реклама

реклама

Черкаська міська територіальна виборча комісія визнала обраним міським головою Черкас Сергія Одарича.

За це рішення проголосувало 10 членів комісії. Четверо проголосували «проти».

Комісія встановила результати виборів, не враховуючи результати 5 дільниць, результати на яких були раніше скасовані.

«Незважаючи на шанений спротив коаліції «Батьківщини» і комуністів, Черкаська міська виборча комісія врешті визнала обраного міського голову м.Черкаси», – відразу написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Сергій Одарич.


реклама

Коментарі  

 
-5 #25 Фотограф 10.06.2014 09:06
Цитую Старожил:
16 недовольных тут - малая кучка "вечнобрюзжащих" и питающихся пасквилями из "Антенны"! Не не повезло вам, не помогли ни грязь, ни "фотофакты", ни брызганье слюной на митингах, ни даже палатки возле мэрии, осточертевшие народу! Можете ещё хоть 20 "минусов" поставить, а Одарыч стал мэром! Учитесь принимать поражение стойко и мужественно!

Согласен на все 100% с лишним
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #24 в курсі 10.06.2014 06:45
ТВК визнала Одарича мером.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

А більшість у цього мера є?
Ну тоді толку із цього "визнання"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Андрій 09.06.2014 21:33
Перемога фальсифікаторів , злодіїв і брехунів. Питання в тому, що дуже ненадовго
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Саня 09.06.2014 21:28
Дивно, місце мера займає людина, істинне місце якої у місцях .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Виборець 09.06.2014 19:58
Добрий ранок- Кузляєво :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 шева 09.06.2014 17:51
Знову не знайшлось єдиного черкащанина-всі пересварились чи продались - тепер одаричу відкрит щлях до його"реформ" нашого міста ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #19 Олена Кононенко 09.06.2014 14:12
Вітаю Сергія Олеговича, і всіх , хто голосував за нього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 наблюдатель 09.06.2014 12:24
Цитую Черкасчанин:
Радуцькый, а почему ты в трусах на заседание комссии пришел? Ты б ещё без трусов пришел. :lol:


Радуцкий просто уже последнее продает. Деньги ж братве надо вернуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Черкащанка 09.06.2014 10:38
Цитую Никита:
Ну теперь можно официально поздравить! ;-)
Давай те приводите город в порядок! :roll:

И быстро продавайте горисполком, а работников всех на табачку переселяйте.Вы этого хотите уважаемый? Вы хотите чтобы ЗАГСА небыло в центре, а на табачке был он Од..рычe давно пригляделся.Вот с такими как вы, и не будет толку в Черкассах.Вы просто никогда не интересовались идеями Одарыча.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Василь Миколенко 09.06.2014 09:19
Прикро, що в продажу черкащан Бродському - Одаричу активну участь прийняли члени ТВК "УДАРУ" та "СВОБОДИ"...
Представники "УДАРУ", в принципі, не здивували, бо "крисятничали" і в минулому скликанні.
Про представників Вільних демократів, регів і КП взагалі не має смислу говорити...
А "СВОБОДА", нарешті, показала свою суть, що заради посади заступника губернатора своєму керівнику обласного осередку партії, готова продати місто з черкащанами зл...ям - нацм..нам...
Що ж, зл...й до кінця року всеодно сидітиме в тюрмі, а партії, які продали черкащан, осінню на парламентських виборах повинні отримали "ЧЕРВОНУ" карточку і назавжди зникнути з політичної мапи України!!!
Ганьба запроданцям !!!