реклама

реклама

У черкаських книжкових магазинах ще не можна натрапити на портрети в рамочках нового президента. Принаймні, побувавши у більшості книгарнях Черкас, журналіст «Прочерку» таких портретів не виявив.

У деяких магазинах повідомили, що ще не замовляли портрети президента Петра Порошенка, а от у книгарні «Світоч» продавці повідомили, що портрети президента вже замовлені і вони надійдуть у продаж наприкінці тижня, орієнтовно в суботу.

До речі, ще не прикрашені портретом новоспеченого президента і кабінети влади. Так, секретар міськради Віктор Білоусов у коментарі «Прочерку» повідомив, що має в кабінеті лише портрет Хмельницького. Ще немає портрета Петра Порошенка і в кабінеті голови ОДА Юрія Ткаченка.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 марина 13.06.2014 21:27
Важнее новости нет в наше время! У нас сейчас часто президенты меняются, может не стоит спешить с портретом? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 небайдужа 10.06.2014 23:07
А что ,таки обязательно вешать по кабинетам портреты президентов? Може краще Тараса Шевченка, або Григорiя Сковороди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Сергій 10.06.2014 17:39
От чого я терпіти не міг - це лизоблюдства с портретами Президента, коли всі керівники навипередки кидаються чіпляти портрети новообраного. То Ющенка, то Януковича - тепер зараз Порошенка почнуть вішати у всіх кабінетах... Прапор з гербом - так, а от портрет на мою думку необхідний лише за глибоко власними переконаннями чіпляти на стіну, якщо ти цю людину підтримував і за неї голосував. Ну і для годиться повинні бути у кабінетах вищого керівництва держустанов. Все інше - від лукавого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 пляжный мачо 10.06.2014 16:41
можно вкладыши от шоколадок использовать вместо портрета
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 черкащанка 10.06.2014 15:38
цікаво, а скільки коштуватимуть портрети ці?))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 АТОс 10.06.2014 14:43
"Злизана" тема з "плюсів" - ті робили подібний обхід ще три дні тому. ;-)
Ну нема ще тих портретів - ні в Черкасах, ні по всій Україні! Чого мене повинно це хвилювати?!
Головне, щоб не "впарювали" по рознарядці, так як це при Вітьку Ростовському було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Серый Кардинал 10.06.2014 14:41
Ничто не цениться так дешево и не обходиться так дорого, как время !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнайка 10.06.2014 14:19
Ну прям как армейские бронежилеты и каски С небольшой ЗАДЕРЖКОЙ из-за тендеров