реклама
Sucurity Police

реклама

До Черкас сьогодні приїхали сотні футбольних фанатів, аби підтримати українську молодіжну збірну у боротьбі проти команди Латвії. Ультрас пройшлися маршем єдності від палацу культури «Дружба народів» по бульвару Шевченка, потім вулицею Смілянською аж до центрального стадіону.


Марш єдності – ініціатива черкаських фанатів. Так вони вирішили продемонструвати, що Україна єдина і неподільна.

У ході акції ультрас також збирали кошти на підтримку батальйону «Азов», де служать черкаські чоловіки. нагадаємо, як інформував «Прочерк», туди вирушили 11 представників ультрас.

На самому ж матчі пісні й різноманітні гасла ультрас активно підтримували черкащани. Особливо ж порадувала молодіжна збірна, яка таки виграла у матчі проти Латвії з рахунком 2:1.

Нижче дивіться фото- і відео з події.

 

 


Фанати з Вінничини

Фанати з Вінничини

 

 



З українським богатирем Піддубним, що майорів над ультрас, нічого не страшно

З українським богатирем Піддубним, що майорів над ультрас, нічого не страшно

 

 

 

 

 

 



реклама

Коментарі  

 
-4 #36 Шо 10.06.2014 18:50
Цитую Коли Олійник сяде:
Цитую Шо:
Так латвийцы вроде ж свои. Так же потерпают от ватников. Такой запал уместен был бы при игре с русско-казахо-армянской командой. Белорусы уже под вопросом :-)

Латиші були,є і будуть друзями.Стадіон зустрів команду оплесками і стоя слухав гімн Латвії.Жодного кривого слова в їх сторону не було ,ні під час ходи,ні на стадіоні.Вони були соперниками,не ворогами...А бялоруси,принай мні Лукашенко,ворог точно,що б він не триндів,його заяви різняться в залежності від місця виступу,йому віри зеро,він шістка Путлєра.

Зри дальше. Белорусы ПОКА только скрипят зубами от злости и унижения со стороны ватников. А Лукашенко - да, дешевый кадр, чьи погремухи крепко держит Владольфик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #35 ПНХ КМНТР 10.06.2014 17:24
Цитую Коли Олійник сяде:
Цікава позиція Ткаченко,він любить наголошувати на патріотичності "Вільного казацького міста" Черкаси.Але про марш мовчить,ноу комент

Оце так фанат Ткаченкових коментів! Бачив його на футболі - на ві-трибуні разом з Ковалем. Якщо вони не пишуть коменти на "Прочерку" - то це ознака того, що спорт не люблять? Ну ти, "колиолійниксяде ", і **ло-ло :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 Женя 10.06.2014 16:45
Цитую Гість11:
Цитую ВР Геть:
нас було з далеко чути,і ви б могли з дитиною відійти. І аби не такі патріоти ,а ультраси патріоти,то і в Черкасах ,і по всій Україні ,дяді дійсно б стріляли б..

Через Вас поперекривали частину вулиць міста! Водії (в т.ч. маршруток) мусили або змінювати маршрут руху, або чекати! Якщо наша країна прагне до Європи - будьте ласкаві, поводьтеся відповідним чином, а не як татаро-монголи!!!

я завжди думав , що перекриття руху це звичайно європейська практика, навіть коли Шведи під час Євро грали в Києві , то в них також перед кожним матчем був марш і теж перекривали дорогу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Гість11 10.06.2014 14:49
Цитую ВР Геть:
нас було з далеко чути,і ви б могли з дитиною відійти. І аби не такі патріоти ,а ультраси патріоти,то і в Черкасах ,і по всій Україні ,дяді дійсно б стріляли б..

Через Вас поперекривали частину вулиць міста! Водії (в т.ч. маршруток) мусили або змінювати маршрут руху, або чекати! Якщо наша країна прагне до Європи - будьте ласкаві, поводьтеся відповідним чином, а не як татаро-монголи!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #32 Коли Олійник сяде 10.06.2014 09:25
Цікава позиція Ткаченко,він любить наголошувати на патріотичності "Вільного казацького міста" Черкаси.Але про марш мовчить,ноу комент,схоже його "збуджують" тільки ті заходи,де він руку приклав.Дивна патріотичність....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 Коли Олійник сяде 10.06.2014 09:04
Цитую Василь:
Дану силу - тільки в інше русло

Ультраси усіх команд воюють в батальоні "АЗОВ",хода цьому не заважає.І головне,тих що не влаштовує і лякає хода,яка була проанонсована заздалегіть,і петардофіли зная час і місце ходи,могли зкорегувати свій маршрут.Головне це мета,крім підтримки національної збірної,марш був "ЗА ЄДНІСТЬ УКРАЇНИ ".Про це рафіновані "інтелегенти" мовчать як риба об кригу.СЛАВА НАЦІЇ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #30 Нестор Іванович 10.06.2014 08:43
Як на мене, то в сто крат краще спостерігати за футбольними фанами, чим за тим, що путлер на Сході України витворяє. А якщо колорадам від того в ніс коле, то в безмежних просторах Сибіру вони такого точно найближчим часом не побачать. Вперед, тут вас ніхто не тримає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Василь 10.06.2014 08:12
Дану силу - тільки в інше русло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Ярослав Нищик 10.06.2014 00:19
Цитую Русский Иван:
Ещё раз сюда такие .... приедут. Черкассы выйдут и наваляют этой сопливой ультрусне.

Ну так відразу треба починати. Не складно ж знайти. В Черкасах живемо. Починай вішати. Чи ти лише язиком по попці вмієш це робити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Коли Олійник сяде 09.06.2014 22:28
Цитую Скайуокер:
Все люди испытывают емоции. А на футболе, когда твоя команда забивает уже на последих секундах, то понятно, что эмоции и вовсе бьют через край. Фанаты выбежали и что? Кто то пострадал. Вы бы футболистов сначала послущали, что они думают по-этому поводу, а потом уже орали здесь. По чему то, футболист забивший гол, побежал именно к фан-сектору! Футбол - это не театр. Эмоции, поддержка - это часть всего этого. Во всех без исключениях странах это есть. Где то больше, где то - меньше. И Англия не исключение, о которой здесь писали.

О петардах много писать не буду, но если кто то бросил петарду возле ребенка, то это на его совести и не нужно всех под одну гребенку!

вони не пітард злякались(то не перші пітарди і фаєри в Черкасах),у декого алергія на жовто-синю символіку,то можно "лікаря" порекомендувати ,кажуть СБУ гарно лікує.І закультурені враз стали,Путлєра ж образили..