реклама Черкащанка
реклама28 травня на базі КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР відбулася науково-практична конференція  на тему «Сучасні погляди на лікування шлунково-кишкових кровотеч». У ній взяли участь лікарі – хірурги, анестезіологи, гастроентерологи, ендоскопісти лікувальних закладів міста.

Під час заходу фахівці детально ознайомилися з новими досягненнями медицини в  лікуванні шлунково-кишкових кровотеч та проаналізовано якість лікування хворих на ці захворювання.


Вітальним словом відкрив конференцію головний лікар КЗ «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» ЧМР, головний позаштатний анестезіолог Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР Олександр Федорук, який наголосив на актуальності теми конференції та аспектів сучасного підходу до вищевказаного питання.

Перед лікарями з тематичними доповідями виступили провідний спеціаліст Полтавської української медичної стоматологічної академії, професор, д.м.н., зав.кафедрою  госпітальної хірургії Шейка В.Д. та лікар-хірург хірургічного відділення № 1 Федорук Л.О.

Вони акцентували увагу учасників заходу на діагностуванні, лікуванні та профілактиці гострих шлунково-кишкових кровотеч, некомпенсованого цирозу печінки та варикозного розширення вен шлунка.

Виступаючі також ґрунтовно ознайомили своїх колег із новими тенденціями в ендоскопічній діагностиці шлункових кровотеч, детально зупинились на  ключових задачах фармакотерапії та профілактики рецидивів гострих кишкових кровотеч та роз’яснили як ефективно застосовувати сучасні лікувальні препарати.

Черкаські медики з цікавістю прослухали обидві доповіді та, ділячись власним практичним досвідом,  взяли активну участь в їх обговоренні.

Про це інформує прес-служба МВК.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр