реклама

реклама

Команда кандидата у міські голови Черкас та лідера обласної організації «Батьківщини» Анатолія Бондаренка готує скарги до територіальної виборчої комісії, вимагаючи перерахунку бюлетенів на окремих дільницях.

- Йдеться про дільниці, де були зафіксовані порушення, - зазначив Бонадренко, при цьому згадавши, зокрема, дільницю, де у сейфі було знайдено 150 «зайвих» бюлетенів.

У Анатолія Васильовича також є підозра, що частину бюлетенів виборів міського голови було сфальсифіковано. На частині дільниць не збігається кількість тих, хто голосував на президентських виборах, і тих, хто віддав свої голоси на виборах місцевих.

- Може таке бути, що на одній із дільниць 700 виборців проголосували за кандидатів у президенти, а за кандидатів у мери – тільки 400? Де ще 300? – зазначив Бондаренко.

Він наголосив, що «не не визнає прогашу, але не визнає фальсифікацій».

У відповідь на запитання, чи відомо йому, скільки голосів він набрав на виборах міського голови, Анатолій Васильович зазначив, що цифру зможе назвати лише після того, як ТВК перерахує бюлетені.

реклама

Коментарі  

 
+4 #27 Черкаси 28.05.2014 14:11
Цитую Максим:
У нас весь подъезд за Одарыча голосовал. Как только он пришел к власти, тут же начал замечать изменения в городе в лучшую сторону. С тех пор, пока он был на посту мера, было только лучше. Так, что Бондаренко, имей мужество признать поражение.

Ага, торгово-розважалки розплодились, секонд хенди... , тролейбуси перестали ходити, лікарні закриватись... Не любив Одарич Черкаси...Ех ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 Александр 28.05.2014 08:56
Може таке бути, що на одній із дільниць 700 виборців проголосували за кандидатів у президенти, а за кандидатів у мери – тільки 400? Де ще 300? – зазначив Бондаренко.


Элементарно такое может быть. Списки на президента и на мера разные. Я отстоял очередь в час за бюлетнем президента и тут мне говорят, что остальные 3 на другом столе. Будьте добры перейдите за ними туда. И наша песня хороша, начинай сначала... стоишь еще час.
Не у всех хватит терпения и здоровья в такой духоте стоять по 2 часа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #25 Марта 28.05.2014 08:10
Цитую marta:
чокнуться від цих черкасців можна. всі їм не такі, один од.рич милий. за який х...? при ньому ЗХВ розібрали, ті .... СУБи виродили, трц ще тільки в дворах багатоповерхіво к не будували. але з його поверненням - ждіть)) за рік забуття в його голові вже аж рояться геніальні плани по "преображенію" міста. ех, зафестивалимо!я краз Полуниця - насолода смаку на носі... Скучно в Черкасах уже не буде.а українцям того і треба, я так бачу. хлібом не годуй - шоу подавай. просто сумно. місто успіху ...окремих людей

Чого так від цього посту БЮТом тхне ? Не рий могилу іншому,бо сам потрапиш.Вас останні вибори не навчили ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #24 Люди 28.05.2014 08:03
Люди,схаменітьс я.Бондаренко,чого ти казишся ? "Європеєць" ти .....Поздоров цивілізовано Одарича,те що він виграє було відомо ще до виборів,усі інтернет голосування,опи тування це показували.Подивіться яка в нас нова Рада,наче все добре,і що в підсумку,ще не засіли,як збираєте свору проти обраного людьми мера.Що він зможе зробити для міста в таких умовах? Ви дограєтесь,що на наступних (а вони скоро) виборах,не тільки за Одарича будуть масово голосувати,а і Рада буде тільки з ПВД складатись.Вас обрали щоб разом працювали,а не палки в колеса ставили.Яку гидоту ви на нього лили до і тепер після виборів,хто вам повірить,як він ще не обрався,а вам вже погано,ви вже проти,ви до виборів антиодарську кооліцію складаєте.Одарича люди обрали,вам плювати на наш вибір ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Черкаси 27.05.2014 22:45
Цитую Микола піджачок:
Цитую Максим:
У нас весь подъезд за Одарыча голосовал. Как только он пришел к власти, тут же начал замечать изменения в городе в лучшую сторону. С тех пор, пока он был на посту мера, было только лучше. Так, что Бондаренко, имей мужество признать поражение.

А як бути з тими,хто організовував йому імпічмент та голосував за це? Памьятаєте:регі онали,Батькавщи на,УДАРені.А Булатецький Микола виявився на висоті,тоді не голосував проти і зараз забрав голоси у Бондаренка.

Зараз БЮТ,сємімільним и кроками іде по стопам ПР.Тут справа не в фальсіфікації,п росто Толік дуже мером хоче стати.Як він унеможливить встановлення результатів,то Черкаси знову будуть без мера,і ці кашерні новообрані,почн уть дєрєбан.Цього хочете ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 marta 27.05.2014 22:43
чокнуться від цих черкасців можна. всі їм не такі, один од.рич милий. за який х...? при ньому ЗХВ розібрали, ті .... СУБи виродили, трц ще тільки в дворах багатоповерхіво к не будували. але з його поверненням - ждіть)) за рік забуття в його голові вже аж рояться геніальні плани по "преображенію" міста. ех, зафестивалимо!я краз Полуниця - насолода смаку на носі... Скучно в Черкасах уже не буде.а українцям того і треба, я так бачу. хлібом не годуй - шоу подавай. просто сумно. місто успіху ...окремих людей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Василь Миколенко 27.05.2014 22:22
Для оскарження результату виборів є три беззаперечні докази...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Микола піджачок 27.05.2014 21:54
Цитую Максим:
У нас весь подъезд за Одарыча голосовал. Как только он пришел к власти, тут же начал замечать изменения в городе в лучшую сторону. С тех пор, пока он был на посту мера, было только лучше. Так, что Бондаренко, имей мужество признать поражение.

А як бути з тими,хто організовував йому імпічмент та голосував за це? Памьятаєте:регі онали,Батькавщи на,УДАРені.А Булатецький Микола виявився на висоті,тоді не голосував проти і зараз забрав голоси у Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Марта 27.05.2014 21:15
Цитую Максим:
У нас весь подъезд за Одарыча голосовал. Как только он пришел к власти, тут же начал замечать изменения в городе в лучшую сторону. С тех пор, пока он был на посту мера, было только лучше. Так, что Бондаренко, имей мужество признать поражение.

Яка там (погана людина) мінусує,я ,моя родина і всі кого знаю голосували за Одарича,про президента радились,рішали ,переконували,в ираховували наслідки,з мером ні,ти за кого,о ,я теж.Так що можете мінусувати,Одар ич чесно переміг,а як ти Толя Бондаренко,зірв еш вибори,буде тобі велика біда,виборці тобі того ніколи не пробачать,і майдан вже вийде проти тебе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Гриша 27.05.2014 21:07
Шо повилазили боти одоричівськи, страшно шо лідер ........ сяде?