реклама

реклама

Голова новообраної ТВК Костянтин Іванов щойно на Соборній площі оголосив Сергія Одарича обраним легітимним мером, після чого надав йому слово, передає кореспондент «Прочерку».

Фото – із «Фейсбуку» Маріанни Немченко

Фото – із «Фейсбуку» Маріанни Немченко


Одарич заявив, що нині не слід поширювати міжпартійні чвари. Він повідомив, що Черкаси, як і в цілому Україну, чекає непроста зима у зв’язку із відключенням газу.

Тому він говорив про реформування черкаської енергетики. Опісля подякував усім, і зазначив, що наступна сесія відбудеться орієнтовно наприкінці тижня, а зараз він спробує пройти в свій кабінет.

Дивіться ВІДЕО з місця подій.


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Вованчик 19.06.2014 18:27
Опять завертится таже карусель что и раньше! Только скорость будет больше((( придется наберать обороты ,чтоб успеть вовремя соскочить(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Коля 18.06.2014 13:50
Цитую федор принципиальный:
майборода была и остается ........... в любом возрасте...

Що ти плещиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Не мели дурниць! 18.06.2014 13:48
Цитую Черкащанка:
ОДАРИЧУ схаменись горе в країні в Оршанці дітей хоронять а ти зі сміхом до кабінету біжиш? Така радість велика що до крісла дорвався?Тебе бог за це накаже. Подивись-країна плаче матері плачуть чужі люди незнаючи цих хлопців плачуть а тобі весело зі своєю командою? Та горіти тобі в аду.І дня уже не міг почекати без крісла.

Не мели дурниць!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 стабилизец 18.06.2014 07:53
Ну что же, ждемс стовпчиков, майданчиков, бесконечного перестилания дорог, удорожания всего, на что он может влиять, приватизации ЧТКЭ, водоканала и прочих радостей. Правильно Путин сказал - не страна, а недоразумение. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 суддя 17.06.2014 19:45
Цитую ВР Геть:
РАДУЦЬКИЙ ОБІЦЯВ ПОКЛАСТИ МАНДАТ. ТРИНДЬОЖ БУВ,ДЕ ДІЯ ?


Дійсно обіцяв, чому досі не поклав?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 федор принципиальный 17.06.2014 18:31
майборода была и остается ....... в любом возрасте...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Жесть 17.06.2014 17:39
Победителей не судят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 правда 17.06.2014 15:52
А цей з ЦВК, одесит, від партії регіонів два слова зв’язати не міг, тільки і получав СМСки від Лукаш та вказівки по телефону. Ну як можна миритися з таким безладом. Ось вам і Моня. Все зробив у Києві, щоб Одарич знову потрапив у крісло та ще й начебто не заплямованим своїми брудними фальсифікаціями . Побоялися старої комісії, які почали виявляти фальшиві бюлетні. Якби комісія перерахувала і перевірила всі бюлетні та оголосили кількість фальші, то Одаричу і Ко булоб не так весело. Усі суди і можновладці корумповані. Доведено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Черкащанка 17.06.2014 15:50
ОДАРИЧУ схаменись горе в країні в Оршанці дітей хоронять а ти зі сміхом до кабінету біжиш? Така радість велика що до крісла дорвався?Тебе бог за це накаже. Подивись-країна плаче матері плачуть чужі люди незнаючи цих хлопців плачуть а тобі весело зі своєю командою? Та горіти тобі в аду.І дня уже не міг почекати без крісла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4 ВР Геть 17.06.2014 14:55
РАДУЦЬКИЙ ОБІЦЯВ ПОКЛАСТИ МАНДАТ. ТРИНДЬОЖ БУВ,ДЕ ДІЯ ?