Начальником управління майном обласної комунальної власності виконавчого апарату обласної ради став Сергій Коваль. Призначення відбулось ще 20-го травня і не афішувалось. Сергій Коваль є рідним братом заступника голови Черкаської обласної адміністрації Віталія Коваля, пише "Нова Доба".



За словами керівника секретаріату Черкаської обласної ради призначення відбулось після конкурсу.

- Проведено засідання конкурсної комісії. Він набрав ту кількість балів, яка потрібна для того, щоб бути призначеним. Були направлені документи для проходження спецперевірки, після якої головою видано розпорядження про призначення його начальником управління, - зазначив Василь Мовчан.

У конкурсі ж брав участь лише Сергій Коваль.

- Тільки його були документи. Вірніше були документи ще однієї людини, але на засідання конкурсної комісії вона не з'явилась, - запевнив керівник секретаріату облради.

Жодних етичних перешкод у призначенні брата заступника губернатора, Василь Мовчан не вбачає.

- Він працює в органах місцевого самоврядування, брат працює в органах виконавчої влади. Вони не підпорядковані, так що тут я не бачу жодних питань, - вважає Мовчан.

реклама

Коментарі  

 
+11 #18 юра 04.06.2014 21:08
Цитую Свекруха:
Цитую черкащанка:
Прекрасна зміна влади))))брат, сестра, жінка, діти, коти, собаки- всіх до влади)))ось вам Ні корупції!!!!! Навіщо все робити в рамках закону?? Призначають на посади хто кого хоче, без конкурсу та перевірок!! Парадокс один лише документи подав, а другий не прийшов!!! Фу, гидко мені за місто і область, що у керівних органах одне *..но!!!!! Обіцяли краще, а з кожним днем все гірше!!!! Люди гинули за чесність та справедливість на Майдані, а хабарники зараз повернувшись до влади дерибанять бюджет!! Коваленко машини з автопарку продавала розповідавши


казочки, а сама собі премій та надбавок до зарплати....трудяться бідняшки))))

Соболєв брата замом у Київраду, Гриценко зятя у помічники народного депутат, Янукович сина народним депутатом, Герман сина заступником голови МЧС... Найдіть відмінність.

ЛЮДИ ДОБРІ, А ЯКБИ ВИ ЗНАЛИ , ЯК В УПРАВЛІННЯХ ПРИЗНАЧЕННЯ ІДУТЬ...ЯК КОВАЛЮ УГІДНО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 Мітингар 04.06.2014 17:44
Було б добре, щоб братан Сірога на людях зв'язав пару слів (якщо здатен) про те як буде покращувати комунальне майно Черкащини. Прошу пана до мікрофона!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 УЖАСТЬ 04.06.2014 17:33
Цитую ПР:
Цитую брат 2:
Сьгодні начеб - то Народне .


Яке народне віче? Хто на нього піде?

Разве некому?
- Черкаське відділення народного об'єднання «Майдан».
Загалом до складу ради входять 37 осіб. Її очолює президія в складі 9 осіб.
- Народна рада Черкас. Із 37 членів ради та ухваленим складом президії
- Обласна народна рада яка створила також президію
- Загін самооборони обласної народної ради
- Рада опозиційних сил Черкащини
- Черкаський регіональний комітет Центрального штабу - національного спротиву
- Комітет опору диктатурі и т.д....
Усе с потом на чоле о народе пекуться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Фотограф 04.06.2014 17:19
Цитую УЖАСТЬ:
Пора, пора уже начать собирать с народа миллионы на очередную больницу будущего :lol:
21.05.2012
Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего», на счетах одноименного благотворительн ого фонда осталось 60 миллионов.

Мы считаем что фонд выполнил все свои обязательства которые он брал перед государством» – утверждает Максимчук

Как понимать, "фонд выполнил свои обязательства" :o Разве больница уже построена?? Ни денег ни больницы :o
Молодцы... даже незабвенных аферистов Корейка с О.Бендером перещеголяли :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 ПР 04.06.2014 17:02
Цитую брат 2:
Сьгодні начеб - то Народне віче о 18.00, чому б оцим чиновникам не пояснитии людям отакі дива з призначеннями на високі посади: невже черкащани вперто відмовляються йти у владу, не приходять на конкурси (про які ніхто і не чув), тому окремим родинам приходиться брати весь тягар на себе. Такої відвертої зневаги до людей навіть "папєрєднікі" не допускали.


Яке народне віче? Хто на нього піде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #13 брат 2 04.06.2014 16:23
Сьгодні начеб - то Народне віче о 18.00, чому б оцим чиновникам не пояснитии людям отакі дива з призначеннями на високі посади: невже черкащани вперто відмовляються йти у владу, не приходять на конкурси (про які ніхто і не чув), тому окремим родинам приходиться брати весь тягар на себе. Такої відвертої зневаги до людей навіть "папєрєднікі" не допускали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 Знающий 04.06.2014 15:48
Ну Коваль же из "Нашей Украины" Ющенка, а там и зародилась кумовщина - везде сидели кум,брат,сват и т.д., вот он и вспомнил былые времена!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 УЖАСТЬ 04.06.2014 15:40
Пора, пора уже начать собирать с народа миллионы на очередную больницу будущего :lol:
21.05.2012
Из 262 миллионов гривен, собранных на «Детскую больницу будущего», на счетах одноименного благотворительн ого фонда осталось 60 миллионов.
Почти половина собранной суммы в 2008 году, как утверждают распорядители средств, съела инфляция. 75 миллионов гривен за шесть лет ушло на содержание аппарата промоакции брошюры, диски, проект больницы и т.д.. Сейчас на счетах фонда – 60 млн.

«У меня зарплата – 13 тысяч грн. Я могу предоставить официальную справку. Сколько уходит в месяц на содержание фонда? Меньше 100 тысяч грн.» – рассказал председатель правления благотворительн ого фонда «Детская больница будущего» Александр Максимчук

«Объект государственный но за все годы существования этого проекта ни копейки из бюджета потрачено на этот проект не было. Мы считаем что фонд выполнил все свои обязательства которые он брал перед государством» – утверждает Максимчук
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #10 Кіндрат 04.06.2014 15:30
Це не припустимо. Якщо ти працюєш заступником голови ОДА, то немає чого розказувати байки, що все законно. Люди в це не повірять. Задається питання: Що ж це робиться? А також згадуються часи Ющенка, коли у владі були брати, свати і т.д. Так от Коваль працював при Ющенкові і тому їх методи відомі. Одним словом ГАНЬБА і такій владі і таким начальникам
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Свекруха 04.06.2014 14:51
Цитую черкащанка:
Прекрасна зміна влади))))брат, сестра, жінка, діти, коти, собаки- всіх до влади)))ось вам Ні корупції!!!!! Навіщо все робити в рамках закону?? Призначають на посади хто кого хоче, без конкурсу та перевірок!! Парадокс один лише документи подав, а другий не прийшов!!! Фу, гидко мені за місто і область, що у керівних органах одне *..но!!!!! Обіцяли краще, а з кожним днем все гірше!!!! Люди гинули за чесність та справедливість на Майдані, а хабарники зараз повернувшись до влади дерибанять бюджет!! Коваленко машини з автопарку продавала розповідавши казочки, а сама собі премій та надбавок до зарплати....трудяться бідняшки))))

Соболєв брата замом у Київраду, Гриценко зятя у помічники народного депутат, Янукович сина народним депутатом, Герман сина заступником голови МЧС... Найдіть відмінність.