 #35 Наталі 28.05.2014 12:06
Олександр Романович, чесно кажу Вас би підтримала наша сім'я, якби Ви балатувались в мери міста! Наші голоси - Ваші!
Ми жителі різних мікрорайонів м. Черкаси, одне можу сказати, ми Вам віримо, ми з Вами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 marta 27.05.2014 21:52
Яким би Радуцький не був, а стан справ у парках кращий, ніж стан доріг, тротуарів (загижених літніми майданчиками кафешок),"європейської" площі і особливо ЖКГ у місті. СО -крутий піарщик. Це да. але дуже прямо черкасцям від цього жити комфортно було? ось нема його скільки і шо? крім відсутності фестивалів, більше нічого не змінилося. як була ж... у Черкасах, так і лишилася ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #33 з народа 27.05.2014 19:22
якби вулицями Черкас провели обидвох і Одарича і Радуцького закидали б їх яйцями.. а то хуже л... бо саме його заслужили а не повагу.. ЗЛ.ДІЇ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #32 Мститель 27.05.2014 18:54
Этот подлец и проходимец Крадуцкий его фамилия, а не Радуцкий украл у граждан города уже не один миллион. За время работы директором парков поменял свою старую машину на Инфинити, Каждые 2-3 месяца поездки за границу... ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 Славко 27.05.2014 18:19
Цитую прохожий:
Пройдя такие трагические события в современной Украине, политики должны были бы стать мудрее и консолидироване е, а тут в очередной раз к власти люди избрали быдло, которое еще не успело снова на себя примерить статус депутата, уже рассказывает как он будет пакостить и противостоять руководству города. И это объединение усилий на благо нашего города????????????????? Для чего вас всех избрали люди???? Чтобы снова шла постоянная конфронтация и никто не думал о городе???? Напрасны были смерти людей, которые ложили свои жизни за перспективу лучшего будущего. .....................

Не вiдомо за ЩО вiддали життя .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Славко 27.05.2014 18:18
Хто кого та з чого лепив-ще питання. Але казнокрадiв повертать можуть лише кривохарi збоченцi. Вибирали афериста деге......ти,яким мало того що вiн зробив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Славко 27.05.2014 18:13
Цитую Марта:
... ОДАРИЧА ЧЕРКАЩАНИ ОБИРАЛИ,ЯКЕ ТИ МАЄШ ПРАВО СКАСОВУВАТИ НАШ ВИБІР ??? Чого ж ти так Одарича боїшся,гроші в місце депутата вкла,а чи вдасця витягти та помножити сумніваєшся ???

Забери до себе Одара -вiн вже надоiв своiми побрехеньками та дебiльними прожектами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Славко 27.05.2014 18:11
Цитую ПАТРІОТ УКРАЇНИ:
Цитую Патріот:
Ви своїм збіговиськом,ще раз наш вибір чипанете,то виборці в той же день вас з кріслами винесуть.Так що притихни і працюй на місто.Блазень чортів. І хто таке обирає ???

Ще раз ці харі полізуть до Одарича, чекащани їм майдан влаштують, ти диви, який умнік знайшовся, все місто обирає міського голову, а кучка хамла, відправляє у відставку. Всих хто буде воду мутити у відставку і близько до виборів більше не підпускати.
Знов дровосек лiзе до корита?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 ПАТРІОТ УКРАЇНИ 27.05.2014 16:00
Цитую Патріот:
Ви своїм збіговиськом,ще раз наш вибір чипанете,то виборці в той же день вас з кріслами винесуть.Так що притихни і працюй на місто.Блазень чортів. І хто таке обирає ???

Ще раз ці харі полізуть до Одарича, чекащани їм майдан влаштують, ти диви, який умнік знайшовся, все місто обирає міського голову, а кучка хамла, відправляє у відставку. Всих хто буде воду мутити у відставку і близько до виборів більше не підпускати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #26 Алена 27.05.2014 15:02
Ой, Шурик, как бы не пришлось самомУ писать заяву! "Ай, Моська, знать она сильна, коль лает на Слона!")))