реклама

реклама

Щойно обласний військовий комісар Євген Курбет повідомив про ще одного загиблого черкащанина під час АТО.

За його словами, сьогодні близько 10.30 біля села Червона Зоря Шахтарського району Донецької області під час мінометного обстрілу, який вівся сепаратистами, загинув Калашник Микола Олександрович, 1989 року народження.

Солдат загинув внаслідок влучення міни в самохідну артилерійську установку, навідником якої працював юнак.

Євген Курбет говорить, що Микола Калашник був військовослужбовцем-контрактником, на службу призваний у 2011 році. Служив у 72-ій механізованій бригаді міста Біла Церква. Юнак проживав у місті Черкаси, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #10 Черкащанка 14.07.2014 09:07
Я не вірю.... :cry: :cry: :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 ПРУ РИГИ 14.07.2014 09:05
Цитую адекватный:
Цитую Пошли...:
Так ведь именна такие как ты .... адекват разожгли и паддерживают вайну. А героям слава! Предателям же ......

Ваша освіта та культура говорить за Вас більше ніж слова. Для Вас відповіді є на нашому телебаченні бо іншого Вам побачити не достатньо інтелекту.

наша освіта і культура дійсно не дає можливості ,розявив рота ,черпати інфу з "кісєльовщини",ми читко знаємо хто ворог і внутрішній ,і зовнішній,...раша вторглась в Україну,рашисти вбивають українців,і навіть ви то ніяким чином не спростуєте,факт є факт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 адекватный 13.07.2014 19:18
Цитую Пошли...:
Так ведь именна такие как ты .... адекват разожгли и паддерживают вайну. А героям слава! Предателям же ......

Ваша освіта та культура говорить за Вас більше ніж слова. Для Вас відповіді є на нашому телебаченні бо іншого Вам побачити не достатньо інтелекту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Пошли... 13.07.2014 15:00
Так ведь именна такие как ты .... адекват разожгли и паддерживают вайну. А героям слава! Предателям же ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Oculus Rift 13.07.2014 11:39
Цитую адекватный:
Жалко такі молоді хлопці гинуть. Скільки ця війна принесла горя. Нехай в аду горять хто іі розпалив та підтримує. Вічна пам'ять загиблим.


То есть вы не знаете, кто "хто іі розпалив та підтримує"? Или боитесь озвучить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Василь Миколенко 13.07.2014 10:05
Вічна пам"ять та слава Героям!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Люди 13.07.2014 09:45
Цитую адекватный:
Жалко такі молоді хлопці гинуть. Скільки ця війна принесла горя. Нехай в аду горять хто іі розпалив та підтримує. Вічна пам'ять загиблим.

Підтримує як? Фінансово? Чи то тим ,хто не бажає здатись?Не бажає "липових" перемирь і договорняків?Вічна пам"ять загиблим захисникам України,її волі і незалежності,ме ртвим окупантам і зрадникам ,ні шани ,ні пам"яті нема і не буде,не рівняй загиблих,не рівняй героїв до у......ків.Слава Героям !Смерть ворогам !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Люди 13.07.2014 09:13
ВІЧНА ПМ"ЯТЬ ГЕРОЮ!!! ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ КАЛАШНИКУ МИКОЛІ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ !!! СЛАВА!СЛАВА!СЛА ВА! СМЕРТЬ ВОРОГАМ УКРАЇНИ,І ВНУТРІШНІМ І ЗОВНІШНІМ ! ПРИПИНІТЬ НАЗИВАТИ НАЙМАНЦІВ І ТЕРОРИСТІВ СЕПАРАТИСТАМИ.СЕПАРАТИСТИ БУЛИ В БЕРЕЗНІ,КОЛИ ВЛАДА ПРОГАВИЛА ТИХ ЩО БІГАЛИ З ПРАПОРАМИ РАШИ ,НЕ ЗАКРИЛА НА 15-ТЬ РОКІВ,ЗА ЗРАДУ БАТЬКІВЩІНИ.ЯКІ СЕПАРАТИСТИ,ІДЕ ВІЙНА,РАША ВЖЕ ВТОРГЛАСЬ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #2 адекватный 13.07.2014 00:53
Жалко такі молоді хлопці гинуть. Скільки ця війна принесла горя. Нехай в аду горять хто іі розпалив та підтримує. Вічна пам'ять загиблим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 українець 12.07.2014 22:58
хай помруть усі вороги нашого народу. Завтра йду воювати!