реклама

реклама

Колишній міністр оборони України, народний депутат родом із Звенигородщини Анатолій Гриценко сумує з приводу смерті російської правозахисниці Валерії Новодворської.

 

«Сьогодні в Москві померла Валерія Новодворська. Чесна і надзвичайно смілива жінка. Гострий розум, оголений нерв. Громадянин планети. У власній державі вічно в опозиції – до фальші, неправди, насилля, авторитаризму і диктатури. Совість нації, людина-дороговказ, компас по життю – для тих, хто думає і прагне свободи. Вона рішуче стала на захист України, жорстко і відкрито критикувала фашиста Путіна. Публічно склала присягу на вірність українському народу. Не лише росіянам, багатьом в Україні не вистачатиме Валерії Новодворської, її чесного слова і чесної позиції. Не довелося спілкуватися з пані Валерією особисто, тим більше вдячний за її публічну оцінку моєї діяльності, за тепле слово підтримки. Вічная їй пам'ять – Громадянину планети!» – написав на своїй сорінці в соціальній мережі «Фейсбук» Анатолій Степанович.


реклама

Коментарі  

 
-2 #26 визор 14.07.2014 11:40
Цитую украинец:
Х...ло ее просто убрал




БРЕД!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 УЖАСТЬ 14.07.2014 09:09
Новодворская политик... а Гриценко? Политик никакой и никакой военный. Почему не в форме, почему не на Востоке?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #24 ПРУ РИГИ 14.07.2014 09:01
Цитую адекватный:
Риги це відноситься до складу тіла , чи розуму? А якщо кумусь до вподоби бути шавками Путіна або Обами, або Европи яка диктукє нам скільки у нас повинно бути віце-прем'єрів чи який пенсійний вік чи скільки ми повинні платити за комуналку, чи на скільки нам заморожувати півдняття пенсій, то я проти такоі дружби вассала. Потихеньку дойде коли плата за квартплату вище ніж зарплата, коли безробіття дійде рівня 90-х. а мозг.

Не треба тут пісень про українство,ви пропонуєте припинити спротив і здатись Кремлю,це очевидно,не ЄС і не США шлють в Україну зброю і найманців,не ЄС і США окупували Крим,економічні вимоги висуває МВФ,це вимоги кредиту,Україна сама обирає прийнятно це чи ні.Москва права вибора не дає (здатись не варіант),лишаєт ься тільки захищатись.Не ми ,не ЄС і не США почали війну,війну розвязала Раша,ми можемо тільки перемогти ,інакшого не дано.Припиніть навіювати упаднєчество,ви зрадник і раб.ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 адекватный 13.07.2014 20:42
Риги це відноситься до складу тіла , чи розуму? Типова телевізійна істерія яка наблизилась до вишукування ворогів народу в 37 році Стапліним. Я украінець і бажаю щоб наша краіна була в мирі та злагоді дійсно самостійною та незалежною від рішень Путіна, Обами та Европи. А якщо кумусь до вподоби бути шавками Путіна або Обами, або Европи яка диктукє нам скільки у нас повинно бути віце-прем'єрів чи який пенсійний вік чи скільки ми повинні платити за комуналку, чи на скільки нам заморожувати півдняття пенсій, то я проти такоі дружби вассала. Потихеньку дойде коли плата за квартплату вище ніж зарплата, коли безробіття дійде рівня 90-х. Коли дойде що стражданнями людей змінили лише одних хапуг на других. Ми з новою владою вже пів року а зміни такі координальні в гіршу сторони що чого ждати незрозуміло. Включайте Риг....а мозг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 адекватный 13.07.2014 19:30
Цитую ПРУ РИГИ:
Цитую адекватный:
Краще б він щось зробив щоб не гибли наші пацани в війні. Армію скоротив практично в 4 рази коли був мінісром оборони та й не останню роль зіграв в розпалюванні війни

ви Підрижка Ху*...,то Гриценко войну затіяв? То Україна окупувала Крим?То Україна колони техніки і найманців переправляє через кордон в ..рашу?Син Гриценко на фронті,на передовій.А Вами шановний,СБУ має вже давно зацікавитись!Не вмовляйте всюди нас здатись,ми будемо битись за свою свободу,рашизма в Україні небуде ніколи,українці ніколи вже москаля не потерплять,і то не залежить не від часу,не від бажання,чи не бажання влади і ЄС.Ми боремось і переможемо,і ваші "мирні" навіювання лишіть собі,хочете скорше миру,їзжайте вмовляти сторону що напала,а не вмовляйте сторону що захищається.За скільки продався?

Звичайна істерія недолугоі людини. Я жодним чином не виправдовував діі Росіі але в цій війні є 2 рушійні сили і Украіни серед них немає
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #21 * 13.07.2014 18:55
Когда мы были молодымы.. Новодворская в молодости
http://www.echo.msk.ru/files/1182542.jpg?1400322554
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #20 Пошли... 13.07.2014 14:44
Викторович для своей страны Нлвлодворская зделала намного больше чем Путин. Их даже сравнивать нельзя. Она спасала честь расеи. Но тебе такое слово не знакомо. Хателась бы знать, что ты зделал для сваей страны?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #19 Сергій 13.07.2014 11:32
Цитую имя:
Почему не пишут по чъему приказу её убили?

А хіба це не очевидно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 ПРУ РИГИ 13.07.2014 10:24
Цитую олег викторович:
что она сделала полезного для своей страны? НИЧЕГО!

Як би Ви ,зробили хоч соту частину ,того що зробила для Росії В.І.Новодворська,дл я України,вам би дали "Героя",а так,ви або недалекий,або ворог.То хто Ви?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #17 ПРУ РИГИ 13.07.2014 10:12
Цитую адекватный:
Краще б він щось зробив щоб не гибли наші пацани в війні. Армію скоротив практично в 4 рази коли був мінісром оборони та й не останню роль зіграв в розпалюванні війни

ви Підрижка Ху*...,то Гриценко войну затіяв? То Україна окупувала Крим?То Україна колони техніки і найманців переправляє через кордон в ..рашу?Син Гриценко на фронті,на передовій.А Вами шановний,СБУ має вже давно зацікавитись!Не вмовляйте всюди нас здатись,ми будемо битись за свою свободу,рашизма в Україні небуде ніколи,українці ніколи вже москаля не потерплять,і то не залежить не від часу,не від бажання,чи не бажання влади і ЄС.Ми боремось і переможемо,і ваші "мирні" навіювання лишіть собі,хочете скорше миру,їзжайте вмовляти сторону що напала,а не вмовляйте сторону що захищається.За скільки продався?