реклама

реклама

Інформацію про загибель начальника Навчального центру Держприкордонслужби (селище Оршанець під Черкасами) Ігоря Момота, поширену сьогодні вранці засобами масової інформації «Прочерку» підтвердив радник голови ОДА Андрій Кравець.

Прикордонники із Оршанця проходять службу в селі Олексіївське Амвросіївського району Донецької області.

За даними Андрія Миколайовича, під час ранкового обстрілу з установки «Град» загинуло четверо прикордонників. Троє із них – із «Оршанця». Серед загиблих – і начальник оршанецького навчального центру полковник Момот.

Відео проекту «Наш Шевченко», де Ігор Федорович читає вірш Кобзаря із циклу поезій «В казематі» «Мені однаково...»

реклама

Коментарі  

 
+1 #27 андрій 20.07.2014 13:33
вираз обличчя з яким Момот читає вірш Шевченка дійсно надихає на патріотизм.Я переглядав його декілька разів і дуже жаль що загинув такий Офіцер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 героям слава 12.07.2014 09:20
Все ночь гоцали в Марокане, пардон - Бомбее... У них - праздник. Эй, там, в военкомате! Заберите марокановского сынка в армию на АТО - может тогда в ее притоне уважать страну научатся, с.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 народ 11.07.2014 22:38
Цитую адекватный:
Цитую народ:
Цитую адекватный:
Слава та честь дійсним героям. Є у нас настоящі полковники. Ганьба сьогоднішнім пристосуванцям майданів та нардепам які паклюжать нашу армію та прикордонників. Нардепи зрадники Украіни які ради свіх бізнесінтересів розпалили війну в якій гинуть вірні сини краіни.

Накануне гибели ему было присвоено звание генерала, но не было доведено. Интересно, озвучат ли это сейчас?

Якщо наказ Литвина є значить він Генерал.

Наказ Литвина є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 адекватный 11.07.2014 20:30
Цитую народ:
Цитую адекватный:
Слава та честь дійсним героям. Є у нас настоящі полковники. Ганьба сьогоднішнім пристосуванцям майданів та нардепам які паклюжать нашу армію та прикордонників. Нардепи зрадники Украіни які ради свіх бізнесінтересів розпалили війну в якій гинуть вірні сини краіни.

Накануне гибели ему было присвоено звание генерала, но не было доведено. Интересно, озвучат ли это сейчас?

Якщо наказ Литвина є значить він Генерал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #23 адекватный 11.07.2014 20:28
Цитую Пошливы:
Слава героям! Смерть предателям! Сматри уже и адекват другое запел. А сам же предатель и радуется наверное нашим страшным патерям

Моі вислови всього навсього не співпадають з тею брехнею що нам вдовблюють наші приватні куплені змі та російські державні фсбешні. Правда вона посередені і з кожним забраним війною життям ненавість людей один до одного лише збільшується. А таких пристосуванців та боягузів в яких нема своєі думки і виховують ці і..ди що привели в краіну війну такі зомбі ім і потрібні, які будуть голосувати як ім скажуть, вбивати того в кого тикнуть пальчиком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 народ 11.07.2014 18:31
Цитую адекватный:
Слава та честь дійсним героям. Є у нас настоящі полковники. Ганьба сьогоднішнім пристосуванцям майданів та нардепам які паклюжать нашу армію та прикордонників. Нардепи зрадники Украіни які ради свіх бізнесінтересів розпалили війну в якій гинуть вірні сини краіни.

Накануне гибели ему было присвоено звание генерала, но не было доведено. Интересно, озвучат ли это сейчас?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Надя 11.07.2014 17:47
Я персонально знала Момота. Велика Людина. Душу переповнює жаль і горе.Коли він їхав на Схід, то останні слова його були :"Моє головне завдання, щоб всі мої бійці повернулись додому живими". А себе не зберіг. Герой....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #20 Громадянин 11.07.2014 17:11
Вічна слава Героям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #19 Пошливы 11.07.2014 16:23
Слава героям! Смерть предателям! Сматри уже и адекват другое запел. А сам же предатель и радуется наверное нашим страшным патерям
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #18 ШИНА 11.07.2014 15:47
А тим часом несеться, по всій країні нечувана приватизація державних стратегічних підприємств. А ви хлопці воюйте, а ... за це, вас покажуть по своїм каналам телебачення. Відволікайте народ морем крові та горя. Бо вони "патріоти" ... закінчують свою страшну справу - зніщення держави!